Ahoj, Na příští rok plánuji koupit letenky do Sydney s přestupem a dvou denní zastávkou v Singapuru. Kupoval bych to vše najednou na stránkách Air France . Let z Prahy do Singapuru a zpět je přes AF a Singapure-Sydney a zpět SA.U Air France si mohu vybrat  konkrétní místa, ale u Singapore Airlines mi to ukazuje, že to nelze. Chápu, že je to jiná společnost. Pokud si letenky zakoupím budu mít možnost pak nějak na stránkách SA si ty místa dodatečně rezervovat? Další dotaz AF mi nabízí si dokoupit při zpáteční cestě lounge, ale tato nabídka není pro cestu tam. Je nějaká možnost si to někde dokoupit?                                  Předem díky moc za rady a doufám, že jsem zvolil správné vlákno.  .

Air France+Singapore Airlines

Založil ve fóru Letecké společnosti

0 reakcí

Ahoj,

Na příští rok plánuji koupit letenky do Sydney s přestupem a dvou denní zastávkou v Singapuru. Kupoval bych to vše najednou na stránkách Air France . Let z Prahy do Singapuru a zpět je přes AF a Singapure-Sydney a zpět SA.U Air France si mohu vybrat  konkrétní místa, ale u Singapore Airlines mi to ukazuje, že to nelze. Chápu, že je to jiná společnost. Pokud si letenky zakoupím budu mít možnost pak nějak na stránkách SA si ty místa dodatečně rezervovat? Další dotaz AF mi nabízí si dokoupit při zpáteční cestě lounge, ale tato nabídka není pro cestu tam. Je nějaká možnost si to někde dokoupit?                                  Předem díky moc za rady a doufám, že jsem zvolil správné vlákno.

0
0 reakcí