Vím, není to "akce" za 1600CZK nebo 1300CZK, ale já se tam osobně moc těším a cena 2060CZK je dle mého soudu přijatelná... 🍷Portské víno a plavba po řece Douro mě volá 🙃 11.5.-15.5. 2060CZK 18.5.-22.5. 2085CZK  .

[U2] PRG-OPO 05/2024 od 2060CZK

Založil ve fóru Tipy na levné letenky

8 reakcí

Vím, není to "akce" za 1600CZK nebo 1300CZK, ale já se tam osobně moc těším a cena 2060CZK je dle mého soudu přijatelná... 🍷Portské víno a plavba po řece Douro mě volá 🙃

11.5.-15.5. 2060CZK

18.5.-22.5. 2085CZK

4

Jestli nakonec dojde i na plavbu po řece Douro, záleží na tom, kolik různých caves ve Vila Nova de Gaia navštívíš a jaké množství sladkého portinho ochutnáš ... 🍷🍷🍷

Saúde! 🇵🇹

https://youtu.be/15jTkJOPTLI

0 Citovat

Ahoj, prosím, kdo to měl včera? TAP? 

0 Citovat

easyjet, pořád to tam je. I na svátky za cca 2200.

1 Citovat

Díky, jdu mrknout. 

0 Citovat

No s tou plavbou bych pořádně pogooglil, když jsem byl v Portu naposled tak jsem nic pořádného nesehnal, občas nějaké jednosměrky za hrozný tisíce a zpátky třeba 4h vlakem, což už se pak moc nevešlo do jednoho dne :D  

Nicméně doporučuju vinici Quinta das Arcas kousek za Portem, dá se tam dojet cca za půl hoďky vlakem a pak asi 3 km vycházka venkovem/taxi/bus.. mají skvělé fizzy vines, prohlídka do 10€ s perfektní degustačkou a lidí tak málo, že se vám bude dcera majitele věnovat samotným :D   Umí dobře anglicky a byla hrozně fajn :)  A po exkurzi lahvinky za 4€! :D 

1 Citovat

Dá se pak z Porta udělat přískok na čumendu na Madeiru (1600CZK) nebo na Porto Santo (1600CZK) a nebo zkusit pak moře ve FARO (Ryanair, teď jsou ale ceny nastaveny na 05/24 vysoko)

 

0 Citovat

šmarjá, jestě teď mám kocovinu :D Podél Doura jsme nakonec jeli autem a přespávali vždycky na místě. A taky nezapomenout na Vino Verde!

0 Citovat

Mě taky napadlo auto, ....podél Douro si vyjet nahoru autem, třeba 1 (2) noci přespat např. v Piñhao, popít 🍷 , projít se vinicema, odtamtud si dát Boat Tour s výhledem na vinice....

0
8 reakcí