Dneska jsem na jednom US blogu narazil na celkem zajimavy seznam - letiste v USA ktere maji wifi zadara.. V breznu mam v itinerari 4 z nich a vsechny maji wifi zadara, coz je super - treba v Charlotte budeme cekat 4h na prestup.. Jinak z vlastni zkusenosti jeste muzu doplnit ze je free wifi na LHR (45min) a DXB (naposledy kdyz jsem pres DXB letel tak byl dost mizerny signal, clovek tam musel pobihat).. Pokud vite o dalsich, hazejte je do diskuse.. Airports with Free Wi-Fi: Anchorage, AK (ANC) Austin, TX (AUS) - 30 minutes free Baltimore, MD (BWI) - 45 minutes free Boston, MA (BOS) Charlotte, NC (CLT) Cincinnati, OH (CVG) - There is a basic free Wi-Fi and a Premium Wi-Fi (Paid). Cleveland, OH (CLE) Columbus, OH (CMH) Dallas/Ft. Worth, TX (DFW) Denver, CO (DEN) - Free Wi-Fi with premium access available. Detroit, MI (DTW) Fort Lauderdale, FL (FLL) Fort Meyers, FL (RSW) Hartford, CT (BDL) Houston, TX (IAH & HOU) - Free to view real-time flight information. Premium access available. Indianapolis, IN (IND) Kansas City, MO (MCI) Las Vegas, NV (LAS) - Free after advertisement. Los Angeles, CA (LAX) - Free Wi-Fi with premium access available. Miami, FL (MIA) - Free to view certain travel-related sites. Premium paid Wi-Fi also available. Minneapolis, MN (MSP) - Free if take a survey or watch an ad every 45 min. Paid Wi-Fi also available. Nashville, TN (BNA) - 20 minutes free New Orleans, LA (MSY) Oakland, CA (OAK) - 45 minutes free Ontario, CA (ONT) - Free for 2 hours per day. Orlando, FL (MCO) Philadelphia, PA (PHL) Phoenix, AZ (PHX) Pittsburg, PA (PIT) Portland, OR (PDX) Raleigh-Durham, NC (RDU) - 45 minutes free Sacramento, CA (SMF) Salt Lake City, UT (SLC) San Antonio, TX (SAT) San Diego, CA Lindbergh Field International SAN San Francisco, CA (SFO) San Jose, CA (SJC) - Free Wi-Fi available in Terminals A and B. Santa Ana, CA (SNA) Seattle, WA (SEA) Tampa, FL (TPA) Washington D.C. (IAD & DCA) .

Seznam (US) letist s Wifi zadara

Založil(a) ve fóru Letiště

3 reakce

Dneska jsem na jednom US blogu narazil na celkem zajimavy seznam - letiste v USA ktere maji wifi zadara..

V breznu mam v itinerari 4 z nich a vsechny maji wifi zadara, coz je super - treba v Charlotte budeme cekat 4h na prestup..

Jinak z vlastni zkusenosti jeste muzu doplnit ze je free wifi na LHR (45min) a DXB (naposledy kdyz jsem pres DXB letel tak byl dost mizerny signal, clovek tam musel pobihat).. Pokud vite o dalsich, hazejte je do diskuse..

Airports with Free Wi-Fi:
Anchorage, AK (ANC)
Austin, TX (AUS) - 30 minutes free
Baltimore, MD (BWI) - 45 minutes free
Boston, MA (BOS)
Charlotte, NC (CLT)
Cincinnati, OH (CVG) - There is a basic free Wi-Fi and a Premium Wi-Fi (Paid).
Cleveland, OH (CLE)
Columbus, OH (CMH)
Dallas/Ft. Worth, TX (DFW)
Denver, CO (DEN) - Free Wi-Fi with premium access available.
Detroit, MI (DTW)
Fort Lauderdale, FL (FLL)
Fort Meyers, FL (RSW)
Hartford, CT (BDL)
Houston, TX (IAH & HOU) - Free to view real-time flight information. Premium access available.
Indianapolis, IN (IND)
Kansas City, MO (MCI)
Las Vegas, NV (LAS) - Free after advertisement.
Los Angeles, CA (LAX) - Free Wi-Fi with premium access available.
Miami, FL (MIA) - Free to view certain travel-related sites. Premium paid Wi-Fi also available.
Minneapolis, MN (MSP) - Free if take a survey or watch an ad every 45 min. Paid Wi-Fi also available.
Nashville, TN (BNA) - 20 minutes free
New Orleans, LA (MSY)
Oakland, CA (OAK) - 45 minutes free
Ontario, CA (ONT) - Free for 2 hours per day.
Orlando, FL (MCO)
Philadelphia, PA (PHL)
Phoenix, AZ (PHX)
Pittsburg, PA (PIT)
Portland, OR (PDX)
Raleigh-Durham, NC (RDU) - 45 minutes free
Sacramento, CA (SMF)
Salt Lake City, UT (SLC)
San Antonio, TX (SAT)
San Diego, CA Lindbergh Field International SAN
San Francisco, CA (SFO)
San Jose, CA (SJC) - Free Wi-Fi available in Terminals A and B.
Santa Ana, CA (SNA)
Seattle, WA (SEA)
Tampa, FL (TPA)
Washington D.C. (IAD & DCA)

0

na EWR je oficialne plosne plateny net, ale chytit sa daju male siete - pri jednom gate som nasiel shop so superdrahymi bagetami a asi hodinu skajpoval cez jeho wifinu

na JFK free wifi nie je, ale jeden z poskytovatelov ponukal 24h za 4.95$ - na letisko mi to prisla velmi akceptovatelna cena, najme ked ma cakal 6h transfer smiley

0 Citovat

Asi 3 měsíce zpět proběhlo info o free wifi i na JFK, který v seznamu chybí. Ale od té doby jsem tam ještě nebyl, tak nemohu potvrdit.

0 Citovat

před měsícem a půl jsem na JFK byl a free wifi nebylo

0
3 reakce