Bali 2023 léto

Založil před 13 dny Tobi ve fóru Hledám letenku

10 reakcí

Ahoj,hledám nějakou letenku na Bali přes letní prázdniny 2023 s 1 přestupem za normální cenu a nic nemůžu najít,podíval by se na to někdo?

Předem děkuji

0

UTFG

5 Citovat

Ahoj, taky hledám letenky na Bali na přelom března a dubna. Teď nabízí Qatar v rámci Black Friday letenky s odletem z Prahy asi od 21 tis. s jedním přestupem. Nevím, jestli čekat ještě na něco levnějšího. Může někdo poradit?

0 Citovat

Ahoj Leni, 21 z Prahy je to fajn cena. Nasla jsem 17 z Budapeste (Luft+Singapore airlines pres studentagency na kveten) a jinak je vsechno 25+

0 Citovat

Ja by som hľadal niečo do Kuala Lumpur (asi Turkish...) a potom nezávisle nejakú nízkonákladovku KUL - Bali.

0 Citovat

Já bych teda brala ten Qatar z Phy za 21.

Kombinace samostatných letenek může být sice (možná) levnější (někdy ano a někdy ne), ale je rozhodně rizikovější, když jednu část cesty zruší nebo se zpozdí a není to na jedné letence, tak je problém a člověk nakonec utratí mnohem více a ještě má nervy v háji. Trochu to řeší velký odstup v letech, třeba přes noc, ale zrušení letu to nevyřeší. To pak jedině nekupovat economy, ale flexi, ale to už je zase dost drahé.

Qatar je skvělá letecká společnost a letenky jsou teď všude šíleně drahé, takže ta jejich nabídka jen s jedním přestupem za 21K z Phy je dobrá.

0 Citovat

Díky, taky se přikloním spíše ke Qataru a taky kvůli lepšímu rozložení délky letu. Poslední dobou se na Bali akční letenky moc nevyskytují, tak asi nemá cenu dlouho čekat.

0 Citovat

Zrovna SQ bylo nedávno v akci okolo 15k z Prahy.

0 Citovat

Z KUL leta toho tolik, ze nizkonakladovka jako priskok neni zadny problem.

2 Citovat

Porad ale let PRG/VIE- KUL za 15, Kuala- Bali i s nizkonakladovkou cca 3.5, plus zavazadlo alespon tisicovka a mate skoro stejnou cenu jako s Qatarem.

1 Citovat

Tak zrovna ta nizkonakladovka se da koupit za min, pockat na akci.

0
10 reakcí