Po přečtení cestopisů Kačky Ostré jsem konečně také musel navštívit vídeňský salónek ... A ano, teď už ji chápu :-D Aktuální fotoreport zde: https://www.jidlonacestach.cz/le...nge-viden/  .

Vídeň Schwechat - salónek Sky Lounge

Založil ve fóru Letiště

Potvrzuji vstup do Vienna lounge zdarma pro majitele karty MC World od KB ( kreditka 4U ), vyzkoušeno včera před letem do Kodaně - za druhou osobu k majiteli karty by chtěli " akčních " 35e místo 49e, jen jsem se zapomněla zeptat, do kdy akce platí.

0 Citovat

@Sykous

Ano, vím, dívala jsem se, ale cena neplatí. Chtěli po nás plnou cenu, žádné zvýhodnění jak je u Style uvedeno, bohužel. I v bance mi řekli, že se to stále mění a nemusí to, co mají na stránkách, platit.

0 Citovat

@JanaV _1

To je divne, bych se hádal. Se stejnou kartou jsem tam byl 23. a 26.12. zdarma.

0 Citovat

@Sykous

S kartou MasterCard Style? Zdarma? Vždyť ani na té fotce z banky není zdarma. Nemáte náhodou Premium? Já mám Style.

0 Citovat

JanaV _1

ano, samozřejmě, mám premium. Moje chyba, špatně jsem se podíval. Každopádně na stránkách mají stále napsáno u style 24,18 EUR, tak bych to chtěl po Raifce dorovnat. Neměli by si psát na web kraviny.

0 Citovat

@Sykous

Máte pravdu, bohužel mi řekli, že prý je tam někde malým písmem pod čarou (nehledala jsem to), že je třeba vždy zkontrolvat cenu přímo u salónku, protože za ni, vzhledem ke změnám, neručí.

Já mám doma např. letáček, který mi přišel spolu s kartou, kde se píše, že k mé kartě mám vstupy do salónků v Praze, Vídni i Bratislavě zdarma! Takže lež jak věž.

0 Citovat

Ahoj vsem,

jelikoz je salonek za security checkem, uvedomil jsem si, ze musim nejdriv dat krosnu na baggage drop, protoze tentokrat neletim nalehko. Muj odlet je ve 12:15 a check-in je mozny 3 hodiny predem, coz pokud dobre pocitam je dejme tomu v 9:15. Muj dotaz ale zni, jestli je mozny udelat baggage drop driv, kdyz potrebuju krosnu vlastne oznacit, aby vedeli, kam ji maji poslat? Chtel jsem totiz byt v salonku uz pred devatou bo mam brzky prijezd na letiste. 

Nemate s tim nekdo zkusenost, prosim?

0 Citovat

JanaV _1 napsal(a):

I v bance mi řekli, že se to stále mění a nemusí to, co mají na stránkách, platit.

Přesně tak - zavedou vstupy do salonků ke kartě zdarma a když jim do těch salonků pak lezou lidi, tak to zase zruší.

1 Citovat

Připojím i moji zkušenost s Vienna Lounge letos v únoru. Mám MasterCard World od Raiffky. Nevím jaké má pojmenování, je to starší karta, už se delší dobu běžně nevydává - taková zeleno-fialová se šupinami. Moje první návštěva letos po dlouhé době - mají tam ty terminály asi 3, pán na přepážce (slovák:-) projel 2 terminály a nic, ale pak zkusil třetí a ten zafungoval a šlo se. Druhá návštěva, paní projela 3 terminály a nic, tak jsem jí řekl, ať to zkusí znovu, že jsem tam byl před pár dny a šlo to.  Tak to zkusila znovu a právě 1 zase zafungoval. Paní se omluvila, že MasterCard to má překombinované a šel jsem dovnitř. 

Na tu moji kartu tam funguje jen 1 terminál.

Pokud ale je to MasterCard World, tak dle stránek MasterCard by to přece ve Vídni mělo jít.

https://www.mujmastercard.cz/pre...lonky.html

0 Citovat

Podle stránek MasterCard by mělo jít kdeco, ale sami píšou, že detaily je třeba ověřit v bance.

1 Citovat

Doporučuji spíš ověřit detaily před vstupem do salónku u obsluhy. Dělám to i tak ve Vídni, protože tam nejsem každý týden a nevím, co si na mě banka mezitím vymyslela.

