ahoj, hledám levnou letenku na Bali s odletem po Vánocích (25.-26.12.) na cca 10-15 dní, předem díky za rady  .

Letenka na Bali

Založil(a) ve fóru Hledám letenku

ahoj, hledám levnou letenku na Bali s odletem po Vánocích (25.-26.12.) na cca 10-15 dní, předem díky za rady smiley

0

Prosím prosím chtěla bych cestovat ke konci ledna nebo přelom února 2013 na měsíc na Bali a již mi uteklo pár slev nebo prostě neumím hledat pomůžete mi někdo nebo prosím o tip smiley děkuji (vždy mi to najde jen kolem 16tis.. smiley ) klidně i z jiných evropských měst ...
Děkuji děkuji

0 Citovat

Tady jsi koukala ? http://cestujlevne.com/2012/11/letenky- ... 11-647-kc/

0 Citovat

Ahoj...mohli by ste mi pomoct s letenkami na Bali. Chcela by som ist na cca 3 tyzdne v mesiacoch maj alebo jun. Vsetky zlavnene letenky ktore som teraz nasla su zatial na mesiace januar/februar. Mam pockat na januar a vtedy zacat hladat alebo uz teraz je neskoro? smiley

0 Citovat

Zatím je poměrně brzy. Vychytej nějakou akci do JV Asie (KL, BKK, HK, SIN, Jakarta atd.) a odtud pak lowcostem přímo na Bali. Letenky z Evropy na tento ostrov jsou málokdy smiley

0 Citovat

Neslyšel jste někdo o nějaké akci,apod.děkuji? smiley

0 Citovat

Ahoj,dobré ceny jsou do Jakarty a pak s místní leteckou společností na Bali.Chce to ale čas počkat v Jakartě na volný let.
Já poletím do Indonesie v listopadu,tek se můžeme informovat kdo co našel.Martin

0 Citovat

Ahoj, ráda bych se zeptala. Chci letět v listopadu na Bali. V mém termínu jsem ještě tak před týdnem našla letenky s Qatar s jedním přestupem za 16 000. Ale váhaly jsme. Teď už jsou tak za dvacku. Myslíte, že to ještě půjde dolů?

0 Citovat

Tak za 20 tis to koupíš i pár týdnů před odletem. Nepíšeš odkud chceš letět ani kdy přesně. Ale dle dotazu a jeho jazyka předpokládám že z Prahy a nejlépe o víkendu tam i zpět. Vzhledem k tomu, že je začátek února, tak levněji a to s velkou pravděpodobností i podstatně koupíš určitě,. Musíš jen sledovat ceny nebo akce nejlépe na těchto stránkách :). Rychle jsem se kouknul na odlety z Vídně a na listopad je tam s Eva Air s jedním přestupem za 13800Kč. Takže si tak :)

0 Citovat

Nemá smysl kupovat letenky na listopad už teď.

0 Citovat

Super díky. Takže budu hlídat.

0 Citovat

sleduj, už dvakrát od nového roku šel Qatar dolu a nahoru. Mě to sledovat nebaví. Já si koupil Jakartu z Prahy za 14 121 Kč na konec září (cca 17,5 h let). Nemyslím si, že to pořídím levněji. Možná tak o pár stovek a většinou čekáš o dost déle na přestupech. Teď tam mají Jakartu z Prahy taky za 16 021 kč. Na druhou stranu z Jakarty to vnitrostátně do Denpasaru lítá pořád a dostaneš se většinou do litru... Takže i tak se dá ušetřit.

0 Citovat

ono kazdy mesiac je nejaka akcia tym smerom

https://www.cestujlevne.com/akcn.../indonesie

takze este by som pockal :)

0 Citovat

Prosím, poraďte nejlevnější letenku na Bali v termínu 30.4.-15.5.. ceny jsou teď dost vysoko a nedaří se najít letenku do těch 14 000

0 Citovat

googleflights, vyhledavac zde, skyscanner, letuska, kralovna, kayak, expedia etc. Chces  ale letenku s odletem za 3 tydny, necekej cenove zazraky!!

0 Citovat

Zdravim, kdo by chtěl ziskat benefit ve formě 3% z cen letenek na booking.com nebo kiwi.com, at napiše. Je zde jednoduchá možnost a zdarma.Martin

0 Citovat

A kdo chce získat ještě více a hned, nemusí nikam psát, stačí koupit letenku od levnějšího prodejce.

0 Citovat

Letenky na booking.com sú super

0 Citovat

Thai Airways ma na prelome septembra a oktobra tarify na VIE-DPS-VIE od 13200kc. S vyuzitim vikendov (odlet sobota, prilet nedela) sa ceny hybu od 14000kc. Vyhodou je routing s jedinym rychlym prestupom v BKK.

0 Citovat

Navíc Thai od dubna Dreamliner z VIE

0 Citovat

vzhladom na to, ze to v sucasnosti lieta 777, ktora ma u Thai tiez 9 abreast, ale o 40cm sirsiu kabinu nez Dreamliner, tzn 1-1.5in+ na sirku sedadla, je to zhorsenie situacie.

0 Citovat

Ahoj,

take potrebuji letenku na Bali a to v cervenci, odlet 3 ut nebo 4 st (kvuli praci potrebuji zahrnout cervencove svatky) navrat 22 nebo 23 ne nebo po. Nejlevnejsi jsem nasla s Turkama za 18.800 Kc. Koukala jsem i na Viden, ale v tehle datech jsem nasla cca stejne ceny. Je vubec sance, ze bude jeste levnejsi letenka na cervenec, kdy tam bude asi nejvic lidi?


Diky :))

0 Citovat

Ty lidi bych neřešil, protože mraky lidí tam je pořád, jelikož se z toho stalo druhý Bibione. Jinak prázdniny stran cen jsou nejdražší letenky, zkus ještě odlet z Mnichova.

0 Citovat

eliz_kuh - jestli nemaji million dlouhych prestupu, tak ber Turky. Ja se dival na Qatary, ale jsou vyrazne drazsi, ale asi nejrychlejsi spojeni na Bali za 16hodin, rychleji to z Prahy nepujde. Akce na zacatek prazdnin malo pravdepodobna. Ber pokud pasuje letenka casove tobe, levnejc to pujde tezko.

0 Citovat

za 19t máš na výběr mezi Turky a Emirates. U EK je nevýhoda delších přestupů v Dubaji, i když i oni umí lítat PRG - DPS za cca 18 hod, jen se ti tak asi nepodaří nakombinovat let tam i zpět, takže tam bude dlouhý zpět krátký.

0