Koncem března přiletím ze Santa Clary (Kuba) do Toronta, kde mám za cca 2 hodiny přestup na let do Montrealu a odtud následně do Vídně. Dotaz zní - budu si muset po příletu do Toronta vyzvednout a následně opětovně odbavit bágl na let Montrealu? Pokud ano, tak mě trochu znervozňuje ten krátký přestupový čas. Z SNU do YYZ a následně z YYZ do YUL operuje Air Canada a z YUL do VIE Brussels Airlines (vše na jedné letence).  .

Vnitrostátní přelet Toronto - Montreal

Založil ve fóru Letiště

2 reakce

Koncem března přiletím ze Santa Clary (Kuba) do Toronta, kde mám za cca 2 hodiny přestup na let do Montrealu a odtud následně do Vídně.

Dotaz zní - budu si muset po příletu do Toronta vyzvednout a následně opětovně odbavit bágl na let Montrealu? Pokud ano, tak mě trochu znervozňuje ten krátký přestupový čas.

Z SNU do YYZ a následně z YYZ do YUL operuje Air Canada a z YUL do VIE Brussels Airlines (vše na jedné letence).

0

Pokud vam to takhle prodali na jedné letence, tak budte v klidu. Kdyz to nestihnete, poslou vas jinak.

Bagaz preodbavovat netreba.

Vice informaci napr. zde: https://www.aircanada.com/ca/en/...ort.html#/ (obecne, je lepsi hledat u zdroje, ne na internetu, kde vam napovidaji leccos :)

1 Citovat

@Pavel

Diky za info 😉

0
2 reakce