Online check-in

Napsal rominho 2014-11-05T11:54:48+01:00 ve fóru Letecké společnosti

A ještě budu mit odbavene zavazadlo,jak to mám udelat?díky mocT

Prokristapána, dívala jste se na to video???

Prokristapána, dívala jste se na to video???

Moc času mít právě nebudu. Ještě teda otázka, nebude vadit, v případě že udělám online check-in a mobile boarding pass nepůjde, tak zaplatit přes apku normální check-in a jít normálně k přepážce? Jestli nebude problém u přepážky když budu mít udělaný online

V tomto prípade by som to príliš nekomplikoval a teda kúpil ten airport checkin za 10e.

Oukej radši koupím ten online a bude klid :) dikec

Já mám s El Al takovou zkušenost, že shánění tiskárny nebo někoho, kdo by mi v zahraničí vytiskl BP, bylo naprosto zbytečné. Na letišti nám po bezpečnostním pohovoru stejně vzali prirucaky do podpalubí, ačkoliv jsme měli jeden předplacený na odbavení / vyhozených 35 euro. Palubní vstupenky nám vyjeli na přepážce bez mrknutí oka. Pak při boardingu jsem viděl, jak mělo mnoho lidí otevřené PDFko s BP, jen zvětšili kód na celý displej a odpípli se ;-)

Děláte z toho zbytečnou kovbojku!

@lucx, to ano, mobile checkin som videl aj v Astane, kde to tiež oficiálne nepodporuju. Ale vždy sa môže nájsť iniciatívny blbec :)

Inak neviem či nie je už neskoro pre tazatela, ale však stačí si kúpiť najlacnejšie sedadlo a checkin ide urobiť 30 dní vopred. Tak aspoň do budúcna to môže byť univerzálna rada pre všetkých bez smartfónu a tlačiarne.

Nebo najít copy centrum či internetovou kavárnu na místě.

Hlavne je to opäť jedna z tradičných otázok, ktorá sa pravidelne opakuje už skoro dekádu

Vyhledávání

Přihlášení

Ještě nemáš účet? Zaregistruj se!