Norové začali prodávat letenky na linkách Oslo, Kodaň, Helsinky, Stockholm, Trondheim nebo Goteborg - New York či Bangkok. Ceny jsou více než služné, ale bohužel je server absolutně přetížen a nejde se dostat k rezervacím! http://www.norwegian.com/en/  .

Norwegian

Založil ve fóru Letecké společnosti

Ahojte. Snažím sa zaplatiť jednosmernú letenku NY-Praha 9.6. v LowFare+, ale nedarí sa mi zaplatiť. Už som to skúšala s dvoma kartami a nič. Rozmýšľala som, že to kúpim cez iný web, ale tam sa nedá zmeniť LowFare na LowFare+. Neporadíte mi prosím čo s tým? Zavolať do aerolinky, alebo sa to dá kúpiť cez iný web a potom upgradnúť triedu s tým, že cena bude rovnaká ako keby som to kupovala rovno cez Norwegian? Ďakujem za odpoveď.

0 Citovat

Platba online, limit na kartě, zavolat do banky zda vidí transakci - pokud ne, je chyba u aerolinek.

0 Citovat

Ahoj,

nevíte prosím, jak moc řeší Norwegian váhu příručního zavazadla? S rozměry si poradím, ale vychází mi to spíš na 12 kg místo 10 kg.. Díky!

0 Citovat

Čerstvá zkušenost z Prahy do Osla. V Praze příruční - když to byl kufr tak vážili, batoh neřešili, odbavený - 24kg místo 20kg nikdo neřešil. Oslo - příruční nikdo neřešil, odbavení opět prošel s 2kg nad limit.

0 Citovat

Ahoj,
letam vetsinou s Norwegian uz nekolik let kazdy mesic Oslo - Praha nebo Viden (pred zrusenim i Bratislava). S Norwegian vyjimecne i jine destinace z Osla. Vetsinou mam prirucni kufr, zadne odbavene zavazadlo. Ten mne chteli zvazit v Praze jen jednou na prepazce u odbaveni, vyresil jsem to preventivne vyndanim brasny s laptopem ven a byl jsem v limitu. V Praze na security checku driv prirucni kufr velmi casto merili (projet pod ramem), ale to uz po mne nekolik poslednich mesicu nikdo nechtel.

Myslim, ze do 12kg prirucni by jeste mohlo projit. Btw. uz i v Praze si muzete udelat online checkin s Norwegian a pokud mate jen prirucni, vubec nemusite na prepazku. Teoreticky muzou zvazit prirucni zavazadlo i pri security kontrole nebo nastupu do gatu, kdyz se jim nebude neco zdat, ale nikdy jsem to nezazil.

Btw. docela me prekvapuje, ze nekomu prosel z Prahy kufr 24kg misto 20kg. Znam vic lidi, ktery i za nizsi vahu v Praze s Norwegian doplaceli. Ja sam jsem jednou musel stehovat par veci ke kolegovi, abych se dostal pod 22kg. Asi hodne zalezi, na koho narazite.

0 Citovat

Díky moc za postřehy! I když jak tak koukám, tak to stejně bude asi o štěstí smiley U odbaveného jsem chtěla právě dodržet oněch 20 kg, protože ho prostě budou stoprocentně vážit, ale s tím příručním pořád nevím.. Jedná se o krosnu (45 l), tak těžko říct, jestli bude lákat na zvážení.. Nevíte, jestli se dá případně zaplatit poplatek za ta dvě kila navíc a bude to ok?

0 Citovat

nevim jak norwegian air, ale csa cca rok nazpatek jsme s kolegou prekrocili limit... limit byl asi 22kg... o 2kg. Oznamili nam, ze jsme prekrocili limit a jsme v kategorii prekroceni/vahy zavazadla 23-32kg a kazdy zaplatime 80eur, to same jsme platili nazpatek. Jelikoz to byla sluzebka, tak nam to bylo sumak. Tohle me samotneho zajima jak to je. Jinak drzim palce at projdete.

0 Citovat

Ahoj, opravdu asi nejvíc záleží na tom na koho narazíš za přepážkou... V gatu ani na security ti příručák s Norwegian vážit nebudou, mají tam pouze rám (papírovej) ze kterýho se to zavazadlo dost blbě vyndavá, takže se moc nepoužívá..
Tajný tip: Co si tak pamatuju, tak před pár lety se Norwegian odbavoval tak, že do systému se zadával jenom počet zavazadel a ne váha.. Takže pak už člověk tu váhu moc nekontroloval .))

