Ahoj, tak jsem tu zas, kde vyhledáváte letenky? Kde je lovíte? Kiwi, scanner atd nejsou moc dobré. Rad bych ulovil něco do exotiky. Dikec  .

kam? červenec - skoro cely mesic

Založil ve fóru Hledám letenku

Ryanair lita primo Norimberk - Ponta Delgada, levnejsi nez to maji oni uz to nebude

0 Citovat

za 12 tisic letenka s pretsupem no neber to :D hlavne ze  momondo ... das datum ... nahore vyjede nejakej porovnavac dnu ... je tam cena pres 2 tisice cesta tam, zpatecny to stejne .. ale ve vysledku je to za 12 :D wtf 

0 Citovat

Primo na Ryanairu staci si to vyhledat a nejdrazsi termin v cervenci tam byl kolem 250 euro… normalne ty letenky tam jdou zabookovat


82a0bce2-d76e-46e9-980b-3527dc3425e3.jpeg

0 Citovat

Napřed ale koukni, jestli se tam dá ubytovat, případně půjčit auto.

1 Citovat

dik za letenky

jo tak auto je pěkně mastné ... skoro 5000kč na den ... to nejmenší

0 Citovat

Proste si sa strasne neskoro zobudil. Bud su lacne letenky, alebo auto, alebo ubytko. Lacna trojkombinacia proste na Jul/ August neexistuje...

2 Citovat

Ted je na sezonu dobre bookovat uz v lednu, kdy auta jsou jeste za jakztakz ceny a vyber ubytka, letenka je minimalni polozka.

1 Citovat

takze myslite ze nejde od mistnich sehnat auto lepe nez pres rentcars ? pripadne me napadl jeste skutr :D  nebo kolo ...

ubytovani je za dobry peniz, ale za auto na 10 dni davat 50 tisic to jako fakt ne :D

0 Citovat

No nevím, měl jsem pocit, že se chceš svalit na pláž u teplého moře. To nezní jako Azory.

2 Citovat

Kdo chce hledá cesty, kdo nechce hledá důvody.

A propos, za 50k už vyjde lépe používat busy a taxi. Azory nejsou velké.

1 Citovat

Tak namatkou jsem dal scooter a 315 ecek na tyden je podle me v soucasny situaci ok: https://riderly.com/rentals/deta...30/07/2022

0 Citovat

no ja se nechci valet na plazi, spis chci procestovat krajinu, samozrejme koupani je fajn, takovej surf :).
A nevim jestli skutr to vubec ujede ..., pujcoval jsem si jednou 50tku a nic moc. A myslim ze kdyz ma clovek na auto tak muze jen 50tku. A pokud jsou tam kopce tak potěš. 
Ale jste hodni, dovolena mi uz vcera zacala tak šílím kam co kde. 

0 Citovat

Tak já kdybych teď najednou měl do konce července volno a neměl nic zajištěno, tak sednu do auta a udělám si roadtrip po Evropě, po místech, která mám už dlouho na seznamu, ale nějak se na ně pořád nedostává...

1 Citovat

Taky bych to udelal jako Mirjur, nebo bych cekal na nejaky vyhodny LM zajezd, kdybych mel tolik volna 😀

2 Citovat

To bych snad na Urbaníka vyrazil vlakem o projel Maďarsko, Rumunsko, Bulharsko, Polsko nebo Balkán :D

0 Citovat

no mě ted napadlo autem, Rumunsko nebo Albanie, nebo letecky Gruzie? tam se vždycky daly sehnat letenky za pár?  A nebo Francie Mont Saint Michel nebo Lofoty Norsko ale nejen ze je to daleko, ale nevim na kolik by vyšla cesta skrzt trajekty atd ... :D 

no je toho hodně 

0 Citovat

No hlavně bych se už pro něco - cokoliv - rozhodl a začal to okamžitě realizovat. Jinak by se mohlo stát, že 31.7. zjistíš, že jsi celou dovolenou seděl u PC a řešil kam vyrazit...

7 Citovat

Prave, to se neda dlouho rozmyslet, hlavne to chce nekam vyrazit 

0