Delta Air Lines

Napsal xkubikx 2015-01-08T12:21:03+01:00 ve fóru Letecké společnosti
8 odpovědí

Ahoj,

v březnu letíme WAW - LHR - JFK. V Prvním segmentu máme s BA jídlo napsané, LHR - JFK s Deltou máme NO MEAL.
Opravdu neposkytují občerstvení pro economy? Tarif O

Díky za odpovědi smiley

Samozřejmě občerstvení dostane, stejný routing jsem s Deltou letěl (zřejmě i stejná akce)

Ahoj, ja jsem taky letela LHR-JFK s Deltou, dostala jsem akorat pytlik minpreclicku a jeden drink.

Díky za zkušenosti smiley
Raději se naperu v salonku smiley

Neletel jsem sice pres Atlanik zrovna s Deltou, ale bezne jidlo vzdy bylo smiley To by snad musel byt nejaky TS charter aby dali jen preclicky smiley

Letěli jsme to samý v září a s BA do Londýna jsme dostali oříšky a pití, je to krátký let. Dál pak s Deltou spoustu jídla - teplé, bageta, sýr, dezert, pak ještě chodili se snackem a čoko krémem a ještě pak byla zmrzlina. Takže asi tři jídla, letělo se přes den. Cestou zpátky jsme letěli přes noc, takže jsme dostali večeři a ráno snídani. Jen na nás zapomněli s pitím, a pak když jsme si řekli o čaj, tak jsem dostali něco naprosto nechutného, přišlo mi to jako smíchaný čaj s kafem. Ale jinak jídlo standard a hlad jsme neměli. smiley

Smarja, pardon, spletla jsem si Heathrow s Chicago O'Hare. Na vnitrostatnich linkach Delta nedava plny jidlo, ale na zaoceanskych tedy urcite jo.

Tak se omlouvam za mystifikaci, jeste ze je tu tolik kontroloru smiley

Ja jsem letela zrovna minuly ctvrtek s Deltou z Portorika do New Yorku a z New Yorku do Zurichu. Na prvnim letu jsme dostali balicek, kde byla minibageta se syrem a sunkou a cokoladka a samozrejme jezdili s napoji. Na letu z New Yorku do Zürichu jsme dostali nejprve precliky smiley, nasledne teple jidlo (vyber ze 3 menu - pasta ci kureci prso ci kurei salat) a cca hodinu pred pristanim jeste snidani (teply senvic s vajickem. S napoji chodili stale....

Děkuji za odpovědi!
Ještě bych měl jeden dotaz... Letenka je vystavena pod Virgin Atlantic, letíme s Deltou, ale máme FF Air France.
Předpokládám, že se nám míle nepřičtou, ledaže bychom si založili FF od Delty, nebo ne?

Vyhledávání

Přihlášení

Ještě nemáš účet? Zaregistruj se!