Ahoj, v druhé půlce srpna plánujeme cestu do Londýna. Na 3 noci, na termínu nám nějak nezáleží. Poletí 8 osob (5+3 děti) Podle kiwi.com jsem si našel letenky 27.8. - 30.8. cena 16.706 Kč s dopravcem easyJet. Tak jsem se přesměroval přímo na dopravce easyJet, založil účet, ale cena mi vychází skoro 20.000 Kč, co mi přijde o dost větší suma. Mám koupit letenky přes kiwi, není to sebevražda? Vyplatí se letenky na tohle období koupit už teď a nebo počkat? Nemáte nějaký fígl, jak koupil letenky pro více osob levněji? Pokud koupím letenky bez výběru místa, a máme děti, dostaneme místa vedle sebe? Létal jsem zatím vždycky sám, nebo ve dvou, ale ty ceny se dost podle vyhledávačů/dnů mění, tak kdyby mi poradil někdo, jak koupit výhodně letenky za dobrou cenu, díky moc!  .

Vyhledání letenek pro více osob

Založil(a) ve fóru Vyhledávače letenek

8 reakcí

Ahoj, v druhé půlce srpna plánujeme cestu do Londýna. Na 3 noci, na termínu nám nějak nezáleží. Poletí 8 osob (5+3 děti)

Podle kiwi.com jsem si našel letenky 27.8. - 30.8. cena 16.706 Kč s dopravcem easyJet.

Tak jsem se přesměroval přímo na dopravce easyJet, založil účet, ale cena mi vychází skoro 20.000 Kč, co mi přijde o dost větší suma.

Mám koupit letenky přes kiwi, není to sebevražda?

Vyplatí se letenky na tohle období koupit už teď a nebo počkat?

Nemáte nějaký fígl, jak koupil letenky pro více osob levněji?

Pokud koupím letenky bez výběru místa, a máme děti, dostaneme místa vedle sebe?

Létal jsem zatím vždycky sám, nebo ve dvou, ale ty ceny se dost podle vyhledávačů/dnů mění, tak kdyby mi poradil někdo, jak koupit výhodně letenky za dobrou cenu, díky moc!

0

Letenky pro více osob jsou vždy dražší, nikoliv levnější.

0 Citovat

"Mám koupit letenky přes kiwi, není to sebevražda?"

To je ruská ruleta, nie samovražda :-)

0 Citovat

pres kiwi nebrat

vetsina lowcostu lidi rozesazuje , ale deti ne.

letenku levne kupujte tak, ze budete sledovat vybrane terminy, a kdyz se cena dostane na akceptovatelnou uroven, tak je koupite. jiny recept neexistuje.

0 Citovat

Teď jsem koukal, že třeba easyJet má "poslední 4 místa za tuto cenu"

Když to koupíme s manželkou, ve stejnou chvíli každý na jiném PC, půjde to? :-)

0 Citovat

Pavel Krcho napsal(a):

pres kiwi nebrat

vetsina lowcostu lidi rozesazuje , ale deti ne.

letenku levne kupujte tak, ze budete sledovat vybrane terminy, a kdyz se cena dostane na akceptovatelnou uroven, tak je koupite. jiny recept neexistuje.

 

Jasnacka, to chapu, jen jsem proste hledal nejaky recept, viz prispevek nahore.

0 Citovat

foppacz napsal(a):

Teď jsem koukal, že třeba easyJet má "poslední 4 místa za tuto cenu"

Když to koupíme s manželkou, ve stejnou chvíli každý na jiném PC, půjde to? :-)

to nepujde, kupte 4 a pak dalsi 4, cena se zvedna o par euro.

1 Citovat

foppacz napsal(a):

Teď jsem koukal, že třeba easyJet má "poslední 4 místa za tuto cenu"

Když to koupíme s manželkou, ve stejnou chvíli každý na jiném PC, půjde to? :-)

Půjde. Dokonce lze takto několikrát koupit i poslední místo v letadle. Přijde se na to až na letišti a pak losujou cestujícího, který nepoletí.

0 Citovat

nestraste ho urban legendami :)

2
8 reakcí