Dobry den, chtela bych se zeptat, zda se nechají sehnat letenky někam do jihovychodni Asie Thajsko, Singapur, Malajsie, Vietnam přes Vánoční svátky pod 20k. Co jsem koukala, tak už vse 25+. Jde mi o to jestli mám čekat, ze už půjdou jen nahoru.  Děkuji za zprávy  K.  .

Letenky přes Vánoce do jihovýchodní Asie

Založil(a) ve fóru Tipy na levné letenky

8 reakcí

Dobry den,

chtela bych se zeptat, zda se nechají sehnat letenky někam do jihovychodni Asie Thajsko, Singapur, Malajsie, Vietnam přes Vánoční svátky pod 20k. Co jsem koukala, tak už vse 25+. Jde mi o to jestli mám čekat, ze už půjdou jen nahoru. 

Děkuji za zprávy 

K.

0

Vánoce jsou v podstatě nejžádanější termín, takže na zlevnění bych moc nevsázela... Leda mít cestovní okno hodně velké, tedy tam letět třeba už okolo poloviny prosince a vracet se po cca 8. lednu. A i tak to bude nejisté.

1 Citovat

Daly, před x měsíci.

1 Citovat

Možná Scoot by se ještě dal sehnat za tu cenu.

0 Citovat

12.12. - 29.12. By šlo s Qatar airways z Berlína do Hanoje za cca 19,4K.

13.12. - 28.12. S Turkish z Mnichova do Hanoje za 17k.

14.12. - 29.12. S Air China z Mnichova do Phuketu za 15k.  

S odletem z Čr bych nepočítala..z okolních zemí byste něco chytit mohla ;-) 

2 Citovat

To jsou paradoxy, pane Vaněk...

A já původní letenky 18.12.-31.12. stornuji, protože prostě díky našim rodičům v letech nevíme, které Vánoce budou bohužel ty společné poslední a tak jsme ten termín prostě odpískali a letíme před... 

2 Citovat

Lehce pod 20 je Vie- Phuket s Air China od 19.12-1.1.

0 Citovat

Nebo se podívej na EVA Air z Vídně.

0 Citovat

Tarif Air China funguje i z Vídně. Phuket nebo Bangkok odlet 12.12 a návrat 29.12. Cena na cestujlevně 15020 Kč

Za 19300 je i Vídeň - Kuala Lumpur se Saudia. Opět odlet 12.12 a návrat na Silvestra

 

0
8 reakcí