Letenky Londýn

Napsal werous 2015-01-19T13:34:51+01:00 ve fóru Hledám letenku
5 odpovědí

Ahoj, vim, že tady nejsem nikde na burze, ale nějaký prognózy s vývojem letenek z Londýna? Letíme v březnu s kámošema a inteligentně jsme si koupili jenom jednosměrný let, ve čtvrtek stoupnul švýcarský farnk a tak ty ceny vzrostly (cca o 400-500, vim žádnej extra rozdíl, ale tak co neutratíme za letenky, můžem propít, že jo? smiley).
Tak by mě zajímalo, zda máme ještě chvilku počkat (třeba od včerejška ceny klesly o 1,5-3 libry) a nebo čim dřív, tim líp?

A odkud letis (kam se vracite)? smiley A s jakou spolecnosti? Trochu mi unika ta pointa s tim frankem..

Jinak ja bych to rozhodne koupil ted - u letenek do 2k na kurzovym rozdilu asi moc nevydelate (ale samozrejme muzete pockat do unora na zasedani CNB) smiley - a vzhledem k tomu ze mate 2 mes do odletu, tak nejaky razantni zlevneni uz asi nebude, vetsina zimnich letenek se uz otocila v akcich nekolikrat, bude to dost probrany a letadla dost plny.. smiley

To s tou jednosmernou letenkou mi trochu pripomelo Cimmermana - ze clovek nesmi zapomenout vynasobit zasoby 2x, aby mel i na zpatecni cestu smiley

Snad jasný že do Prahy, když nepíšu kam smiley Ne vtip, do Prahy.. Nicméně švýcarskej frank řešit nebudu, vliv to má neb to ovlivnilo celej trh smiley
Tam letíme s Wizzem, zpátky to zatim vypadá na easy, většina letadel je zatim free

No nevim kterej trh, protoze zaroven s rustem franku vetsina ostatnich svetovych men ke korune korune ve stejnou dobu zlevnila (dolar, libra a euro) - a nevim o tom ze by easyJet nakupoval palivo ve frankach, ale tuhle otazku tady evidentne resit nepotrebujeme (mrkni se na grafy CNB).. smiley

Kazdopadne jestli chcete za levno, tak asi idealne wizz - jestli mate klub - porad je spousta letenek za +637kc za jednosmerku, pak Ryanair za +946kc a easyJet za +1382kc (vsechno z Prahy)..

Do Brna (takze pricist 210 za vlak nebo bus) leti wizz za +418kc nebo ryan za +837kc..

Koupil bych hned, podle me uz to muze jit akorat nahoru (leda ze by treba padla dalsi 20% sleva - ale u letenenk do litru si myslim ze nevyplati cekat - ty usetreny 200 nevyvazi ten risk), tyhle ceny jsou paradni - tim plnym letadlem jsem myslel, ze budou mizet ty nejlevnejsi sedadla.. smiley

Jednou jsem takhle procekal letenky do Londyna na NFL in Wembley a musel sem si koupit letenku s easyJetem za 4500 a jeste jednu noc v hotelu (pac v sobotu uz nic neletelo tak abych stihl zapas), kupoval sem asi mesic pred odletem.. smiley

Tak ještě technická co obnáší wizz klub? smiley
A co budu dělat s těma letenkama co už mám tam? Tam nepotřebuju potřebuju na 22./23.3. zpátky do Práglu..

Jo tak ten klub už vim, no vzhledem k tmo, že já osobně poletim poprvý a zatim neplánuju, že by se to využilo častěji, tak se mi to zatim asi nevyplatí smiley

Vyhledávání

Přihlášení

Ještě nemáš účet? Zaregistruj se!