0 Citovat

Tak hlásím úspěšnou cestu tam i zpět smiley Prošla napěchovaná krosna 45 l i s připevněnou karimatkou jako příruční zavazadlo. Nikdo v Praze ani v Bergenu (kromě jednoho českého turisty) se nad ní ani nepozastavil...

0 Citovat

Kdyby někoho zajímala Prémiová třída na TATL letech:
http://thepointsguy.com/2015/10/norwegi ... um-review/

0 Citovat

Nikde som to tu nevidel spomenute, ale takmer vzdy (vzdy?) sa oplati bookovat letenky v NOK, cenovy rozdiel pri dlhsich letoch byva znacny.

Jednosmerna letenka Boston-Oslo na zaciatku septembra v prepocte za 117 EUR pri platbe v NOK, 123 EUR pri platbe v EUR, 150 EUR pri platbe v USD.

0 Citovat

Ahoj,

letím s Norwegian poprvé a chtěl bych se zeptat, jestli je nutný online check in? Nevím, jestli to nějak přehlížím, ale nikde to na jejich stránce nemůžu najít.

Díky moc za odpověď.

0 Citovat

nie je, ako som si vsimol, letecke spolocnosti (najma nizkonakladove), ktore neponukaju online checkin aj skor ako 24 hodin dopredu, tak ho maju dobrovolny

0 Citovat

Dave! smiley
viewtopic.php?f=52&t=2918&hilit=200kc

0 Citovat

Nepokradeš smiley Neporadíš smiley Mně na *.es karty nefrčí a na *.fr ano, nechápu...

0 Citovat

Jo pravda, hlavne u lowcostov to je jedno

Sent from my M351 using Tapatalk

0 Citovat

Je to jednoduché smiley:

Já s nimi letěl předevčírem, z Bergenu do Berlína, a hned po vstupu na letiště měli malé "přístroje" s obrazovkou na odbavení. Tam zadáš v prostředním poli kód, který máš u letenky, a po několika odklikání, hlavně jestli vše souhlasí, ti vyjede malý lístek s čárovým kódem, jménem apod. S ním už pak jdeš na rentgen a je to.smiley Velmi jednoduché!:-)

0 Citovat

Máte někdo vysledované jak hýbají s cenama? Potřebuju na květen letenky do/z Kodaně. Sleduju cca měsíc a cena jde furt nahoru. V lednu byla cena kolem 30 Euro jeden směr (LowFare+ tarif zahrnující odbavené zavazadlo a rezervaci sedadla). Dneska jsou ceny kolem 50 Euro. Přemýšlím, jestli už raději nekoupit, protože to jde furt nahoru - jsou tam nějaké výkyvy - vždy na pár dní jde cena dolů o cca 6 - 10 Euro, kdy se potom vrací zpět nebo roste.

0 Citovat

Hele nevím, ale když si za +/- stejné peníze jako nejlevnější LowFare koupíš let přes airngo, máš v ceně 2 odbavená zavazadla...

0 Citovat

Taky jsme s nima leteli jen jednou a to na Madeiru a na Gatwicku jsem vyuzili ten jejich kiosk , nachomytla se tam, ale pani a nelibyly se ji nase zavazadla a mnozstvi a vypadlo to ze nam neveri ,ze to nechaveme kamaradovi na letisti ..)
Tak jsme pak meli trosku obavy pri nastupu ( meli jsme jen prirucni a vycpane kapsy ,,z te tasky co mel odnest kamarad smiley ale proslo to
Zklamany jsem byl ,ale tim ze nebylo wifi behem letu jak maji v reklame ...jak jsem zjistil pozdeji je to jen na nekterych letech,,,,vzhled letadla , cistotu , letusky jsem taky moc pozitivne nehodnotil ...ale z jednoho letu nechci soudit,,,az je vyzkousim casteji
Ceny mivaji zajimave hlavne na USA

0 Citovat

Já to mám tedy takto. Jestli špatně nehledáš:-)

0 Citovat

Máš pravdu, blbě jsem se podíval a nebo moje neznalost němčiny smiley Každopádně druhé zavazadlo je mi k ničemu, mám to jen jako přískok směrem dál. Raději bych o 20 Euro nižší cenu smiley

0 Citovat

Já mám takovej pocit, že ty budeš spekulovat tak dlouho, až to dopadne ve stylu "nechci slevu zadarmo" smiley

0 Citovat

Dnes jsem koupil 2 x zpáteční letenku z Prahy do Osla v červnu. I s odbaveným zavazadlem 20 kg to vyšlo na 1 588 NOK. Myslím, že je to dobrá cena. Co na to říkáte?

0 Citovat

ak to bolo na tie datumy, ktore si chcel, tak ano, cena fajn

0