Ode dneška mají Brussels airlines fajn ceny do Senegalu (Dakar) z Budapešti i Prahy a okolních letišť na budoucí svátky. Ceny jsou cca - Praha 15K, Mnichov 15K, Vídeň 16K, Franfurkt 14K, Budapešť 12K. Např. v termínu 21.12. - 4.1. Je tam toho hodně.  .

Senegal od 12.000Kč na Vánoce a Silvestra 2024/2025

Založila ve fóru Tipy na levné letenky

7 reakcí

Ode dneška mají Brussels airlines fajn ceny do Senegalu (Dakar) z Budapešti i Prahy a okolních letišť na budoucí svátky.

Ceny jsou cca - Praha 15K, Mnichov 15K, Vídeň 16K, Franfurkt 14K, Budapešť 12K. Např. v termínu 21.12. - 4.1. Je tam toho hodně.

1

A aké máte skúsenosti s Brussels Airlines? Zvyknú menit/rušiť lety? V prípade zmeny, sú ochotný posunúť termín o pár dní?

0 Citovat

Brussels airlines mají dobré ceny i do rovníkové Afriky a Ameriky, v akcích pod 10k.

0 Citovat

Může se zeptat kam třeba do Ameriky? Ať nemusím prohledat úplně vše. Díky.

0 Citovat

Na rovníku toho zase až tolik není - u Ameriky je to Ekvádor a Kolumbie a u Afriky Keňa, Uganda, Rwanda. Možná i další...

0 Citovat

Jo aha, já myslela jen rovníkovou Afriku. A Ameriku jsem pochopila obecně, moje chyba. Díky 

0 Citovat

Ten Senegal tam je aj na tyzden s Budapesti. 21.12-28.12, 28.12-4.1. Laka ma to, len sa mi nechce moc do tych ockovani.

0 Citovat

Povinná je jen žlutá zimnice. Ale určitě je dobré mít i ten břišní tyfus a žloutenky. Pokud hodně cestujete tak se Vám to stejně bude hodit.

0
7 reakcí