Slušná cena na přímé lety z Prahy do Antalye s Pegasusem. Příkladem může být termín 28/5 - 6/6. Cena zpáteční letenky před akcí 182 eur, po akci 114 eur. To je polovina ceny, kterou má aktuálně konkurence v podobě SunExpress a třetina toho, co ostuda jménem Smartwings.   Je to kampaň 50 % na letenky (bez tax) do 13. června. Platí do vyprodání / 8. února.   .

Pegasus: PRG - AYT 114 eur RT (jaro 2024)

Založil ve fóru Tipy na levné letenky

10 reakcí

Slušná cena na přímé lety z Prahy do Antalye s Pegasusem. Příkladem může být termín 28/5 - 6/6. Cena zpáteční letenky před akcí 182 eur, po akci 114 eur. To je polovina ceny, kterou má aktuálně konkurence v podobě SunExpress a třetina toho, co ostuda jménem Smartwings.

 

Je to kampaň 50 % na letenky (bez tax) do 13. června. Platí do vyprodání / 8. února. 

0

Ahoj, to zní dobře, ale nějak se nemůžu dostat k té akci. Ani mi žádné info nevyskočilo na jejich stránkách. Nějaká rada, jak se k 50% slevě dostat?

0 Citovat

To je specialita u Pegasusu, dostaneš se tam až před samotným placením, stačí kliknout na kampaň 50 %.

0 Citovat

Ty jejich 50% slevy jsou fakt zajímavý. Ze 447 GBP mi zlevnili 21. Chápu, že se na to nevztahuje na taxy, ale je to dobrá marketingová magie.


screenshot-2024-02-02-at-11-23-09.png

0 Citovat

To je jednoduchý, akce na navazující lety byla nedávno... Když to koupíš jako dva mezinárodní lety EVN-SAW a SAW-PRG, je to 76 eur + 48 eur.

0 Citovat

Nevim co delam spatne ale mne to zadnou slevu nenabidne..

0 Citovat

Jsi přihlášen?

0 Citovat

Ano, jsem prihlasen. Zkousel jsem i aplikaci i webovy prohlizec. Ani v jednom se mi zadna kampan na konci neukaze a to ani pro 28/05-6/6. Vyzkouseno na basic i essential tarifu..

0 Citovat

To je asi individuální nabídka, kterou Pegasus čas od času rozesílá

0 Citovat

Je to možné, v kampaních to není...

0 Citovat

Na podzim jsem od nich kupoval zpáteční letenku do Ománu za 5000. Letíme příští neděli 

0
10 reakcí