Ahoj cestovatelé, sháním prosím letenku do Anchorage/ Juneau/ Fairbanks (nejradši rovnou Anchorage, ať se tam nemusíme táhnout přes celej stát Popř. víte kolik stojí pojištění takhle na extrémní dovolenou? Díky! Kris .

Aljaška

Založil(a) ve fóru Hledám letenku

5 reakcí

Ahoj cestovatelé,

sháním prosím letenku do Anchorage/ Juneau/ Fairbanks (nejradši rovnou Anchorage, ať se tam nemusíme táhnout přes celej stát smiley ) na Aljašce, na příští rok v zimě (tj. říjen 2015 a dál, cca 6 lidí). Koukala jsem, že když už se lítá, tak v "letním období". Nevíte někdo o něčem? Nebo mám letět do chicaga a pak třeba dál? Slyšela jsem, že vnitrozemnský po USA pak není problém, ale budeme mít hooodně materiálu- kameramana, 6 párů lyží, speciální lyže, snowboardy atd atd, proto bych radši něco z Evropy, kde zahodim zavazadla a nebudu se muset starat smiley

Popř. víte kolik stojí pojištění takhle na extrémní dovolenou?

Díky!
Kris

0

V březnu se objevila akce přes Island za 13500 kč, což je bomba, letíš tam chvíli. Snad se to objeví i na rok 2015, já na to taky čekám, ale na podzim. Pojištění asi jedině alpenverein (1260 na rok). Je to pojištění i extrémních sportů, ale mimo evropu nezahrnuje pojištění právní odpovědnosti, kdybys třeba zničila vrtulník nebo někoho přejela lyžema. To asi nehrozí.

0 Citovat

Díky za info. (s tím pojištěním- to mě neznáš! smiley )
Mě je i v podstatě skoro jedno cena (počítám stejně kolem 50 000/os), spíš potřebuju nějakou cestu nejmenšího odporu smiley Kdyby se náhodou objevila akce a ostatní mi to odpískali, klíďo pojedu s Tebou smiley

0 Citovat

Já bych taky hrozně chtěla na Aljašku! Ale ještě mám předtím v pořadníku safari - a to má přednost smiley

0 Citovat

zdravím všechny,
taky sháním letenky na Aljašku, ale přelom červen/červenec. Kdyby někdo cokoliv věděl, budu ráda za každé info.
Btw. Na safari jsem byla min. rok Keňa-Tanzanie a VŘELE DOPORUČUJI, nezapomenutelný zážitek smiley
Klaudie

0 Citovat

Ahoj, nechysta se nekdo v terminu 29/6 az 13/7 +/- na Aljašku. Řeším sdílení nákladů na půjčení auta na mistě. Auto máme vybrané. Jsme dva a další dvě místa na zadních sedadlech máme volná. Na ityneráři ještě pracujeme, takže jsme schopni i domluvit. Kdyby měl někdo zájem tak do zpravy... zbytek vysvetlim/doresime pres PM. Diky

0
5 reakcí