Norové začali prodávat letenky na linkách Oslo, Kodaň, Helsinky, Stockholm, Trondheim nebo Goteborg - New York či Bangkok. Ceny jsou více než služné, ale bohužel je server absolutně přetížen a nejde se dostat k rezervacím! http://www.norwegian.com/en/  .

Norwegian

Založil ve fóru Letecké společnosti

Ahoj,
nevíte někdo jak to je s odbavením u Norwegian? Máme letenky - Praha-Oslo-Bodo. Někde jsem se totiž dočetla, že v Oslu je nutné znovu odbavit zavazadlo, i když se jedná o let stejné společnosti.
Nemáte s tím někdo zkušenost?
Díky

0 Citovat

Nikdy po me nove odbaveni zavazadla v oOslu nechteli. Adela

0 Citovat

Ahoj,

zvažuju koupi letenky Bergen - New York.. Jak je to s pohodlím a tak podobně, dá se to? Bude to moje první takto dlouhá cesta.. Díky, E. smiley

0 Citovat

Sice mam z Norwegian jen jeden let a to z Gatwicku na Madeiru , ale sleduju je pravidelne i kvuli sympatickym cenam a prave do USA bych se je nebal zvolit ,urcite potesi i wifi , ja byl sice zklamany, protoze zrovna na nasem letu to umozneno nebylo , ale ptal sem se a je to udajne na 75 % letu takze verim ze do USA wifi bude

0 Citovat

Helush4: Opravdu je třeba v Oslu vyzvednout zavazadla a znovu odbavit, pokud je návazný let po Norsku. My (i další skupina) jsme to letos v březnu museli tak udělat cestou z Prahy přes Oslo do Tromso (oba lety s Norwegian).

0 Citovat

Tak se zdá, že velkým aerolinkám v USA se příliš nezamlouvá expanze Norwegianu na transatlantických letech.
http://www.airlive.net/analysis-strong-opposition-for-norwegians-us-operations/

0 Citovat

Jedna otázka k check-inu. Nějak nejsem chytrý z těch informací, které mají na webu.

Mám s sebou odbavené zavazadlo. On-line check-in můžu udělat 24 hodin před odletem nebo pomocí kiosku na letišti. Tam by se prý měli dát vytisknout taky štítky s těma čárovýma kódama na kufr. Čili pokud udělám online check-in, tak stejně musím k tomu kiosku vytisknout si ten štítek na kufr? Nemají klasickou přepážku, kde by udělali check-in, polepili mi kufr a hned bych ho odevzdal?

0 Citovat

Nevím, na kolika letištích přepážku mají či ne, ale ty kiosky jsou podle mě náhodou super a dokonce mi sami psali na internetu, že ho mám použít smiley - má zkušenost s Norwegian z letošního února v Bergenu je taková, že jsem přišel ke kiosku, zadal jméno apod. a samo mě to navedlo dál - pak vyjel štítek k odbavení. Žádná fronta, jednoduché, prosté, za mě rozhodně spokojenost. smiley

0 Citovat

Před dvěma týdny let z Prahy do Bergenu ve středu, load factor tak 35%. Check-in online, palubní lístky a odbavený zavazadlo na přepážce. Fronta žádná, u vedlejší přepážky jsem navíc ještě zaslechl, jak se slečna ptá, jestli nevadí, že má o něco větší(težší) carry-on. A pán ji s úsměvem odvětil, že to vůbec nebude problém, že dnaska nebudeme zdaleka plní. Trochu mě to všechno překvapilo (příjemně), ale asi to v pátek/neděli bude vypadat jinak.

0 Citovat

Tak díky za info. Mě osobně teda přijde jednodušší dojít na přepážku, kde udělají check-in, dají mi boarding pass a vezmou si kufr než dělat online check-in, u kiosku si tisknout boarding pass a štítky na kufr a ještě jít někde odevzdat kufr. Uvidíme jak to bude. Check-in klidně udělám online, nemám zarezervované místa, tak třeba mi to nabídne aspoň místa vedle sebe. Letíme Krakow - Kodaň a zpět.

