Norové začali prodávat letenky na linkách Oslo, Kodaň, Helsinky, Stockholm, Trondheim nebo Goteborg - New York či Bangkok. Ceny jsou více než služné, ale bohužel je server absolutně přetížen a nejde se dostat k rezervacím! http://www.norwegian.com/en/  .

Norwegian

Založil ve fóru Letecké společnosti

Ale ano  ,ja jen reagoval na to Polsko  ktere ,sam zminuje  ,pochopitelne Nemecko je lepsi  ,ale nedival jsem se na letenky z Nemecka , nakonec dotaz byl  zda ta cena  je  Ok ,nebo jeste cekat ...

0 Citovat

Zkusil bych Mnichov, Norimberk a možná Drážďany. 

0 Citovat

T napsal(a):

Zkusil bych Mnichov, Norimberk a možná Drážďany. 

Díky, ale finančně ani jedno z letišť nevychází natolik dobře, aby se o tom dalo uvažovat...

0 Citovat

Zdravím, zeptám se, jestli tu má někdo zkušenost s vracením peněz kvůli změně letu? Máme let na září, už od jara, a ted mi přišel email ohledně změny letu, kdy ten itinerář přestal dávat smysl (let Praha - Oslo o den později, než měl být původní navazující let z Osla dále, prostě nesmysl). Jelikož osekali letový řád i na září, nějaká možnost přebookování nepřichází v úvahu a výlet musíme zrušit. Ale rozhodně bych raději peníze zpět, než nějaké body nebo vouchery (kdoví, jak dlouho Norwegian vydrží než zkrachují...)

0 Citovat

Kontaktuj jejich callcentrák, v noci nulové čekání, milá paní s dobrou východoevropskou angličtinou, možnosti jsou:

* rebook na jakýkoli jiný datum bez doplatku,

* rebook se změnou výchozího či cílového (v rámci Norska) letiště bez doplatku,

* refund na 120 % kreditů,

* refund na kartu s odesláním neznámo kdy.

0 Citovat

https://www.mirror.co.uk/money/b...g-23316433

0 Citovat

Norwegian končí s dálkovými linkami. Jsem upřímně zvědav, jak se budou ceny dálkových linek vyvíjet po pandemii a zda nastane zdražení.

Dálkovku jsem s nimi nikdy neletěl a radši využíval jiné aerolinky, takže ani moc nevím, jaké měli ceny. Nicméně mi přišlo (alespoň zde na fóru), že se s nimi daly poskládat dobrý OW letenky, které byly oblíbené na RTW .

https://media.uk.norwegian.com/p...rk-3064682

0 Citovat

Ocenil bych, kdyby tu občas někdo hodil do fóra tip, když budou mít akci. Potřebuji do května zkonzumovat kredit za letenku do Osla :D

0 Citovat

Myslim ze cele Norwegian budou v akci a koupi je Ryan za symbolicke euro.

0 Citovat

To tedy doufám, že až den po mém letu s nimi :D Jedině, že by mi O'Leary ten kredit převedl k nim. Tak to po tom, ať je sežere klidně ještě dnes :D

0 Citovat

Michael napsal(a):

Dálkovku jsem s nimi nikdy neletěl a radši využíval jiné aerolinky, takže ani moc nevím, jaké měli ceny. Nicméně mi přišlo (alespoň zde na fóru), že se s nimi daly poskládat dobrý OW letenky, které byly oblíbené na RTW .

Na OW letenky kupované s předstihem to bylo dobré. Levnější pro mě nebylo nic jiného (včetně batohu), když jsem se po 9 měsících cestování vracel před 2 lety z Asie (z Bangkoku).

0 Citovat

Jak to vidíte s touto leteckou společností a lety z Prahy? Má smysl u nich něco třeba na konec června či na červenec kupovat? Já su skeptická, nerada bych pak z nich něco dlouze tahala :-(

0 Citovat

Neviem ako z Prahy, ale mal som s nimi este minulu jesen Oslo z Viedne.  Samozrejme sa neletelo.  Po ziadosti o refund do 5 dni peniaze na ucte.

0 Citovat

Zdravím, nevíte někdo, jak kontaktovat Norwegian? Na norský telefon fakt nechci volat a ten jejich chatbot je k ničemu....děkuju

0 Citovat

Norwegian nám změnil říjnový let. Je možné, že nenabízí žádné dny ani lokality na bezplatný rebooking? U všeho je min. 160 NOK poplatek.

0 Citovat

Zajímavost trochu off topic... 350 eur za letenku do Stavangeru. Známý se ptá/řeší, zda je to hodně. Říkám ano. Hodně hodně. Jenže má exponovaný termín (fotbal). Říkám: z Polska je to přece levnější... Ale bojí se polských fanoušků :) :) :)

0 Citovat

Odpovím si sám. Informace z infolinky: Když vám Norwegian zruší let, musíte při výběru nového platit fare difference!!! A předstírají, jak velká milost je, že nemusíte platit rebooking fee a že byste si jinak přece mohli vybrat mnohem dražší let...

S tímhle vyhrávají soutěž o nejhorší aerolinku a jsou o několik desítek koňských dálek před duem Ryanair a Wizzair.

EDIT: Volal jsem ještě jednou a tentokrát citoval EU nařízení 261/2004 a změna proběhla zdarma během 2 minut.

0 Citovat

Norwegian je fakt nové dno, dříve u nich (i u letenek koupených přes OTA) mohl člověk vybrat sedadlo, přidat zavazadlo - teď po pár letech vidím, že upravili systém tam, že pokud to nemá člověk přímo u nich, tak nemůže ani dokoupit kufr nebo připlatit za větší příručák.

Nepomohli ani na infolince, prý jen přes OTA nebo na letišti.

Ještě teoreticky možná při online checkinu, nemáte někdo zkušenost, jak se to chová u letenky přes OTA? Díky

0