Zdravim, v popise temy som to asi zhrnul, chcel by som co najlacnejsiu spiatocnu letenku, pre dvoch, do 26 rokov ludi. Je nam jedno odkial by to bolo ale preferujeme Brno, Bratislava, Kosice. Tam sa dopravime za nulove naklady. Vieden a Praha uz su zbytocne navyse peniaze, ale stale to je v norme. Chceli by sme tam ist na zopar noci, najlepsie okolo 20.-25. Najlacnejsie som nasiel za 102 eur, Dakujem za rady  .

Bratislava/Brno/Vieden/Praha/Kosice -> Oslo v Januar/Lednu

Založil(a) ve fóru Hledám letenku

6 reakcí

Zdravim, v popise temy som to asi zhrnul, chcel by som co najlacnejsiu spiatocnu letenku, pre dvoch, do 26 rokov ludi. Je nam jedno odkial by to bolo ale preferujeme Brno, Bratislava, Kosice. Tam sa dopravime za nulove naklady. Vieden a Praha uz su zbytocne navyse peniaze, ale stale to je v norme. Chceli by sme tam ist na zopar noci, najlepsie okolo 20.-25. Najlacnejsie som nasiel za 102 eur, Dakujem za rady smiley

0

Vím, že jste mezi letišti neuváděli Katovice, ale možná by ta varianta nemusela být vůbec drahá. Mohli byste sednout v Bratislavě na PolskiBus (polskibus.pl - teď mi zrovna jejich web nějak nefrčí, tak to kdyžtak zkuste později), který mívá hodně levné jízdné, dojet do Katovic a odtamtud můžete letět do Osla s Wizz Airem za 540 Kč/osoba (tj. necelých 20 EUR), a to i bez členství ve Wizz Discount Clubu. Je to v termínu 21.-25.1.2015. Případně, pokud máte auto, můžete jet do Katovic autem, v pohodě přes Brno a Ostravu po dálnici až na letiště (na polském úseku žádné mýtné, v Česku byste museli mít dálniční známku), a tam můžete využít slevu 90 % na parkovné přímo před terminálem pro auta s českou a slovenskou SPZ, takže za těch 5 dnů byste na parkovném zaplatili asi tak 40 Kč. smiley

Případně mě napadá možnost zkombinovat lety Bratislava/Brno - Londýn (s Ryanem) nebo Košice - Londýn (s Wizzem) a Londýn - Oslo (s Ryanem/Wizzem), plus totéž zpátky. Ale tam samozřejmě musí lety navazovat, aby nebylo nutné v Londýně nocovat. Případně můžete zkusit místo Londýna dosadit Milán, Paříž nebo Brusel, což jsou letiště, kam Ryan lítá z Bratislavy i z Osla. Tohle už je o zkoušení kombinací. Viz náhled níže, který jsem teď rychle našel přes Airixo.com, který je fajn na hledání kombinací low-costů.

0 Citovat

Dakujem za navrh, dokazal som to nejako cez Ryanair nakombinovat na cca 70 eur (1900 czk) co je v pohode uz, ale idem pozriet este na tie Katowice s Wizzairom, diky smiley

0 Citovat

Podarilo sa mi najst Brno - Wroclav - Brno (vlakom za 622 czk), Wroclav - Oslo - Wroclaw (wizzair 517 czk). V sucte to je cca 42 eur co je o 30 menej (to si mozem zaplatit clenstvo v tom wizzair klube a stale usetrime smiley). Dakujem za tie navrhy.

0 Citovat

Taky fajn varianta. smiley My jsme loni letěli taky z Wroclawi za tu pětistovku, ale vůbec mě nenapadlo ti Wroclaw navrhovat, protože jsem měl pocit, že to budeš mít hodně daleko (my jsme z Ostravy a jeli jsme tam autem, takže jsme to měli jednodušší). Tak jsem rád, že jsem aspoň trochu pomohl. smiley

0 Citovat

Proky: Polski bus ti nefunguje, protože mají webowku polskibus.com smiley

0 Citovat

Řeším teď to samé, akorát na 3. listopad. Bylo by fajn se tam dostat do 13:40 abychom měli rezervu na navazující let BA. Záložní možnost je tam spát, pak se to dá nakombinovat přes LGW nebo přímo z PRG nicméně ceny nejsou bůhví jak skvělé a nocleh je další náklad (na letišti spát nechceme). Tedy ceny na DY, zbytek převážně nemá ještě letový plán na zimu. Z TRF je autobus do OSL hodina a půl, to se taky moc nehodí :-/

Na Norwegian customer support mi nebyli schopni říct, zda ten termín přímého letu, co mají v kalendáři z Prahy, platí, nebo se bude měnit. 20 minut dřív by stačilo. I když ten let nemá skoro nikdy zpoždění, asi nemám odvahu to riskovat (40 min na přestup).

Nápady? Do Štětína se mi jet nechce (navíc litr za přípoj do OSL taky není nic moc) smiley

EDIT: Sice to zahrnuje trochu cestování ale vymyslel jsem konstrukci z odletem z KTW do TRF (W6), který letí ráno (snad to nepřesunou jinam, ještě není na Wizzu zimní letový řád) a pak se stíhá v klidu dojet vlakem za 249 noků až přímo na OSL. Cenově to dohromady to vychází stejně jako DY z PRG. Parkování pro Čechy na KTW se slevou 90 % furt funguje takže je i doprava na letiště jasná.

0
6 reakcí