Ahoj,  objevil jsem levnou letenku ze Švédska do Los Angeles v přepočtu za 330€ s přestupem v Mnichově. Bohužel když zadám pouze Mnichov - Los Angeles, tak je cena za let 550€. Chci se tedy zeptat, jestli člověk muže koupit letenku ze Švédska, ale nastoupit samozřejmě až v Mnichově z hlediska ceny za letenku. Nechápu jejich cenovou politiku 😅 dekuji za odpovědi   .

Levná letenka přestup

Založil(a) ve fóru Hledám letenku

4 reakce

Ahoj, 

objevil jsem levnou letenku ze Švédska do Los Angeles v přepočtu za 330€ s přestupem v Mnichově. Bohužel když zadám pouze Mnichov - Los Angeles, tak je cena za let 550€. Chci se tedy zeptat, jestli člověk muže koupit letenku ze Švédska, ale nastoupit samozřejmě až v Mnichově z hlediska ceny za letenku. Nechápu jejich cenovou politiku 😅

dekuji za odpovědi 


efb4410e-8d21-42e9-89c7-35de065772c5.jpeg

0

Nelze. Nenastoupenim na let vse ostatni propadne.

0 Citovat

Cenová politika je vcelku jednoduchá:

Z Německa je to přímý let a tam se platí za rychlost.

Ze Švédska je to let s přestupem, který trvá mnohem déle, proto šli s cenou dolů.

Čím více přestupů, dlouhého čekání a nepohodlí na letištích, tím nižší cena, aby to vůbec někdo koupil. 

2 Citovat

u tohodle je pruser, ze i kdyby jsi uvazoval vzit si Ryanair a doletet tam a a vzit si hotel na prespani ve Svedsku (jo uz jsem starej a pohodlnej na to chrapat na letisti), tak si na stejny cene jako z toho Mnichova 🙄🙁

2 Citovat

Nelze ;) Řešila jsem před pár týdny. Neproletět část letu (jeden segment v Kanadě). Přímé lety - nejdražší, dva úplně pitomý přestupy - cena poloviční :D 

1
4 reakce