Ahoj. Poptávám letenky na nadcházející víkend. V ČR bude počasí deštivé a tak je podmínka aby v cílové destinaci bylo lepší počasí. Termín 19.4.-21.4. odlet Katowice nebo Krakow. Někam po Evropě lejlépe. Levně. Jestli máte někdo tip tak sem s ním. Díky moc    .

Víkendovka z Katowic/Krakowa

Založil ve fóru Tipy na levné letenky

6 reakcí

Ahoj. Poptávám letenky na nadcházející víkend. V ČR bude počasí deštivé a tak je podmínka aby v cílové destinaci bylo lepší počasí. Termín 19.4.-21.4. odlet Katowice nebo Krakow. Někam po Evropě lejlépe. Levně. Jestli máte někdo tip tak sem s ním. Díky moc
 

1

Taky jsem se dívala :D zaujalo mě Oslo, případně Catanie (ale na tak krátkou dobu nemá za mě smysl).


catania.jpg
oslo.jpg

2 Citovat

Nebo si můžeš dát plnotučný víkend celá sobota a neděle z Prahy do Pescary a pak s návratem do Krakova (20.-21.4.).

A pátek 19.4. lze použít na dopravu do Prahy.


screenshot-20240415-112400-1.jpg

1 Citovat

Na poslední chvíli fajnová cena. Teploty kolem 20


ped-gro.png

0 Citovat

Lukáš Horák: díky, která letecká společnost ?

0 Citovat

To je Ryanair

0 Citovat

Byl jsem pátek - neděle KTW - CPH (tam 06:35 - 08:05; zpět 22:30 - 23:55). Ráno po příletu snídaně, procházka po centru Kodaně, v 15:00 na trajekt směr Oslo s příjezdem v sobotu 10:00. Tam volno tak na 4,5 hodin (stačí na procházku po centru a vidění všeho hlavního), zpět zase trajektem a celá neděle na Kodaň. Letenky, vychází na tento víkend cca 1800Kč/os (Wizz Air), trajekt s přespáním okolo 2000Kč/os (DFDS). Pro někoho divočina, za mě celkem fajn užitý víkend.. :)

0
6 reakcí