Ahojte Mate niekto nejake typy na parkovanie vo Viedni ? Do nedavna ked som mal ,,zajazdy,, na kratsiu dobu som parkoval u http://www.mazur-parken.at/ ... kde to vyslo ohodne lacnejsie ako na parkoviskach priamo pred terminalom a jazdi odtial free shuttle bus ale na 3 tyzdne to uz take vyhodne nieje Dik M. EDIT - DETAILNE INFO O MOZNOSTIACH PARKOVANIA ZADARMO  .

Letisko Wien (VIE) - Schwechat - parkovanie

Založil ve fóru Letiště

Tak ověřeno že parkování funguje tak ja jsem si představoval že by fungovat mělo - za 4 dny parkování roztažené do 5 kalendářních dní jsem v nadzemním krytém parkovišti ve Vídni zaplatil 14,4 Eura.


rsz-bez-nazvu.jpg

2 Citovat

To je fajn cena. A můžu se zeptat, kolik času a peněz pak vzal ten přesun na letiště. Díky

1 Citovat

Určitě - cesta na letiště zabrala hodinu a stála 4,3 Eura.

0 Citovat

Ahoj, nemáte nějaký tip na levnější parkování u letiště ve Vídni? Parktiger i Panda obsazeno, letíme v sobotu ráno. Díky

0 Citovat

Orange alebo nejaky P+R vo viedni plus vlak

0 Citovat

Párkrát jsme v minulosti využili Park and Fly v Mannsworth. Cena je celkem nízká (5e/den), ale vyplatí se jen při delším parkování, protože je nutné k tomu započítat navíc taxík na letiště a zpět (okolo 15é za cestu). A hlavně, jedná se o zcela bezobslužné parkoviště bez možnosti rezervace, tzn. riziko, že bude při příjezdu plno, i když nám se to třeba nestalo.

0 Citovat

to nie je zla alternativa, prinajhorsom sa da lowcost odslapat tych 20 minut na vlak. 

0 Citovat

Než jsme letěli teď v září, tak Mazur měl akci, vyšlo nás 24 dní na nějakých 120 eur, levnější než Panda.

0 Citovat

Díky za tipy. Orange také plné. Na Mazur jsou také nějaké slevové kódy? Nemá někdo? 

0 Citovat

Nebylo to na kódy, sleva přímo na stránkách.

1 Citovat

Osobné využívam parkovanie Schwechat cez online stránku:
https://parkovanie-schwechat.sk/
Viem si vybrať zabezpečené parkoviská Mazur, parkovisko C a parkovacie domy 3,4.  Na letisko Viedeň chodím presne, preto radšej využívam v predstihu zakúpenú parkovaciu kartu.

1 Citovat

ahoj, nekdo slevovy kupon na parking-c ve vidni na letisti ? diky ! :) 

1 Citovat

Ahoj. Od dnešního rána nefunguje kód na Parktiger "Urlaubstracker18" - daří se někomu z vás s tím rezervovat?

(https://www.urlaubstracker.at/gu...utschein/)

Kód "Parktiger10" je stále funkční.

Na kratší parkování funguje kód "happy", který se na stránce objeví, pokud tam příliš dlouho zevlíte a který zlevní rezervaci o 3EUR.

0 Citovat

Ve Fischemand se stale parkuje zdarma nebo uz to zpoplatnili??? Nekde psali ze uz tam je také zóna :(

0 Citovat

Zhruba pred mesicem jsme tam byli a dostali jsme za okno varovny listecek. 

Pokud jsem to pochopil spravne tak cely Fishamend je uz modra zona, ale nikde jsem to nenasel poradne vysvetlene. Nemaj modre cary na silnici ale nejakou obecnou vyhlasku.

Pokud nekdo vi jak to tam presne funguje a zda pod to nejake plochy jeste nespadaji tak dejte prosim vedet.

0 Citovat

A kde přesně jste dostali ten varovný lístek?

0 Citovat

Já jsem tu dával někde info, jde o to, že ve Fischamendu je nyní v podstatě možné jen krátkodobé stání, dlouhodobé jen s povolením, pokud tam bydlíte, jste zaměstnaní nebo máte živnost. To vše řeší místní vyhláška. Stačí pohledat na stránkách obce. Upřímně, vůbec se jim nedivím a po tom, co jsem viděl v červenci v okolí NUE, myslím, že tam to brzy dopadne stejně...

0 Citovat

Stačí se přesunout o jednu vlakovou zastávku od letiště - Maria Ellend.

1 Citovat

http://www.fischamend.gv.at/Lebe...ken/Parken

I když se tam přesně nepíše, jestli to platí pro komplet celé město.

Někdo tedy zkušenosti s parkováním v Maria Ellend? :D

0 Citovat

Z Maria Ellend už je zase dražší vlak. Letos jsme 2x parkovali ve Fischamendu na týden a OK bez následků .

Poslední dobou zjišťuju, že se mi ve dvou lidech finančně ani po stránce komfortu nevyplatí do Vídně na letiště jet. Přijedu brzo ráno, po celonočním řízení jsem zbitý jak pes, to samé cesta zpátky, kdy je člověk unavený a musí to celé odridit zpátky. 

1 Citovat

Potvrzuji, že ve Fischamendu se už opravdu zdarma parkovat od 1.8. nedá. Ti co tam parkují tak dostávají za sklo pokutu 25 euro za každý den. Teď v pátek tam však pořád parkovalo hodně Čechů i Slováků a někteří měli za stěračem minimálně 10 pokut. 

Nechali jsme tedy auto na nádraží v Maria Ellend a bez problémů, jen tam není tolik parkovacích míst. 

3 Citovat

Vlak z toho nádraží Maria Ellend jezdí 24 hodin denně? I o víkendu? Jak často? A kolik stojí na osobu? Díky. 

0 Citovat

4 eura na osobu a nejezdí 24h. Jezdí v intervalech 30-60 minut, první vlak jede před 5 ráno, poslední před půlnocí. Je tam teď výluka, takže jezdí autobus a z Fischamendu pak vlak na letiště. 

0 Citovat

Ahoj, zkoušel jste nekdo prknout auto v obci Schwadorf jižně od letiště Vídeň? Lístek s OBB na letiště stojí 2,60Eur (nyní tedy jezdí bus, asi výluka).

Díky.. :-)

0 Citovat

Ahoj, nějaké nové info ohledně parkování v Maria Ellend nebo okolí? 

0