Sleva 10€ na francouzské mutaci eDreams.fr při uplatnění kódu NOV2014ED .

eDreams

Založil ve fóru Vyhledávače letenek

19 reakcí

Sleva 10€ na francouzské mutaci eDreams.fr při uplatnění kódu NOV2014ED

0

Slevové kupony na eDreams
http://www.groupon.it/deals/viaggi/ga-e ... e=deal_ita

0 Citovat

https://www.aviacionline.com/202...two-cents/

Stihnul někdo nakoupit? Nám se podařila na týden Korea za 130 Kč s Lufthansou, odlet za měsíc.

Platba prošla, v edreams svití confirmed. S chybným tarifem nemám zkušenosti, ale spíš s tím nemám počítat, co?

0 Citovat

Máš etix? Nemáš... Já také ne. Za mě z toho nic nebude. Ale kdo nezkusí, nic nemá:-)

0 Citovat

a odlet máš kdy? Četl sem, že to může trvat i měsíc, než to dokážou odbavit (těch lidí byl asi ranec, ten tweet má 24m lajknutí), takže i kdyby to koupilo 1 % z těch lidí. 
Edit: tak článek ukazuje 24m, ale tweet 24k

0 Citovat

Je to klasická OTA glitch, navíc jen eDreams, tady je šance limitně blížící se 0. Jinak září.

0 Citovat

Stihl to taky někdo koupit v byznysu? Mám strženo, tak aspoň první krok... :)

0 Citovat

ja kupoval uz vcera, ale Air France letenky mi zrusili, easyjet rezervace mi drzi.. Podle me s lowcostem to už neuhadaji :D

0 Citovat

Lufthansa píše, že to zrušit můžou (edreams) jen ten den nákupu, případně do 24h. Prý pokud to do té doby nestihnout, tak by to mělo platit a snad i proletět.

0 Citovat

TH napsal(a):

Lufthansa píše, že to zrušit můžou (edreams) jen ten den nákupu, případně do 24h. Prý pokud to do té doby nestihnout, tak by to mělo platit a snad i proletět.


můj austrian už zrušený..

0 Citovat

hmm, tak snad to někomu projde. To vidíš přímo v rezervacích edreams?

0 Citovat

Nám se povedla Katánie odlet v červenci z Prahy s Wizz Air za 33 Kč. Zatím od eDreams i aerolinek potvrzeno, máme i fakturu. Ale moc nedoufáme. Nevíte někdo, do kdy to můžou zrušit?

0 Citovat

TH napsal(a):

Lufthansa píše, že to zrušit můžou (edreams) jen ten den nákupu, případně do 24h. Prý pokud to do té doby nestihnout, tak by to mělo platit a snad i proletět.

Podstatne je ci ti vystalili aj etix alebo spravili len rezervaciu... ak ti nevystavili etix tak ho uz ani nevystavia a rezervacia proste prepadne... u nizkonakladoviek to je ine, tam by to mohlo prejst...

0 Citovat

Ono ani s etixem ještě není vyhráno, pokud není do 14 dnů do odletu. Mohl bych vyprávět 😉

0 Citovat

Teď mi přišel mail se zrušením. Škoda. Do Soulu za 130,- by to nebylo špatný :-D

1 Citovat

cali napsal(a):

Ono ani s etixem ještě není vyhráno, pokud není do 14 dnů do odletu. Mohl bych vyprávět 😉

Tak to jsem fakt zvedava, protoze my mame i eticket od eurowings na srpen, ale velke iluze si nedelam, ze by nas ve ctyrech svezl nekdo na Mallorcu za 50Kc:-). I kdyz nas prekvapilo ze v tom shrnuti na ewrowings byla cena, kterou nauctovali edrams x-krat drazsi. 

0 Citovat

Tak co, vyšlo to někomu? Nebo vše zrušili?

0 Citovat

Já mám zrušeno 

0 Citovat

Já jsem udržel rezervaci s AirFrance, pak jsem jí hodil na voucher a koupil novou letenku, která drží vpoho :) proletím za 2 týdny, uvidíme. Ale podle mě to už neovlivní a odletím vpoho :D
pak mám ještě 2x rezervace u Easyjet které drží, z jedné už je voucher :D

0 Citovat

Levné letenky - https://tonzes.com/flycz.htm Profesionální a proklientský přístup, ochota a rozumné ceny.

0
19 reakcí