2 Citovat

@Michal doporučuju to stejné - Vienna Lounge, v březnu jsem s sebou vzala dceru ( 17let ) účtovali za ní 29€ , minulý týden, opět s dcerou, tak po mě Slovenka na přepážce chtěla nekompromisně 35€ .. dokonce mi tvrdila, že 100% není možné, aby mi takovou cenu za dceru kdy dali a opakovaně mi před nosem mávala jen ofiko letákem Vienna Lounge .. nechala jsem to být ...

1 Citovat

Ono někdy ani ty banky nemají přesné informace. Prostě to zkusit, vyjde nevyjde, maximálně se otočím a půjdu pryč :)

1 Citovat

Doporučíte spíš Sky Lounge nebo Vienna Lounge? 
Případně - dostanu se do salonku i z druhého terminálu, kde mám odlet? Odlet máme z T3, tak kdybychom chtěli využít Vienna Lounge na T1, jestli to jde, díky.

0 Citovat

Vienna Lounge je (ještě) lepší, ale má o hodinu kratší otevírací dobu. Dostanete, ale po cestě je rentgen.

0 Citovat

No lepší je především v tom, že je větší, novější a má vyhled. Osobně bych se ale na přesun na T1 vykašlal, pokud se odlétalá z T3 a těch min 20 min navíc pobyl v  Sky lounge. Je to salonek naprosto dostačující.  Přesun bych volil jen v případě, že by tam bylo narváno, což se občas stává. Na T1 se då z T3 jet i minibusem. Nevšiml  jsem si, že by se někde procházelo kontrolou. Ale možná jsem už senilní 😀.

0 Citovat

Mozna u nich dochazelo i k prechodu schengen * nonschengen. A proto ta kontrola.

0 Citovat

To je možné

0 Citovat

Minibusem se jet nedá, když nejede.

0 Citovat


Buy Orange Adderall Online. We are Reliable suppliers of Adderall,Xanax and Oxycodone of this drug and it’s available in generic forms. (Powder, Liquid, and Capsules) We sell Oxycodone,Adderall and others at the best prices you can find online. We perform professional packaging and stealth shipping for all of our products
vanessachuck20@gmail.com Whatsapp: +1(669)2574643
Email: vanessachuck20@gmail.com
Wickr: keanjarrod
Whatsapp: +1(669)2574643

Keywords: 
Buy oxycodone online, 
Buy xanax in Poland, 
kup Adderall online, 
ritalin for sale, Kop xanax Belgium, Subutex for sale in Belgium, Adipex kopen in België , 
dilaudid for sale, 
Buy Opana for euthanasia, 
animal Ketamine, 
Buy Norco in Germany, 
Tramadol online reviews, 
Best Alprazolam supplier, 
Buy Adderall Peacefulexit, 
how to buy Ritalin, 
Where can I buy Subutex, 
HOW TO BUY OXYCODONE ONLINE? 
Adderall, 
Purchase Adderall Online, 
Order Xanax, 
Euthanasia Solution for sale, 
Cheap Oxycodone online, 
Buy Alprazolam, 
Adderall Price, 
Buy Actavis Online, Tramadol Online 
Purchase Adderall Online, 
Buy Adderall Online, Xanax, Buy Ketamine Powder, Alprazolam for sale, Genuine Ketamine powder for sale, Subutex for sale, purchase Adderall, 
Xanax prices, 
Where to buy Xanax, 
Reliable sources Adderall, 
Oxycodone dosage, 
How to make Oxycodone, 
Buy secobarbital online,  
Where can I buy Xanax legally within UK? 
How to buy Oxycodone in the uk, 
How to buy Xanax in Australia, 
buy Adderall australia, Adderall with dignity, where to buy Adderall, buy Ketamine liquid, buy Xanax australia, buy Adderall in ireland, reliable source Oxycodone, buy Ketamine liquid online, buy Adderall 
canada, buy Oxycodone pills, reliable Xanax suppliers
Buy Adderall, Buy Ketamine powder 
Buy Adderall Online (whatsapp 1 669-257-4643?? 
Emai­l : (vanessachuck20@gmail.com)
vanessachuck20@gmail.com
Emai­l : (vanessachuck20@gmail.com)
Wickr: keanjarrod
Whatsapp: +1(669)2574643

0 Citovat

Sky/VIE jsou oba na airside, přesun tím busem, bez kontrol. Moc lidí tím nejezdí, tak se většinou jede hned, jak někdo přijde.

0