Ahoj,  dotaz: koupovali jsme Basic Economy letenky Norimberk - Cancún (přes Amsterdam a Minneapolis).  Očekávali jsme, že místa zvolit nepůjdou. K našemu překvapení jsme si místa mohli zvolit na 4 částech letu z 6. AMS-MIN, MIN-CUN, CUN-MIN, MIN-AMS.  Setkali jste se s tím někdo? Měl jsem za to, že u Basic Economy místa volit nelze...   .

Delta Basic Economy - výběr místa, jakto?

Založil(a) ve fóru Letecké společnosti

2 reakce

Ahoj, 

dotaz: koupovali jsme Basic Economy letenky Norimberk - Cancún (přes Amsterdam a Minneapolis). 

Očekávali jsme, že místa zvolit nepůjdou.

K našemu překvapení jsme si místa mohli zvolit na 4 částech letu z 6. AMS-MIN, MIN-CUN, CUN-MIN, MIN-AMS. 

Setkali jste se s tím někdo? Měl jsem za to, že u Basic Economy místa volit nelze... 

0

Udělej ještě tak 3 vlákna s tématem...

Už jste to proletěli? Ne, tak třeba vám při checkinu přidělí jiné. Pokud místa nezmění, buď rád a nechtěj, ať ti to tu každý odkýve.

2 Citovat

Děkuju za reakci. Vytvořil jsem jen jedno vlákno. U dalšího jsem to dal jako reakci. 

 

Každopádně letím v únoru. Přemýšlím, na základě jakého důvodu by nám to měli měnit. Samozřejmě, že jsem rád. Jen mě zajímá, jestli se s tím někdo setkal anebo ne... to je vše. Není třeba reagovat rejpavě!

0
2 reakce