Dobrý den. Chtěla bych se informovat o ceně letenky a to konkrétně z Prahy do medanu přes Singapore. Datum odletu je 17.7 a když vyhledám přes tyto webovky najde mi to cenu 14.594. Chtěla bych se jen zeptat, jestli se jedná i o cenu zpáteční. Našla jsem přes kombinace. Děkuji za info  .

Praha - Medan

Založil(a) ve fóru Tipy na levné letenky

3 reakce

Dobrý den.
Chtěla bych se informovat o ceně letenky a to konkrétně z Prahy do medanu přes Singapore. Datum odletu je 17.7 a když vyhledám přes tyto webovky najde mi to cenu 14.594. Chtěla bych se jen zeptat, jestli se jedná i o cenu zpáteční. Našla jsem přes kombinace. Děkuji za info smiley

0

Asi budeš muset být konkrétnější, minimálně já nevím, co jsou "tyto webovky," nicméně obecně vyhledávače ukazují seznam všech letů včetně dat a časů, takže pokud jde o jednosměrnou letenku (cena by tomu nasvědčovala), mělo by to být jasně vidět

0 Citovat

omlouvám se nedošlo mi, že bych měla vložit odkaz smiley je to tato nabídka. tak by mě zajímalo, jak to vlastně je http://cestujlevne.gol.idc.cz/index.php ... ts&flights[0][departureDate]=2015-07-17&flights[0][destination]=SIN&flights[0][origin]=PRG&flights[1][departureDate]=2015-08-22&flights[1][destination]=MES&flights[1][origin]=SIN&travelers[0]=YTH&returnTicket=multi&dateVariants=exact&step=ChooseFromFour

0 Citovat

Je to jednosměrná letenka do Medanu s šestatřicetidenním přestupem v Singapuru.

0
3 reakce