Zdravim, viacere roky som chodil cez leto na 15 noci na Tenerife a letenka ma stala vzdy okolo 450 euro (spiatocna). Teraz ideme piati a chceli by sme co najlacnejsie letenky. Najvyhodnejsie je pre nas ist z Bratislavy/Brna/Kosic ale aj Vieden a Praha este nie su az tak daleko (sme z Bratislavy). Chceli by sme ist okolo 15. augusta na cca 15 noci, zalezi od letenky. Na letisko by sme chceli ist TFS. Za kazdu zaujimavu ponuku ktora by bola lacna dakujem  .

Bratislava/Brno/Vieden/Praha/Kosice -> Tenerife AUGUST

Založil(a) ve fóru Hledám letenku

4 reakce

Zdravim, viacere roky som chodil cez leto na 15 noci na Tenerife a letenka ma stala vzdy okolo 450 euro (spiatocna). Teraz ideme piati a chceli by sme co najlacnejsie letenky. Najvyhodnejsie je pre nas ist z Bratislavy/Brna/Kosic ale aj Vieden a Praha este nie su az tak daleko (sme z Bratislavy). Chceli by sme ist okolo 15. augusta na cca 15 noci, zalezi od letenky. Na letisko by sme chceli ist TFS. Za kazdu zaujimavu ponuku ktora by bola lacna dakujem smiley.

0

Tak jako nejlevnější možnost se momentálně jeví letenky od Smart Wings z Prahy, zpátečka za 8.454 Kč http://goo.gl/Pe64UM

0 Citovat

Ahojte,

1. Keďže som letel naposledy pred 7 rokmi v septembri priamym letom z Linzu na Tenerife South za 120€ spiatočne a teraz chcem letieť cca medzi 15.8. až 4.9. na 10-12 dní tak najlacnejšiu variantu mi dáva na termín 17.8. - 28.8. za 211,44€ - je to priamy let z Katovíc na Tenerife South samozrejme spiatočne. Viem, že ceny išli hore a idem v sezóne, ale aj tak mi to príde akosi moc za letenku nizkonakladovou leteckou spoločnosťou :))  Myslíte, že mám ešte počkať a že pôjde cena nižšie alebo by ste to na mojom mieste už kúpili teraz?  Lebo som bol väčšinou zvyknutý kupovať cca 2-3 mesiace vopred letenky, ale doba sa zmenila tak čo by ste robili na mojom mieste? Lebo za cenu 250€ a viac by som už určite neletel. 

2.  Ak máte nejaké  tipy/rady ako sa dá ušetriť  na Tenerife budem rád (či už na ubytovaní, požičaní e-bikov, parkovaní, stravovaní, lacné reštaurácie atď.) + prípadne tipy na dobré ubytko v pomere cena/výkon (nie som náročný).

ĎAKUJEM veľmi pekne :) 

0 Citovat

Pockaj ci klesne, ak nie, jednoducho nepoletis a usetris eurace :)

0 Citovat

Tak za dane situace  a ceny ktere vidim bych pockal , Dalsi vec  pokud je moznost natlacit tech 10 dnu co nejvic k tomu 4.9,  Potom kupovat  let tam i let zpet kazde zvlast a nemusi byt do stejneho mista  Vseobecne nejlevnejsi letenky na Kanary byvaji z Bergama ( naprilkůad ted vidim let 25.8 ,za 57 euro OW) Ale prestup v pripade zavazadla to prodrazi  Asi bych ale volil stejne radeji Ryanair nez Wizzair, koupil pak odnekud kde to bude nejlevnejsi jeden smer  a pak teprve  zpatecku zase podle okolnosti 

Co se tyka ubytovani  za me je vyhodna poloha pro vylety  Puerto de Santiago  nebo  Los Gigantes  tam mohu doporucit  Apartmany  Poblado Marinero  Jinak u TFS je dobre ubytovani hned u letiste na opacne strane letiste Hostel Los Amigos  prijemna atmosfera , je tam  i dvouluzak  pri  pozdnim priletu nebo casnem odletu  vyhodne misto,  pesinou k mori je i takova zastrcena  mala plaz  Nebo pak  aprtman Neon  kouske od letiste smer Los Cristianos  Z Los Cristianos pak je bus  az do Los Gigantes pokud nepujces auto  Santiago je dnes uz vlastne propojene s Giganty peske se da v pohode  a tam uz pak je dost vyber na jidlo i dalsi aktivity  ale i u Gigantu jsou  dobre moznosti  Byli jsme v te oblasti 2x a byla vzdy spokojenost 

0
4 reakce