Zajimave letenky se objevily dneska v noci... pro nasince zijici v USA. ORD-AUH (chicago-abu dhabi) za 208$ spousta terminu zari, rijen, listopad 2015 (pravdepodobne i dalsi mesice krom prazdnin) IAD-AUH (washington -abu dhabi) 218$ terminy zari rijen listopad 2015 (pravdepodobne i dalsi mesice krom prazdnin) ORD-JNB (chicago-johannesburg) 391$ leden, unor, brezen, duben, kveten, zari, rijen 2015 JFK-MNL (New York - Manilla) 285$ unor, brezen, duben, kveten zari 2015 Kombinace je vhodne hledat v kalendari na flights.google.com Koupit je mozno na orbitz.com Jsou i dalsi moznosti... vice na foru http://www.flyertalk.com/forum/mileage- ... rt-ai.html .

Etihad Airways

Založil ve fóru Letecké společnosti

21 reakcí

Zajimave letenky se objevily dneska v noci... pro nasince zijici v USA.

ORD-AUH (chicago-abu dhabi) za 208$ spousta terminu zari, rijen, listopad 2015 (pravdepodobne i dalsi mesice krom prazdnin)
IAD-AUH (washington -abu dhabi) 218$ terminy zari rijen listopad 2015 (pravdepodobne i dalsi mesice krom prazdnin)
ORD-JNB (chicago-johannesburg) 391$ leden, unor, brezen, duben, kveten, zari, rijen 2015
JFK-MNL (New York - Manilla) 285$ unor, brezen, duben, kveten zari 2015

Kombinace je vhodne hledat v kalendari na flights.google.com
Koupit je mozno na orbitz.com

Jsou i dalsi moznosti... vice na foru http://www.flyertalk.com/forum/mileage- ... rt-ai.html

0

Jeste levnejsi varianta je z JFK - napr. AUH je za $177..

Je skoda ze to neni z Evropy.. smiley Kdyz bych kvuli tomu musel do USA, radsi si udelam dovcu tam smiley

0 Citovat

Tak ještě, aby se k tomu Etihad postavil jinak smiley Všechny letenky uzná..

http://www.forbes.com/sites/tedreed/201 ... fferedued/

0 Citovat

Este ze tak - to by zase bylo postu v threadu "ruseni letenek od eBookers" jak je vsechno spatne, ze zadne chybne tarify uz nikdo neuzna a ze uz tady nikdo zadne letenky kupovat nebude smiley smiley smiley

0 Citovat

Slevu 10% na letenky získáte po uplatnění kódu MD2410N na webu etihad.com
Platnost pro lety do června 2016

0 Citovat

U Etihad Airways až do 28.dubna probíhají až 40 % slevy na letenky v Y a C s odletem z VB, Řecka, Německa, Itálie, Irska, Španělska, Švýcarska, Nizozemska, Ruska a USA. Cestovní období 9.5.2016 - 28.2.2017 smiley

0 Citovat

Etihad mají momentálně slevu 30% na lety.
Data:
Odlet nejdříve 5. října.
Návrat nejpozději 15. prosince.

Stačí zadat promo kód: "MYTRAVEL30"

0 Citovat

Já chci něco na unor a stačí 15% smiley

0 Citovat

Sleva 10% při rezervaci skrze mobilní aplikaci http://www.etihad.com/en-ae/experience- ... mobile-app
Platí pro cesty do 31.3.2017

0 Citovat

Ahoj,
chtěl bych letět v březnu 2017 přes ETIHAD do Austrálie (tam z Prahy do Sydney a zpátky z Melbourne a ještě k tomu hodláme 4 dny přerušit cestu a zůstat v Abů Dhabí) a zkouším najít nějaký platný slevový kupon. Zatím jsem našel 3 (STFECO,PROMO10 a SKYBLUE) ale ani jeden nejde u mé letenky aplikovat.
Dále potom prosím o radu jak letenky pojistit, kdyby náhodou došlo k nějaké vážné situaci jak před odletem, nebo už přímo tam. Samozřejmě hodlám využít nejlevnější letenky.
Díky Jarda

0 Citovat

Etihad Airways oficiální stránka - http://hespac.com/etihad.htm

0 Citovat

Však i jednooký může být mezi slepými král 😁

0 Citovat

Me zaujalo : “Naprosto bohatý sortiment  jídla”. Co to je?

0 Citovat

Pasta ór čikn

0 Citovat

Zdravim, neletel niekto v poslednej dobe s Etihad airways - mam dotaz ohladom velkosti palubnej batoziny. Etihad udava rozmery cabin luggage  56x36x23 a ja mam batozinu 50x40x20 - prejde to v pohode, alebo to budu kontrolovat ako pri lowcost aerolinkach.

0 Citovat

Nikdo to nekontroluje, aspoň nám nikdy.

0 Citovat

petob napsal(a):

Zdravim, neletel niekto v poslednej dobe s Etihad airways - mam dotaz ohladom velkosti palubnej batoziny. Etihad udava rozmery cabin luggage  56x36x23 a ja mam batozinu 50x40x20 - prejde to v pohode, alebo to budu kontrolovat ako pri lowcost aerolinkach.

VIE-BKK s Etihadem a asi jsme měli štěstí neboť jsme mohli mít 3x23 kg a 1x10 kg celkem 79 kg a prošlo 84 kg a 6 cabin luggage. A etihad spocitava vahu zavazadel když ma jedno 17 kg a druhé 29 kg pořad je to v pořádku. 

0 Citovat

S etihadem jsem letěl naposledy v květnu a nikdo prirucak neřešil...

0 Citovat

Letěli jsme v červenci 4 lety a u příručního neřešili velikost, ale všechny batohy zvážili. Při cestě z Vídně nám paní převážila batohy jen pohledem a všem napsala 6 kg :). 

0 Citovat

Dakujem za odpovede 👍

0 Citovat

Leteli sme na prelome augusta/septembra VIE-DEL,resp.VIE-BLR a ani na jednom lete prirucnu batožinu nevazili,namerali.

0 Citovat

Dobrý den, měl bych dotaz na promo akci Etihadu:

Sale Promotion fare

  • 1x 7kg cabin baggage only
  • 658miles per guest

 

Je to ta nejlevnější varianta a ještě v akci. Cesta Vídeň - Abu Dhabí za cca 4600,-Kč. Chtěl bych se zeptat, zda když si nekoupím místenky, tak zda nás dají k sobě? Jsme dva dospělí a děti 3 a rok (inflant, tam je to jasné). Dále mě překvapilo, že pokud bych chtěl kufr, tak třeba 25kg tam a zpět by vyšel na 900 EUR. Dělám něco špatně nebo to tak opravdu je? Omlouvám se za pro někoho "blbý dotaz" , ale do nedávna jsem cestoval většinou s Ryanairem a Wizzem :) 

 

EDIT: baggage rules jsem rozklikl, je tam jen 7kg. Tak by mne zajímala hlavně ta místa, zda nás posadí k sobě :) Moc díky za každou odpověď ...

0
21 reakcí