0 Citovat

Přijde ti to jednoduší jen proto, že jsi druhou variantu ještě nezkusil smiley Ty kiosky jsou fakt super, lepší než 30 minut stát ve frontě u check-inu.

0 Citovat

Prosím o radu ohledně výběru míst k sezení. Chce to po mně, abych zaplatil 100 NOK za výběr místa a automaticky mi to žádné zadarmo bez výběru nedá... smiley Tohle musí jít určitě přejít bez speciálního poplatku za výběr místa né? Předem díky!

0 Citovat

neboj, nebudes stat, ani platit smiley
http://www.norwegian.com/en/travel-info ... servation/
If you don't really mind where you sit, then not to worry – we'll automatically assign a seat for you on the day of departure.
takze automaticky v den odletu dostanes miesto

0 Citovat

Nemáte někdo zkušenost se zavazadlem, které je přes limit? Myslím váhově. Jestli prostě ta váha na tom pásu zařve, když je ten kufr těžší. Přemýšlel jsem nad tím, když jsem ho tam právě odevzdával. smiley

0 Citovat

Kupoval jsem si letenku s Norwegian do Bergenu a zpět v únoru, letěl jsem začátkem června a dnes po mně chtějí doplatit od 1.6. zavedenou daň 80 NOK (230 Kč). Daň Norsko zavedlo po odkladech na poslední chvíli a Norwegian ji na rozdíl od SAS vybírá dodatečně (je fakt, že letenka byla levná). Když nezaplatím teď, přijde mi faktura o 1 euro dražší. Co tomu říkáte? Setkali jste se s tím už? Takové způsoby zrovna u obvykle spořádaných Norů. smiley
http://norwaytoday.info/finance/norwegi ... enger-tax/

0 Citovat

Tohle je mega průser norské vlády o snahu co nejvíce zatížit každý ekonomický subjekt s vidinou toho, že poroste více zeleně. Osobně tento zbrklý krok absolutně nechápu a sám bych nic takového neplatil.
To je asi jako kdyby se Ryanair rozhodl, že všechna sedadla budou placená a já bych za poslední rok musel vše zpětně uhradit? Absurdum smiley

0 Citovat

Díky za odpovědi.

0 Citovat

Pro mě novinka..

Kampaň pro mládež do 25 let včetně s použitím kódu UNDER26 na letech napříč Skandinávií včetně Svalbardu. Sleva v řádu stokorun, ale nebývá na nejlevnějších letech.

0 Citovat

Ve lhůtě 4 hodin jsem uzavřel letenku. Jak dlouho trvá než se mi vrátí pníze?

0 Citovat

Ahoj, nemate nekdo vysledovanou cenovou politiku letenek Norwegian v case? Vsiml jsem si velkych skoku na trasach PRG-OSL-MOL a PRG-OSL-TRD, kdy se ceny na Apr17/May17/Jun17 ze dne na den zmeni klidne i o 50%. Zda se, ze v nejakych intervalech stridaji nizke a vysoke ceny - neznate nekdo na jakem principu funguje jejich pricing policy?

0 Citovat

Jediné co vím, že každý srpen jsou akce na PRG-HEL-RVN smiley jiné trasy jim lítaj jak chtěj.

0 Citovat

Tady je hlavni problem v tech vnitrostatnich letech, vypada to, ze se Bjørn Kjos z Norwegian po zavedeni te 80 NOK/pax dane trosku nastval a sel cenove na uroven SAS/Widerøe... teda krome toho kdyz je nejaka akce. Aspon tak se mi to zda

0 Citovat

Norwegian chystá další expanzi na US trhu. Přibude Newbourgh a Providence. Vše by se mělo točit novými 737 MAX.

0 Citovat

oo Providence je fajn a Rhode Island cely. Denny listok za 6 dolarov po celom state a pekne plaze k tomu.

0 Citovat

Řekl bych, že se objevily akce na některé lety. Sleduju delší dobu Praha - Bergen na léto. Ještě minulý týden tam byly ceny na konec srpna za cca 90 euro/zpáteční. Dneska jsem objevil ceny za 70 euro. Na srpen vychází dobře i Kodaň z Prahy (70 euro) a některé termíny do nové linky z Prahy - Stavangeru...chce to jen hledat.

0