Ahoj.. Chytl někdo akci? Případně velká gratulace !! http://www.businessinsider.com/united-a ... ets-2015-2 Tarif opraven asi po 3-4 hodinách.. .

United LHR-EWR 74USD v F

Založil(a) ve fóru Tipy na levné letenky

Ahoj..
Chytl někdo akci? Případně velká gratulace !!
http://www.businessinsider.com/united-a ... ets-2015-2

Tarif opraven asi po 3-4 hodinách..

0

Mám LHR-SFO za 1008 DKK + 80 USD transaction fee pro 2, rezervace je zatím OK, ale nevěřím, že by toto mohlo projít, rozdíl v ceně je extrémní!
Netrpělivě očekávám mail od United o zrušení rezervace smiley

0 Citovat

Normálně kontroluju flyertalk každý 2 hodiny.. ale teď jsem se díval až když to zrušili smiley Držím palce !

0 Citovat

Užívat si půl dne pocit, že mám LAX za 1600Kč bylo fajn, ale přesně jak jsem očekával, tak to během noci zrušili:)

0 Citovat

Trochu jsem doufal, že by letenky mohli nechat a převést na economy smiley , ale beru to sportovně. Byla to malá adrenalinová hra, dneska se akorát dostavila menší kocovina, samozřejmě z nedostatku adrenalinu smiley

0 Citovat

Kdo jste v obraze, jak dopadli tací, co měli letenky do 14 dní do odletu?

0 Citovat

Ja stihnul booknout LHR-ORD-LHR v United Global First (A) za 441 DKK na duben. Confirmed a ticketed.

Rano ale v mailu cancelled, coz jsem cekal, takze nijak netruchlim, zkusil jsem to. Ted jeste kdy prijdou zpatky prachy... smiley

0 Citovat

Jsem rád, že zde jsou jen sportovci. Nestačím se totiž divit, kolik "ostřílených letenkářů" brečí na AL s odvoláním na DOT... smiley Hamižnost nezná mezí?

0 Citovat

Škoda ale že to neuznali.. i když, mít aerolinku co prodělává už tak..

0 Citovat

Je hezky ze to aspon vsechno sestrelili druhej den a nenechali lidi nakoupit hotely, auta atd.. Viz. ebookers a Indie.. Cekam kdy mi sfouknou ten Egypt - cena na ty moje terminy uz tam ukazuje prijemnych € 1438.02 / osoba smiley smiley smiley

0 Citovat

Spis nechaji odletet lidi s odletem < 14 dnu a zbytek jeste zrusi..

0 Citovat

Přestal jsem to sledovat, takže do toho moc nevidim, ale co jsem koukal, tak ta šablona na DoT byla jen pro ty, co měli potvrzenej let ne? Pro ty, co dostali jen potvrzení rezervace to je tedy pasé, nebo má cenu tu aférku nějak sledovat? Mě to zajímá hlavně proto, jestli mám skočit po další případný nabídce do Kalifornie, nebo čekat na rozuzlení...

0 Citovat

Zkopíruj si do IE nebo jinam odkaz https://www.united.com/web/en-US/apps/r ... =2/13/2015 a místo XXXXXX zadej rezervační kód a místo LASTNAME svá jméno. Pokud tam máš eticket, tak si to ulož. Zkusit to můžeš, ne?

0 Citovat

žádný účty tam nemám, takže mě to tu proceduru ani nenechá dokončit:)

0 Citovat

Kickasonne: Souhlas, beru to jako hru, vyjde-nevyjde a jede se dál. Počkám si na rozuzlení.
Dave: Nerozumím. Kde je ta čára? Kolik mohu ukousnout při FD abych už nebyl hyena, za kolik mám minimálně bydlet při slevovém voucheru na 200USD, abych už nebyl hyena? Promiň, ale co jsi psal Ti moc nevěřím. Mám tři rezervace na celý rok, je to moc? Svatej nejsem. Košér by ale bylo jedině nekupovat omylem nebo schválně zlevněného nic a napsat rovnou prodejci, že má chybu. To pak jo.

0 Citovat

Lachtík, pokud jen čekáš, jak to dopadne, tak OK. Ale přijde mi nelogické obesílat úřady pro to, aby ti uznali letenku za 50$, jejíchž původní hodnota byla 6.000$.

Prostě někdy zákazník žádá uznání služby na úkor krachu společnosti. A to je hyenismus, ne koupě letenek a čekání jak to dopadne. To je přeci v pořádku. Navíc zrušení proběhlo v rámci hodin, tak v čem je problém, proč se soudit? Stačí si pokorně přiznat, že tentokrát to projít nemohlo.

0 Citovat

Dave: Protiřečíš si. Na jednu stranu je podle tebe nemorální vyžadovat po letecké společnosti, aby lidem ty levné letenky nechala, ale na druhou stranu rád sám využiješ všech chyb a pěkně potichu, aby se to letecká společnost nedozvěděla a chybu neopravila.

0 Citovat

Nepřekrucovat smiley

1) snažil jsem se koupit i pro sebe
2) koupil bych si více letenek do více destinací
3) nikdy bych se nesoudil ani neobesílal úřady, že mi let. společnost nechce uznat jasně prokazatelnou chybnou letenku

Prostě mi přijde strašná hloupost se tu bít za letenky, které stojí 1% z původní ceny. Odsuzuji to ustavičné naříkání nad hrobem. UA je vstřícná až až a jen tímto hamižným krokem se zabijí všechny další kiksy.

