Ahoj, v březnu letíme WAW - LHR - JFK. V Prvním segmentu máme s BA jídlo napsané, LHR - JFK s Deltou máme NO MEAL. Opravdu neposkytují občerstvení pro economy? Tarif O Díky za odpovědi  .

Delta Air Lines

Založil(a) ve fóru Letecké společnosti

Ahoj,

v březnu letíme WAW - LHR - JFK. V Prvním segmentu máme s BA jídlo napsané, LHR - JFK s Deltou máme NO MEAL.
Opravdu neposkytují občerstvení pro economy? Tarif O

Díky za odpovědi smiley

0

Samozřejmě občerstvení dostane, stejný routing jsem s Deltou letěl (zřejmě i stejná akce)

0 Citovat

Ahoj, ja jsem taky letela LHR-JFK s Deltou, dostala jsem akorat pytlik minpreclicku a jeden drink.

0 Citovat

Díky za zkušenosti smiley
Raději se naperu v salonku smiley

0 Citovat

Neletel jsem sice pres Atlanik zrovna s Deltou, ale bezne jidlo vzdy bylo smiley To by snad musel byt nejaky TS charter aby dali jen preclicky smiley

0 Citovat

Letěli jsme to samý v září a s BA do Londýna jsme dostali oříšky a pití, je to krátký let. Dál pak s Deltou spoustu jídla - teplé, bageta, sýr, dezert, pak ještě chodili se snackem a čoko krémem a ještě pak byla zmrzlina. Takže asi tři jídla, letělo se přes den. Cestou zpátky jsme letěli přes noc, takže jsme dostali večeři a ráno snídani. Jen na nás zapomněli s pitím, a pak když jsme si řekli o čaj, tak jsem dostali něco naprosto nechutného, přišlo mi to jako smíchaný čaj s kafem. Ale jinak jídlo standard a hlad jsme neměli. smiley

0 Citovat

Smarja, pardon, spletla jsem si Heathrow s Chicago O'Hare. Na vnitrostatnich linkach Delta nedava plny jidlo, ale na zaoceanskych tedy urcite jo.

Tak se omlouvam za mystifikaci, jeste ze je tu tolik kontroloru smiley

0 Citovat

Ja jsem letela zrovna minuly ctvrtek s Deltou z Portorika do New Yorku a z New Yorku do Zurichu. Na prvnim letu jsme dostali balicek, kde byla minibageta se syrem a sunkou a cokoladka a samozrejme jezdili s napoji. Na letu z New Yorku do Zürichu jsme dostali nejprve precliky smiley, nasledne teple jidlo (vyber ze 3 menu - pasta ci kureci prso ci kurei salat) a cca hodinu pred pristanim jeste snidani (teply senvic s vajickem. S napoji chodili stale....

0 Citovat

Děkuji za odpovědi!
Ještě bych měl jeden dotaz... Letenka je vystavena pod Virgin Atlantic, letíme s Deltou, ale máme FF Air France.
Předpokládám, že se nám míle nepřičtou, ledaže bychom si založili FF od Delty, nebo ne?

0 Citovat

Delta ofiko oznamila restart letni linky PRG-JFK - doufejme ze nam nasadi misto B767 neco novejsiho, aspon A330 ;) Doufam, ze uz to tady neprobehlo predevcirem a nebudete se mi zase posmivat :D

Vice takovych zprav ;)

https://archiv.hn.cz/c1-66985880...u-do-ceska

0 Citovat

Ahoj, máte nějaké zkušenosti s Delta connection? Chystal jsem se koupit letenky New York- Washington, většina letů ten den za stejnou cenu a o dvě hodiny později, když chci letenky zaplatit cena vyskočila na 2x… - u všech letů.  Je možné, že cena za pár dní opět klesne?

0 Citovat

stat se muze leccos, bohuzel nepisete na jaky termin to je.

 

0 Citovat

Jedná se o červen

0 Citovat

na jakou cenu to skocilo, resp. z jaké?

ceny one-way letenek Delty  JFK-IAD na tento rokjsou celkem nudně stejně stabilní na celá dlouhá období:

brezen - kveten zacinaji na 3720 Kc
cerven - srpen zacinaji na 4600 (sezona - leto)
zari do zima zase za 3720

Takze odpoved je jednoducha - pokud vam tam ted ("po zdrazeni") sviti na cerven cena kolem 4600, tak zadne snizeni necekejte (bude to stoupat) a to ze vam pred dvema hodinama svitilo neco vyrazne mensiho je jen nejaka nahoda ... a pokud vam tam sviti neco vyrazne vyššiho, tak je to divné (jo, na nejaky konkretni let to muze byt, pokud uz jsou vyprodana levna mista)

0 Citovat

U vnitrostátního přeletu je nesmysl kupovat teď letenku na červen.

0 Citovat

Měl jsem zpáteční kolem 2800 nyní 4400…

 

taky jsem měl dojem, že bude letenky výhodnější koupit později, ale vzhledem k tomu, že pod 2800 jsem je ještě neviděl pochybuji, že něco takového zrovna v mém termínu a časech nastane.

0 Citovat

ok, pokud jde o zpatecni, tak tam je krasne videt, ze se to zacina vyprodavat a nejlevnejsi booking classy mizi.

na cerven zpatecky nekdy za 2800, jindy za 4900. 

levnejsi to nebude - bude to stagnovat a s blizicim se dnem odletu to pujde nahoru

(a rozhodne neplati tvrzeni, ze je nesmysl ted kupovat letenku na cerven).

1 Citovat

Ahoj, měl bych dotaz na přebookování letu. Mám zakoupené letenky BER - JFK v basic economy (tarif E) a čas letu byl změněn, což vede k možnosti změny zdarma.

Má cenu se pokoušet o přebookování odletového letiště na Prahu, jestli nebude na lince náhodou někdo, kdo by to pustil. Podporu přes chat jsem již neúspěšně zkoušel, ale napadlo mě, jestli bych nebyl například s telefonátem úspěšnější..

Dá se případně argumentovat tím, že je pro ně tato výměna výhodná, vzhledem k tomu, že letenky na můj termín jsou momentálně podstatně dražší z Berlína?

0 Citovat

Ahoj, jo urcite zkus, zavolej na česky cislo. Mě takhle prošla změna z Vídně na Prahu, ale tam byl let úplně zrušen, ne pouze změna času. 

1 Citovat

Určitě se zkusit zeptat. Řešil jsem několikrát s českou pobočkou a snaží se dost vyjít vstříc. Pokud narazíte na někoho kdo nechce pomoci, volat znova další den. Jsou schopni vyřešit hodně, ale musí se chtít.

0 Citovat

Díky, určitě zkusím 

0 Citovat

Tak jsem volal na české číslo a bohužel neúspěšně - bylo mi řečeno, že Praha není alternativním letištěm pro Berlín a proto to prý nelze udělat. 

Má cenu to ještě zkoušet, u výše uvedené změna z Vídně na Prahu také podle mě není Praha alternativním letištěm..

Mimochodem, překvapilo mě, že podpora na českém čísle probíhala v angličtině.

0 Citovat

cislo moze byt ceske, ale vsak call center niekde uplne inde

0 Citovat

Většinou by alernativou mělo být jiné letiště ve stejné zemi. Takže Mnichov, Frankfurt a podobně by prošlo.

0 Citovat

Občas bývá vzdálenost od původního odletoveho letiště, např. 300 mil. 

0