Ahoj, přestože je na tomto webu WizzAir obecně často zatracován, stále se často objevuje v tématech (ne jen v souvislosti se zpožďováním či rušením letů). V souvislosti s tím, že mnoho uživatelů využívá jeho změn k nákupu spekulativních letů a získávání lepších termínů či tras si myslím, že by bylo dobré zavést "evidenci" alternativní spojení pro zakoupené lety. Tyto informace se tady na webu sem tam objevují, ale jsou mnohdy nepřesné a dlouhodobě takřka nedohledatelné.  Myslím, že vzhledem k administrativní změně dopravce v posledních dnech je pro tento akt nyní vhodná chvíle, spousta z nás rezervace s Wizzem má. Destinace se v posledních letech hodně osekávaly, a tak prosím sdílejte pouze případné změny od roku 2023. Vídeň (VIE) - Chania (CHQ) VIE - CHQ BUD - ATH / CHQ / HER / JTR / SKG Praha (PRG) - Varna (VAR) PRG - VAR / OTP NUE - VAR / OTP WRO - BOJ Abu Dhabi (AUH) - Mattala (HRI) AUH - HRI  .

Wizz - Alternativní trasy 2023 a později

Založil ve fóru Letecké společnosti

15 reakcí

Ahoj, přestože je na tomto webu WizzAir obecně často zatracován, stále se často objevuje v tématech (ne jen v souvislosti se zpožďováním či rušením letů). V souvislosti s tím, že mnoho uživatelů využívá jeho změn k nákupu spekulativních letů a získávání lepších termínů či tras si myslím, že by bylo dobré zavést "evidenci" alternativní spojení pro zakoupené lety.

Tyto informace se tady na webu sem tam objevují, ale jsou mnohdy nepřesné a dlouhodobě takřka nedohledatelné. 

Myslím, že vzhledem k administrativní změně dopravce v posledních dnech je pro tento akt nyní vhodná chvíle, spousta z nás rezervace s Wizzem má. Destinace se v posledních letech hodně osekávaly, a tak prosím sdílejte pouze případné změny od roku 2023.

Vídeň (VIE) - Chania (CHQ)

  • VIE - CHQ
  • BUD - ATH / CHQ / HER / JTR / SKG

Praha (PRG) - Varna (VAR)

  • PRG - VAR / OTP
  • NUE - VAR / OTP
  • WRO - BOJ

Abu Dhabi (AUH) - Mattala (HRI)

  • AUH - HRI
1

Wroclaw (WRO) - Tirana (TIA)

  • WRO / POZ - TIA
  • KTW / KRK - TIA / TGD

Wroclaw (WRO) - Larnaca (LCA)

  • WRO / KTW / WAW / KRK - LCA

Vienna (VIE) - Bilbao (BIO)

  • VIE - BIO / BCN
  • BUD - BCN / MAD
1 Citovat

Vienna (VIE) - Erevan (EVN)

  • VIE - EVN/KUT
  • BUD - GYD/KUT
  • Praha nejde, ale časem se to zkusí po telefonu.

Naples (NAP) - Prague (PRG)

  • NAP - PRG
  • BRI - WRO
  • FCO - PRG

 

1 Citovat

Sice nevím, k čemu je to dobré, ale teda

Vídeň - Neapol

  • Vídeň - Řím
  • Budapešť - Bari
  • Budapešť - Neapol
  • Budapešť - Řím

(zatím)

1 Citovat

VIE - Bourgas

  • VIE - VAR
  • BUD - BOJ

VIE - Ohrid

  • BTS - SKP
  • VIE - TIA, PRN, TGD
  • BUD - TIA, SKG, TGD, SKP

Abu Dhabi - Muscat

  • AUH/DXB - MCT, SLL

VIE - Neapol

  • VIE - CIA, FCO
  • BUD - CIA, FCO, BRI

VIE - Funchal

  • VIE - FNC
  • BUD - FNC, AGP

 

 

3 Citovat

Ono sa to tu uz raz riesilo. Treba to tu pohladat :)

0 Citovat

VIE - Nice

  • BUD - NCE
0 Citovat

Tak už přišla změna na trase do Dammánu:

VIE-DMM

  • Vienna-Dammam
  • Vienna-Riyadh
  • Budapest-Dammam
  • Budapest-Riyadh

Jeddah chybí :(

2 Citovat

Aktuálně změněno i Abu Dhabi

Vienna - Abu Dhabi

  • VIE - AUH
  • VIE - DBX
  • BUD - AUH
  • BUD - DBX

Kuvajt ani SA k dispozici není.

0 Citovat

@Danny.709 prosim te, kde to najdu? Vidim tam toto


0f8b40ac-b255-44a2-9c60-f4cf0c98c25e.png

0 Citovat

Aktuálně:

VIE - Funchal

  • VIE - FNC
  • BUD - FNC, LIS

VIE - Šarm aš-Šajch

  • VIE - SSH, HRG
  • BUD - SSH, HRG

VIE - Ammán

  • VIE - AMM
  • BUD - AMM

BTW: Wizzáci se ani po letech neodhodlali opravit svůj měnič změněných letů, takže mi hodili zpáteční VIE-FNC na stejný den. Vyplývá z toho jedna nepříjemnost, že pak nelze změnit lety přesně o -14/+30 dní a člověk se musí doprošovat na lince nebo na chatu - výběr se na webu řídí daty změněných letů, ne původních. Další problém nastane, když je při automatické změně změněn i směr letu, to už si na webu svépomocně neopravíte.

1 Citovat

@Mandre

Mám tam jiné zobrazení, nabízí mi to i rebook. Zkus to otevřít a spravovat na PC.

Myslím, že webovky Wizzu fungují stejně hrozně jako celý Wizz, a tedy že se kvůli neresponzivnímu zobrazení to tlačítko prostě ztratilo.


2023-05-16-12h51-57.png

0 Citovat

Koukam na web, ale z mobilu. Zkusim PC.

0 Citovat

A když už jsme u toho - objevil jsem chybku v jejich rebookovacím webu. V e-mailu píšou up to 14 days before orignal date of departure. A rebooking jde jen 14 dnů nazpět od nového o dva dny pozdější data. Wizz kvalita.

A ještě se na půl tomu datu nějak nechce, protože když jsem příliš vepředu kalendáře a nechám je najít nejbližší datum, tak mě to šoupne o 3 dny později.

0 Citovat

@Madre. Prisiel ti uz mail o schedule change? Lebo toto iste som mal rano v appke na Malage. Okolo.obeda prisiel mail o zmene, a potom mi tam pribudla ta moznost rebooku.

 

0 Citovat

Prisel mi mail prave. V appce mam napsano, ze mam jit na web a na webu pres mobil je to bez rebookingu🤷. 
edit: tak ani na pc tam tlacitko pro rebook neni🤦‍♀️

0
15 reakcí