Zdravím,  chtěl bych se jenom zeptat, zda jde někde v okolí letiště Tuzla koupit místní SIM karta. Poletím sem nejspíš v květnu a z letiště bych jel rovnou na Sarajevo, čili do města vůbec zajíždět nebudu. Nebo ještě mě napadá - nemáte někdo zkušenosti se simkou od Surfroam? Jestli se její pořízení vyplatí, jak funguje a tak. Díky🙂  .

Letiště Tuzla - SIM karta

Založil ve fóru Letiště

3 reakce

Zdravím, 

chtěl bych se jenom zeptat, zda jde někde v okolí letiště Tuzla koupit místní SIM karta. Poletím sem nejspíš v květnu a z letiště bych jel rovnou na Sarajevo, čili do města vůbec zajíždět nebudu. Nebo ještě mě napadá - nemáte někdo zkušenosti se simkou od Surfroam? Jestli se její pořízení vyplatí, jak funguje a tak. Díky🙂

0

Surfroam funguje. Jen se musí nastavit APN profil. Blbé na ní je jen to, že po roce nepoužívání expiruje. Takto mi expirovala za covidu, protože jsem dlouho nebyl mimo zónu euroroamingu.

0 Citovat

A je možné ten surfroam teda používat jako primární simku, nebo je to jen takové nouzové řešení a je lepší někde ve stánku pořídit lokální? Doteď jsem o této věci totiž nevěděl a vyčetl jsem o ní až dneska náhodou na nějakém anglickém fóru, tak by mě zajímaly podrobnosti. Simku chci hlavně kvůli datům pro google mapy, i co se týče hovorů a komunikace tak to v zahraničí řeším hlavně přes Messenger nebo WhatsUp, takže mi v podstatě jde fakt jen o ten internet

0 Citovat

ked mas esim tak vyskusaj aj MTX Connect. Ja fyzicku SIM od nich pouzivam uz roky. 

0
3 reakce