Ahoj, s kamarádkou se chystáme na karneval do Benátek, v termínu od 1. (2.) do cca 5. února. Obvykle mám na levné letenky čich, ale tentokrát žádná sláva. Do Benátek létá jen Wizzair, že? Nemáte někdo zkušenosti s levným cestováním do Benátek, popř. přímo s karnevalem? Byli jste? Líbil se? Díky moc za vaše postřehy a rady. .

Karneval v Benátkách

Založila ve fóru Hledám letenku

5 reakcí

Ahoj,
s kamarádkou se chystáme na karneval do Benátek, v termínu od 1. (2.) do cca 5. února.
Obvykle mám na levné letenky čich, ale tentokrát žádná sláva. Do Benátek létá jen Wizzair, že?
Nemáte někdo zkušenosti s levným cestováním do Benátek, popř. přímo s karnevalem? Byli jste? Líbil se?
Díky moc za vaše postřehy a rady.

0

Z Prahy do Benátek létá opravdu jen Wizzair a o něco dražší Air One... Co jsem koukal, tak ceny mají napálený - cca 2300 na 2-5 unora

0 Citovat

Do Benátek bude asi nejlevnější jet vlakem z Vídně. Záleží, jak to máte daleko do Vídně. OW za 29e... Zkuste mrknout na rakouský dráhy...

0 Citovat

To jo, ty letenky mi připadaly trochu nadsazené vzhledem k tomu, že je to "jen" Itálie, která je prakticky za rohem.
Vlak? Díky, abych se přiznala, to mě ani nenapadlo. Podívám se po jízdenkách.
Oběma vám děkuji smiley

0 Citovat

Kdyby jste se rozhodla kupovat vlak, tak je nejlépe ho kupovat nejméně měsíc dopředu. Čím později, tím vyšší cena. Není problém se dostat na dvojnásobnou cenu (osobní zkušenost smiley ).
Rakouské dráhy : http://www.oebb.at/en/index.jsp

0 Citovat

Díky moc smiley

0
5 reakcí