Parkovani Mnichov u letiste

Napsal Saruse 2015-01-27T14:17:18+01:00 ve fóru Letiště
11 odpovědí

Ahoj, nemate nekdo proeim tip na to, kde zaparkovat zdarma nebo co nejvice levne pobliz Mnichovskeho letiste? Dekuju smiley

Ahoj,
v létě 2013 jsme parkovali zde: http://www.luko2.com/cestovani/letiste_mnichov.htm (sekce parkování auta zdarma). Stálo tam 14 dní a vpohodě. Procházka taky pěkná (jeli jsme tak, že jsme dva nechali na letišti s věcma a dva jeli odvezt auto a potom šli pěšky k terminálu).

Parkování v blízkosti letiště cca 50 EUR na dva týdny včetně hlídání a dopravy na a z letiště. Pokud zaparkuješ v obytné zóně s českou RZ po týdnu tě klidně odtáhnou prý z důvodů údržby komunikací. Kolegu takhle odtáhli v Berlíně za 150 EUR.

Ahoj,
mam takovy trochu netradicni dotaz.
Mame odlet z Memmingenu(FMM) a prilet na MUC pozde vecer.
Idealni by bylo nechat auto na MUC ale parkovne na tyden vyjde od 35ecek vyse. Parkovne na FMM se da sehnat i za 20ecek na tyden.
Presun mezi letisti se da resit Bayerishe ticket za 28ecek (jsme 2 dospeli a deti).
Neznate nekdo nejake levnejsi parkoviste v dosahu MUC (treba Freising) nebo jinde bliz do Cech (Plattling, Pasov)?
Diky predem.
P.

pozri tu:
https://www.parkvia.com, na tyzden vychadza cca 50 euro

Ahoj, nějaké nové tipy? Zvažujeme cestu autem, pojedeme z Brna, jsme čtyři a auto tam budeme nechávat na měsíc. Nejlepší cenu mi našel víše uvedený web 92 EUR na ten měsíc.

Jestli myslíš vÝše uvedený web, tak do toho jdi, protože za měsíc parkování v Mnichově u letiště ani ne za 100 euro, to je skoro zadarmo.

Zkus se taky podívat přímo na stránky letiště
http://parken.munich-airport.de/en/default.aspx?av=WS_Budget2_EN

My jsme tam chytli akci a platili jsme za 23 dní necelých 100 EUR tři minut pěšky od terminálu smiley

Zdravím.

Nějaké typy na levné parkování u letiště v Mnichově? Děkuji

Mám takovou lehce bizarně-úsměvnou historku z parkování u letiště v Mnichově. Použil jsem http://www.holidayparkandfly.de ve Freisingu. Je to ten typ parkoviště, kde necháte klíčky a oni autem šíbují, to jsem věděl a nemám s tím problém. Po návratu a předání auta mně ihned po nastartování začala svítit diagnostika motoru, ok - to může být náhoda. Co už ale náhoda zřejmě nebyla, tak hodiny a palubní počítač byly vynulované, jako by byla odpojená baterka. A co tedy vůbec nechápu, tak když jsem tankoval, tak byl utržený ten plastový pásek od víčka nádrže, které jej drží při tankování... Tak nevím, jestli ti kluci turecký nejezdí po Mnichově jako Uber:-)

Tak smazaných hodin, rádia... bych si asi všiml hned při převzetí a ptal bych se... 

Jinak já parkoval na nějakém P4 - venkovní nehlídané, k terminálu se jezdí linkovým BUSem (jízdenka je součástí parkovného) a pohoda

Ahoj, máte ještě nějaké typy na levné parkování u letiště v Mnichově? Díky :)

Vyhledávání

Přihlášení

Ještě nemáš účet? Zaregistruj se!