Dobrý den,  Mám otázku chci s kamarádem odletět do Japonska, podíval jsem se na rezervaci letenek, kterou jsem vytvořil, tam jsem sebe a kamaráda nastavil jako dospělí protože se za dospělého považuji (obou nám je 21let).. Každopádně teď jsem si všimnul že u letenky se dá nastavit i mládežník, kde je věková hranice 12-24. Zeptám se tedy, mohu letenku objednat jako dospělí i když mi je 21let, nebo to musí být striktně jako mládežník? Mohu normálně nastoupit do letadla? Nebo budou na letišti mít nějaké problémy?     Děkuji moc za odpovědi, letím poprvé.      .

Rozdíl mezi mládežníkem a dospelím u letenky

Založil(a) ve fóru Hledám letenku

1 reakce

Dobrý den, 

Mám otázku chci s kamarádem odletět do Japonska, podíval jsem se na rezervaci letenek, kterou jsem vytvořil, tam jsem sebe a kamaráda nastavil jako dospělí protože se za dospělého považuji (obou nám je 21let).. Každopádně teď jsem si všimnul že u letenky se dá nastavit i mládežník, kde je věková hranice 12-24. Zeptám se tedy, mohu letenku objednat jako dospělí i když mi je 21let, nebo to musí být striktně jako mládežník? Mohu normálně nastoupit do letadla? Nebo budou na letišti mít nějaké problémy?

 

 

Děkuji moc za odpovědi, letím poprvé.

 

 

0

V pohode, vubec neres.

2
1 reakce