Však si stačí vzpomenout na AZ, po PROMOJP začali dělat problémy při hidden-city a opravili všechny fares. Stejné to bude i zde.

0 Citovat

Dave moc s tebou nesouhlasím, trošku jsi to rozebereme.

Nevím přesně kolik % je obsazenost v C a v F class u některých těch letů, určitě nejsou vždy plné, tudíž někdy je ani neprodají.

Není pravda, že na celý rok je C a F obsazené, je plno letů za ten celý rok a určitě se nerezervovalo každý den a do full.

To že to pro ně může být na krach, s tím bych také nesouhlasil. Všichni bereme to, že cena letenky je 300.000kč za F let třeba, ale to není relativní.

Cestující v ekonomické třídě zaplatí stejné poplatky, jako ten v business třídě a i ten v první třídě, ale ten v C a ten v F jsi připlácí za komfort a to až tak moc leteckou společnost nestojí.

Ano ztráta tam nějaká bude, ale ne tak velká jak kdybychom jsi spočetli třeba 20.000lidi koupilo letenky x 300.000kč za letenku. Aerolinky určitě mají nějaké pojištení, takže by to mohl protáhnout přes pojištění a tím sníží ztrátu.

Jinak to, že někdo koupil více letenek i pro své kamarady, to jsi udělal ty přes čáru, pač někteří nechcou cestovat samotní a těch pár lidi z ČR co vezmou své kamarády, to už nespasí, bylo to po celém světě.

Někteří tu píšou, že když je nějaká chyba, tak by se o tom mělo šuškat a však ono to déle vydrží, to je největší kravina, pač ono se o tom nešušká jen v ČR ale i v dalších desítkách státech.

0 Citovat

Je vstřícná tím, že neuzná chybu, neomluví se a snaží se to hodit na third-party providera? A ty si tak naivní, že si myslíš, že některý chyby klidně nechají být, protože si jich ještě nevšimla nějaká hraniční masa lidí?

0 Citovat

Pokofi: ztráta 6 miliard dle tvého výpočtu je přeci dost dobrý důvod k tomu, zrušit rezervace. Nejde o poplatky, ani o sllužby na palubě. Ale o to, že příjmy z F class tvoří majoritní podíl v příjmovém modelu dané linky. Nemluvě o sníženém standardu publika a ztrátě image F class UA, ale to je jen subjektivní a spekulativní. Nemluvím o krachu společnosti, ale krachu letů do Londýna, v takový okamžik je vhodné i zavřít linku. I když zde to asi není na místě. Na pojištění se to rozhodně neuhraje.

Právě vždy v okamžik, že se jedná o globální error je problém na světě. Jakmile lidé kupují error do SSH a HBE jen z PRG, let.společnost to nemá šanci v celkovém objemu zjistit. Pokud se ale vykoupí na letech C class,už ano. To jen k šíření akcí.

indepriest: proč by měl někdo uznávat chybu, když jsi šel do koupě s tím, že to chyba je?

0 Citovat

Naprosto s tebou, Dave, souhlasím.
Myslím, že je zásadní rozdíl mezi bojem proti e-bookers, kde ta cena nebyla likvidační a navíc rušená výrazně později a akcí, kde se chybná cena pohybuje v jednotkách procent oproti standardní ceně a je ihned stornována. Je trochu zvláštní, že spousta těch, co to pořídí, při chlubení "že to mají", dodávají, že s tím stejně nepočítají a pak, když přijde storno, by se hned soudili. Nechápu, že v situaci, kdy každý musel vědět, že je to těžko průchozí a kdy nikomu nevznikla žádná škoda, se prostě nezasmějeme a nečíháme dál, třeba na něco míň křiklavého, ale o to reálnějšího. A to pomíjím reálnost výhry jakéhokoliv sporu. Všichni víme jak dopadli ti, co měli koupenou Indii. Pokud do toho sportovně jdu, měl bych si to udržet i v případě dílčí prohry.

0 Citovat

Za mě by ty letenky měli uznat alespoň lidem, kterým byla potvrzena a vydána a 100% minimálně skutečnem občanům Dánska, který podle všeho maj letenky taky zrušený...na ty podle mě skutečně žádný páky mít nemůžou, že šli úmyslně po chybě...na jednu stranu je smutný, že na tom bude mít UA provar jak dědek, na druhou stranu ale pravidla platí pro všechny - od vás si taky rádi vezmou poplatek za změnu jména na letence, pokud uděláte nějakej překlep...ať si nárokujou peníze u provozovatele systému a nerušej letenky, který vydali...

0 Citovat

Tohle je případ plný spekulací. Za mě jako provozovatele CL samozřejmě říkám, do toho, vyhrajte u DOT ať je další bod u nás a tím právo na straně spotřebitele.

Na straně druhé říkám POZOR, naserete tím někoho dalšího a jedním bombonem ztratíte celou bombonieru.

0 Citovat

Stručně a jasně, Dánové se pořádně opijí, ostatní utřou nos.

https://cms.dot.gov/sites/dot.gov/files ... rlines.pdf

0