Ahoj.    Zajímalo by mě, jestli někde v Evropě, nejlépe jižní, je letiště blízko pláží a hotelů jako třeba Rimini? K moři to bylo právě asi 20 minut pěšky z letiště. Díky za tip :)  .

Letiště u moře

Založil ve fóru Letiště

Ahoj. 

 

Zajímalo by mě, jestli někde v Evropě, nejlépe jižní, je letiště blízko pláží a hotelů jako třeba Rimini? K moři to bylo právě asi 20 minut pěšky z letiště. Díky za tip :)

0

Tivat v Ciernej Hore, Heraklion, teoreticky Larnaca, Korfu

0 Citovat

Ajaccio na Korzice

0 Citovat

Mykonos

0 Citovat

Na Korfu je letiště u moře, ale na pláž to kousek neni myslim.

0 Citovat

Catania

0 Citovat

Skiathos

0 Citovat

Santorini, Gibraltar

0 Citovat

Lanzarote

0 Citovat

burgas - 20 minut pěšky na pláž

2 Citovat

Split, Mallorca

0 Citovat

Dovolíte abych vám odpověděla protiotázkou?

Kde z přímořských destinací u moře letiště nemají?

5 Citovat

Larnaca, ale asi trochu dál, než 20min 

1 Citovat

Sue Ellen Ewing napsal(a):

Dovolíte abych vám odpověděla protiotázkou?

Kde z přímořských destinací u moře letiště nemají?

Ty, které nemají letiště. 😉

2 Citovat

Barcelona El Prat taky. Taky me to napadlo rano tam vykoupat se, vecer zpatky a s Eurowings to snad bylo uskutecnitelne. Na Mallorce je to taky kousek, tak pul hodinky pesky odhadem.

2 Citovat

niemandos_1 napsal(a):

Na Korfu je letiště u moře, ale na pláž to kousek neni myslim.

Co si pamatam (kedze 12 hodin mal delay Ryanair:)) tak plaz Mon Repos na vychod od letiska bola tak 20-25 minut od terminalu

0 Citovat

Řím Fiumicino

0 Citovat

Je to možné tonicu. Já byl v té restauraci nad letištěm a jeli jsme tam autem dost dlouho. Ale je pravda, že tam jsou úzké uličky zasekané auty.

Z letiště Fiumicino by to muselo být hodně svižnou chůzí, aby se člověk dostal na 25 min.

0 Citovat

Děkuji všem za pěkné tipy :)

0 Citovat

Já takhle na rychlou koupačku pokoukávám po Ibize - taky by to šlo

0 Citovat

Rano pres pul Evropy k mori a vecer zpatky. jeste ze to tu necte nekdo jako Greta :)

3 Citovat

Jen at to cte. Treba ji to znechutí natolik, ze od ní bude klid.

I kdyz .. uz dlouho o ní nebylo naštěstí slyšet.

1 Citovat

Třeba to dalo dohromady s Peukertem, kterého dneska byly plné noviny... Ten překonává Gretu o několik koňských délek.

0 Citovat

Copak Greta, ale německý profesor Peukert a jím inspirovaná Letzte Generation. Aspoň ale na rozdíl od politiků EU slibujících uhlíkovou neutralitu tento profesor podrobně vysvětlil, jak by se jí (teoreticky) dalo dosáhnout:

https://www.idnes.cz/auto/zpravo...tomoto_fdv

(Sorry za OT, ale téma je asi už vyčerpáno.)

0 Citovat

O nekolik delek? ten silenec ji prekonal o nekolik svetelnych let. Co v hlave musi rachtat cloveku, co dovede takovou vec vymyslet snad radeji ani nechci vedet.

0