Jak koupit letenku s dlouhým přestupem?

Založil(a) před měs pepperos ve fóru Vyhledávače letenek

4 reakce

Poradíte mi, jak koupit letenku a mít možnost navolit si dlouhý přestup, třeba alespoň 1-2 dny na přestup? Konkrétně hledám Praha -> Puna Cana (Dominikánská republika) s tím, že přestup je v Kanadě či USA, kde bychom chtěli zůstat delší dobu, nesedat hned na další let. ale nevím, jak takovou letenku koupit, např. zde na cestujlevne.com vyhledávači mi to vždy nabízí jen co nejkratší přestupy. Díky za radu

0

Asi te zklamu… takovy prestup obvykle aerolinky nenabizi. Zkus to zadat pres multi city nebo open jaw, ale pokud nebudes mit kliku… jako, ze asi nebudes… tak cena bude o dost vyssi.

0 Citovat

1 den (tj. něco pod 24 hodin) na přestup se obvykle v systémech dá najít a takové kombinace bývají o něco levnější. Avšak delší přestupy se už musí hledat jako multicity. Některé aerolinky jako Emirates nebo TAP umožňují si navolit délku pobytu v jejich hubu v rámci letenky. Ale taky to kouzlí s cenou.

0 Citovat

díky moc za reakce.

0 Citovat

Ja som to v minulosti urobil takto. Rezervoval som si letenku u Pelikána alebo u Student Agency alebo u CKM2000 (už si fakt nepamätám). Ale nezaplatil som ju. Išlo mi len o vytvorenie rezervácie. Potom som volal do agentúry, či mi letenku pod vytvoreným kódom vedia upraviť. Keď povedali, že to vedia, upravili to a následne som letenku zaplatil. Keď nie, rezerváciu sme zrušili.

Ak sa to nedá cez web, skúste zavolať do týchto agentúr a možno Vám budú vedieť vystaviť Vami vytúženú letenku aj telefonicky. Odporúčam začať so StudentAgency.cz potom s Pelikánom.

0
4 reakce