Ahoj, vim, že tady nejsem nikde na burze, ale nějaký prognózy s vývojem letenek z Londýna? Letíme v březnu s kámošema a inteligentně jsme si koupili jenom jednosměrný let, ve čtvrtek stoupnul švýcarský farnk a tak ty ceny vzrostly (cca o 400-500, vim žádnej extra rozdíl, ale tak co neutratíme za letenky, můžem propít, že jo?  .

Letenky Londýn

Založil(a) ve fóru Hledám letenku

5 reakcí

Ahoj, vim, že tady nejsem nikde na burze, ale nějaký prognózy s vývojem letenek z Londýna? Letíme v březnu s kámošema a inteligentně jsme si koupili jenom jednosměrný let, ve čtvrtek stoupnul švýcarský farnk a tak ty ceny vzrostly (cca o 400-500, vim žádnej extra rozdíl, ale tak co neutratíme za letenky, můžem propít, že jo? smiley).
Tak by mě zajímalo, zda máme ještě chvilku počkat (třeba od včerejška ceny klesly o 1,5-3 libry) a nebo čim dřív, tim líp?

0

A odkud letis (kam se vracite)? smiley A s jakou spolecnosti? Trochu mi unika ta pointa s tim frankem..

Jinak ja bych to rozhodne koupil ted - u letenek do 2k na kurzovym rozdilu asi moc nevydelate (ale samozrejme muzete pockat do unora na zasedani CNB) smiley - a vzhledem k tomu ze mate 2 mes do odletu, tak nejaky razantni zlevneni uz asi nebude, vetsina zimnich letenek se uz otocila v akcich nekolikrat, bude to dost probrany a letadla dost plny.. smiley

To s tou jednosmernou letenkou mi trochu pripomelo Cimmermana - ze clovek nesmi zapomenout vynasobit zasoby 2x, aby mel i na zpatecni cestu smiley

0 Citovat

Snad jasný že do Prahy, když nepíšu kam smiley Ne vtip, do Prahy.. Nicméně švýcarskej frank řešit nebudu, vliv to má neb to ovlivnilo celej trh smiley
Tam letíme s Wizzem, zpátky to zatim vypadá na easy, většina letadel je zatim free

0 Citovat

No nevim kterej trh, protoze zaroven s rustem franku vetsina ostatnich svetovych men ke korune korune ve stejnou dobu zlevnila (dolar, libra a euro) - a nevim o tom ze by easyJet nakupoval palivo ve frankach, ale tuhle otazku tady evidentne resit nepotrebujeme (mrkni se na grafy CNB).. smiley

Kazdopadne jestli chcete za levno, tak asi idealne wizz - jestli mate klub - porad je spousta letenek za +637kc za jednosmerku, pak Ryanair za +946kc a easyJet za +1382kc (vsechno z Prahy)..

Do Brna (takze pricist 210 za vlak nebo bus) leti wizz za +418kc nebo ryan za +837kc..

Koupil bych hned, podle me uz to muze jit akorat nahoru (leda ze by treba padla dalsi 20% sleva - ale u letenenk do litru si myslim ze nevyplati cekat - ty usetreny 200 nevyvazi ten risk), tyhle ceny jsou paradni - tim plnym letadlem jsem myslel, ze budou mizet ty nejlevnejsi sedadla.. smiley

Jednou jsem takhle procekal letenky do Londyna na NFL in Wembley a musel sem si koupit letenku s easyJetem za 4500 a jeste jednu noc v hotelu (pac v sobotu uz nic neletelo tak abych stihl zapas), kupoval sem asi mesic pred odletem.. smiley

0 Citovat

Tak ještě technická co obnáší wizz klub? smiley
A co budu dělat s těma letenkama co už mám tam? Tam nepotřebuju potřebuju na 22./23.3. zpátky do Práglu..

0 Citovat

Jo tak ten klub už vim, no vzhledem k tmo, že já osobně poletim poprvý a zatim neplánuju, že by se to využilo častěji, tak se mi to zatim asi nevyplatí smiley

0
5 reakcí