ahoj, poraďte mi prosím letenky ideálně z prahy nebo vídně. Ale klidně i vie, muc, ber, fra a kdyžtak i někde dál z evropy, kam mužu levně doskočit, jako třeba londýn nebo paříž, když to vyjde nějak levnějš. Do Peru a návrat zpět z zase z Peru a nebo o týden později z Ekvádoru GYE. Obě možnosti jsou pro mě zajíamvý. let tam do Peru mezi 29.10. a 10. listopadem let zpět za 28-30 dní z Peru nebo za 34-36 dní z Ekvádoru (GYE) Určitě s velkýma báglama. děkuju moc :)  .

Peru v listopadu

Založil(a) ve fóru Hledám letenku

1 reakce

ahoj, poraďte mi prosím letenky ideálně z prahy nebo vídně. Ale klidně i vie, muc, ber, fra a kdyžtak i někde dál z evropy, kam mužu levně doskočit, jako třeba londýn nebo paříž, když to vyjde nějak levnějš.
Do Peru a návrat zpět z zase z Peru a nebo o týden později z Ekvádoru GYE. Obě možnosti jsou pro mě zajíamvý.
let tam do Peru mezi 29.10. a 10. listopadem
let zpět za 28-30 dní z Peru nebo za 34-36 dní z Ekvádoru (GYE)
Určitě s velkýma báglama.

děkuju moc :)

0

Vyhledej si přes Skyscanner nebo Momondo. Nějakou tajnou nabídku ti nikdo nenajde, protože na 99,9999 % neexistuje.

Paříž a Londýn nejsou zrovna místa kam by se dalo levně doskočit. Spíš bych zkusil Španělská letiště jako MAD nebo BCN možná i PMI. 

0
1 reakce