Ahoj,  nevíte, prosím, zda jsou na střeše OC šestky závory? Vím, že kryté parkovani je otevřené od 8 hod a střecha byla bez omezeni, tak zda to stále plati…   díky moc! :)  .

Parkování OC šestka

Založila ve fóru Letiště

Ahoj, 

nevíte, prosím, zda jsou na střeše OC šestky závory? Vím, že kryté parkovani je otevřené od 8 hod a střecha byla bez omezeni, tak zda to stále plati…

 

díky moc! :)

0

To me taky zajima, zda tam auto pocka 4 dny😂

0 Citovat

Mandre napsal(a):

To me taky zajima, zda tam auto pocka 4 dny😂

jo, to asi počká, ale spíš mi jde o to, zda se tam vzhledem k otvíračce dostane člověk i před 7/8 hod ráno 😄

0 Citovat

Ja mam dojem, ze tam zavora je, ale jestli se zavira na noc, netusim🤷, jestli se k tomu nekdo vyjadri… 

0 Citovat

Nedávno jsem to parkování doporučoval kamarádovi, letěl ráno v 7 a smůla, byla tam závora. Takže mimo otvíračku se tam nedostaneš

0 Citovat

Zavora tam nebyvala, tak to asi uz zmenili  :/ jezdil jsem tam casto nakupovat, skoda

0 Citovat

Nedivím se, že je to přestalo bavit. Byl jsem tam nedávno nakupovat. Obchody prázdný, ale parkoviště plný písmenek.

0 Citovat

floodland napsal(a):

Nedivím se, že je to přestalo bavit. Byl jsem tam nedávno nakupovat. Obchody prázdný, ale parkoviště plný písmenek.

tak aspon by mohli odtahnout ty vraky, co tam stojej tisic let…

0 Citovat

Cca 2 měsíce zpátky změnili všední dny 7-22 a víkend 8-22 otevíračku parkingu na střeše. 

0 Citovat

No ale Outlet je otevřenej nonstop :D Na letiště to máš 15 minut chůze nebo mávni a někdo tě hodí.

 

Vlastně tam jezdí i 319 na letiště přímo, ale jízdní řád bída.


snimek-obrazovky-2022-07-29-v-9-05-40.png

1 Citovat

A jak to vypada, stoji tam auta stale v noci i pres to, ze zaviraji zavoru??

0 Citovat

Dnes za stránkách  Pražské integrované dopravy, mohlo by se to někomu hodit.

Častěji v noci z letiště do centra Prahy. Z důvodu nárůstu sezonní poptávky po cestování na a z letiště Václava Havla Praha dojde od noci z 1. a 2. srpna 2022 k sezonnímu posílení noční autobusové linky , která zajišťuje spojení letiště s centrem Prahy. Interval linky mezi Letištěm a Hlavním nádražím bude v období hlavní turistické sezony od června do září zkrácen z 60 na 30 minut. Linka 907 vede mezi Letištěm a Hlavním nádražím také přes Nebušice, Hanspaulku, Hradčanskou, dále Letenským tunelem na Náměstí Republiky a Masarykovo nádraží. Jízdní doba linky 907 mezi Letištěm a centrem (Náměstí Republiky) je 39 minut, je tedy rychlejší než linka 910. Souhrnný interval v letiště do centra Prahy tak bude zkrácen na 15 minut. Zároveň bude od stejného data celoročně posílena autobusová linka novým prvním spojem z I. P. Pavlova v 0:16 ve směru Sídliště Čimice pro vykrytí dlouhé časové mezery mezi posledním metrem C a první nočním spojem linky 905.
2 Citovat

Konečně na to někdo přišel. Aspoň se mi už nestane, že mi ujede poslední 119 a taxikář mě odmítne odvezt na Dědinu se slovy, že kvůli tomu tam hodinu nečeká. 

0 Citovat

ako to teda funguje s OC Sestka? zavora a 6-22 mi neprekaza, ide o to, ci auto neodtiahnu, ak tam bude stat cez noc (7dni).

0 Citovat

Stojime tam uz tyden, tak doufam, ze tam za dalsi tyden auto bude🙏🤦‍♀️.

0 Citovat

Jak je to s parkováním na týden teď?

0 Citovat

Mandre napsal(a):

Stojime tam uz tyden, tak doufam, ze tam za dalsi tyden auto bude🙏🤦‍♀️.

A zůstalo?

0 Citovat

Jasna zprava✌️

0 Citovat

Závora tam je. Údajně se vyjet dá kdykoliv, vjet pouze v hodinách provozu OC. Osobně nevyzkoušeno, vypeklo nás to (vjezd) v květnu. Jeli jsme potupně na GOparking, protože nebyl čas ráno improvizovat :/

0 Citovat

Děkuji, my máme odlet v 11h, přílet v 17h takže se závorou problém nebude. Jen aby auto neodtáhli se bojím

0 Citovat

Naposled jsme tam stali v unoru 5 dni.

0 Citovat

hankaa napsal(a):

Závora tam je. Údajně se vyjet dá kdykoliv, vjet pouze v hodinách provozu OC. Osobně nevyzkoušeno, vypeklo nás to (vjezd) v květnu. Jeli jsme potupně na GOparking, protože nebyl čas ráno improvizovat :/

Závora na střechu už je taky ? Co jsem tam naposledy byl, tak ještě nebyla. 

0 Citovat

Ja teda nevim, ale zavora neni nikde na sestce....

0 Citovat

Zavora tam minimalne na prednim vjezdu na strechu je, jestli se zavira mimo otviracku nevim.

Nicmene bych timto chtel poprosit zdejsi sporivce, zda by jste mohly ty auta nechavat alespon nekde na kraji toho parkoviste = daleko od vstupu do OC a vytahu. Vy se jednou kousek projdete, ale nam mistnim co tam chodi nakupovat to usetri behem Vasi tydenni i delsi dovolene tech cest s nakupem i nekolik.

7 Citovat

Zavora tam je, mimo otviraci dobu centra je jak garaz, tak strecha zavrena. Tzn. Vjizdet a vyjizdet v otviraci dobu.

0