Ahoj, mám koupenou zpáteční letenku u wizzair, kde nevyužiju cestu tam, ale chci využít cestu zpátky. Jsou na únor 2023. Na jejich FB na dotazy konstantně odpovídají, že to není problém a zpáteční letenku neruší, pokud člověk nevyužije ten první úsek tam. Máte s tím někdo praktické zkušenosti? Mám se na ten úsek tam úplně vyprdnout a nedělat ani on-line check-in, nebo mám udělat on-line check-in a potom nepřijít?   .

Wizzair - platnost zpáteční letenky při nevyužití letenky tam

Založila ve fóru Letecké společnosti

4 reakce

Ahoj, mám koupenou zpáteční letenku u wizzair, kde nevyužiju cestu tam, ale chci využít cestu zpátky. Jsou na únor 2023. Na jejich FB na dotazy konstantně odpovídají, že to není problém a zpáteční letenku neruší, pokud člověk nevyužije ten první úsek tam. Máte s tím někdo praktické zkušenosti? Mám se na ten úsek tam úplně vyprdnout a nedělat ani on-line check-in, nebo mám udělat on-line check-in a potom nepřijít? 

0

Ahoj, omlouvám se, že jsem agresivní, ale moc nechápu, co řešíš, když už na to odpověď máš.

0 Citovat

tak jo, pardon, kromě tedy toho, že jsem nenašla odpověď, jestli je nějaký rozdíl v tom dělat nebo nedělat check-in na let tam, když vím, že ho nepoužiju

0 Citovat

Je to víceméně jedno. Nic se nestane ani když ho uděláš a nepřijdeš, ani když ho neuděláš. Vyvolávat tě nebudou, když se nedostavíš...

0 Citovat

mirjur, diky moc, chapu ze moje dotazy muzou nekomu pripadat hloupy nebo zbytecny, ale proste jen mam strach, abych nezustala nekde trcet s celou rodinou v cizi zemi a na posledni chvili resila navrat domu

0
4 reakce