Dobrý den všem,  .

Letenka PRG-NYC-PRG (březen až květen)

Založil(a) ve fóru Hledám letenku

8 reakcí

Dobrý den všem, smiley

Hledám letenku z Prahy do NYC na období od půky března do května.
Zatím se mi nedaří sehnat nic levněji, než za 12k - neví zde někdo o něčem levnějším (do 10k ideal)? smiley

0

Připojuji se, potřeboval bych z Vídně čí Praha do NYC odlet 11/3 přílet 20-21/3.

Děkuji

0 Citovat

Ahoj,

tak jsem scháněl letenku jak se jen dalo a asi před tydnem jsem našel za 13111 z vídně, ale co se nestalo, dnes jsem si ji chtěl koupit a Austria Airline zvedla všechny letenky na celý rok na 17900 ...... smiley to je rozdíl skoro 200 dolarů.....


Myslíte si, že pujdou zase dolu ...potřebuji odletět 11/3


Děkuji

0 Citovat

11-24.3 za 12499 normálně na Air France, škoda že ses neozval dřív měl jsem kredit a nabízel jsem ho s 15% slevou, ale uz jsem ho využil.

0 Citovat

Právě že z té Vídně to byl přímak.... a ted nevím jestli počkat nebo koupit s přestupem....

0 Citovat

Tak to bych si vzal s AF z Prahy 10. - 20. za 12 499
http://snag.gy/SnjD5.jpg

0 Citovat

Děkuji za tip, mně by zajímalo co vedlo Austrian Airlines k tak velkému zvýšení letenek na celý rok do NY....

0 Citovat

@saford - 10-20.3 delta ma z Vidne - JFK za 451EUR cca 12500kc (delta.com) pripadne pokud mas v penezence diners kartu pres rumbo.es to jde za 430EUR smiley To jen v rychlosti... hold to chce hledat smiley

S malym dumpickem i za 396EUR smiley ale data 10-18.3

0 Citovat

Děkuji za další tip,
chci se ještě zeptat zda-li je možnost že Austrian airlines zpět zlevní letenky do NYC nebo už nemám čekat a koupit ted?

0
8 reakcí