Ahoj, tak jsem tu zas, kde vyhledáváte letenky? Kde je lovíte? Kiwi, scanner atd nejsou moc dobré. Rad bych ulovil něco do exotiky. Dikec  .

kam? červenec - skoro cely mesic

Založil ve fóru Hledám letenku

Ahoj, tak jsem tu zas, kde vyhledáváte letenky? Kde je lovíte? Kiwi, scanner atd nejsou moc dobré.
Rad bych ulovil něco do exotiky.

Dikec

0

Zkus cestujlevne.com 👍

2 Citovat

ok dik za radu


Eda Novak napsal(a):

Zkus cestujlevne.com 👍



0 Citovat

Už se smiř s tím, že na červenec žádnou levnou letenku do exotiky neseženeš. Leda tak nějaký last-minute zájezd jako byl ten Zanzibar tady včera.

3 Citovat

ani kdyz bude odlet z okolnich statu? jeste me napadlo domluvit se s cestovkou jen na letence

 

mxp napsal(a):

Už se smiř s tím, že na červenec žádnou levnou letenku do exotiky neseženeš. Leda tak nějaký last-minute zájezd jako byl ten Zanzibar tady včera.

0 Citovat

Leť do Emirátů, nebo té Saudské Arábie - tam bude kolem 50ti stupňů to se ohřeješ.

3 Citovat

co je ted nej vyhledáváč? 

0 Citovat

No, měl jsi letět na ten Zanzibar. Ten zájezd byl víceméně za cenu letenky. Nikdo tě pak v rezortu nedrží.

0 Citovat

tyden je malo a mam volno az cervenec

 

Mıchal napsal(a):

No, měl jsi letět na ten Zanzibar. Ten zájezd byl víceméně za cenu letenky. Nikdo tě pak v rezortu nedrží.

0 Citovat

Momondo funguje velmi dobře 

1 Citovat

koukam že asi nej, ale stejně ty leneky na červenec .... uplně mimo .. a srpen zase za 13 tisic se lítá ach jo co se to děje

 

Jan Vidim napsal(a):

Momondo funguje velmi dobře 

0 Citovat

Wtf!? Dneska je skoro posledního června a ty se divíš, že letenky na nejexponovanejsi měsíc červenec jsou drahý.

8 Citovat

@TomAJerry: kdyby sis chtěl užít trochu monzunu, tak 6. a 9. července se dá odletět do Káthmándú za 100 éček. Ale to asi nebude ta exotika, co hledáš.

0 Citovat

Jak říká Jan Vidim, Momondo je dobrá volba. S přestupem se smiřte, pokud chcete solidní cenu, nebo rovnou hledejte lety z Mnichova, Norimberka, Vídně nebo Katowic. 

0 Citovat

diky klidne by mohli byt open jaw prece jen od 7 do 31 je casu neskutecne mnoho. ! staci prirucni. 

Koukal jsem Maledivy za 20 z vidne :D trosku prestupu.

0 Citovat

 

diky hned to tam hodim

Alena Svobodová napsal(a):

Jak říká Jan Vidím, Momondo je dobrá volba. S přestupem se smiřte, pokud chcete solidní cenu, nebo rovnou hledejte lety z Mnichova, Norimberka, Vídně nebo Katowic. 

0 Citovat

nikde nic ! všude tma ! budu se cákat mesic u rybniku 

0 Citovat

Tome a Jerry, a co třeba místo rybníku zkusit toto za 11509 Kč z Prahy s návratem do Vídně?

👉 Treky v Nepálu 👣, relax na Andamanských ostrovech 🍹 , gastro v Indii 🥘, moderna v Abú Dhabí 🕌 a třešnička na konec v podobě Santorini  🇬🇷. Neměls plány na červenec? Tak už je máš! 😁

4 Citovat

Jakube kde jsi to nasel ? Pokud to bude dobře navazovat a bude to na přiměřeně dobrou dobu tak proč ne. Ale 5 statu je fakt dost ... :D.

0 Citovat

Odkaz jsem zaslal zprávou. Pak dej vědět, jestli to bylo možné ještě zrealizovat.

0 Citovat

Co si taky tajnostkar ?

https://zaletsi.cz/akce/megatrip...santorini/

0 Citovat

Mohl by mi někdo poradit, jak koupit letenky u společnosti Indigo, ze zmiňovaného tripu? 
Různé banky vč. Revolutu mi odmítají platbu (i přes kontaktování banky), a zrovna u indické nízkonákladovky s přestupy nechci řešit přeprodejce. Jenže vidím to jako jedinou možnost.
Příp. jakého přeprodejce můžete doporučit? Přes cestujlevne.com to zmiňovanou společnost nenachází...

0 Citovat

me se to zda strasně moc .... uz to ma nekdo koupene? 

0 Citovat

Před 4 lety jsem u Indigo kupoval bez problémů (letěl jsem s nimi z Andaman a letěl jsem i s Air India z Káthmándú na Andamany, jak tady navrhují).

Podle mě je tento itinerář jen pro letecké fanatiky, kterým je jedno, jestli má pobyt na místě větší smysl. Je to asi nejlepší příklad toho, před čím (v tomto případě oprávněně) varoval v tom kritizovaném článku Gladiš. V Nepálu v červenci téměř jistě žádný trek nebude kvůli monzunu (Pokhara 940 mm deště dle statistik a v horách ještě víc) a i kdyby zrovna moc nepršelo, hory budou určitě celou dobu v mracích. Hrozí sesuvy půdy a může být problém se tam vůbec dostat a pak zpět. Na město je 10 dní moc dlouho.

Na Andamanech na ostrovy s krásnými plážemi vyjdou max. 4 celé dny, pokud se vůbec podaří dojet trajektem 1. den tam a den před odletem zpět do Port Blair (který pláž nemá, jedině tuk-tukem dojet na nic moc pláž). To je málo, pokud to má být hlavní cíl 3týdenní cesty. Počasí na Andamanech v době monzunu bývá se zataženou oblohou (3 h. denně slunce v průměru), s deštěm (víc než v Thajsku) a s větrem. Já měl v půlce května těsně před monzunem pěkně. Taj Mahal se asi nedá rozumně stihnout, když je stopover v Dillí 22 h., v čemž je pochopitelně i noc. Leda jet tam už večer, ale když si vezmu náročnost shánění lístků na vlak, tak mít ještě požadavek na přesné hodiny a riskovat zpoždění, tak bych raději zůstal v Dillí.

3 Citovat

Hele ted me napadlo a co Azory? Ale nic levného jsem teda nenašel :(. 

Tak jedine pak auto a Rumunsko, Albanie nebo Norsko. 

 

0