Ahoj všichni... Vueling opět udělal akcičku na Gambii... Zpáteční letenka z Barcelony se dá pořídit se všemi poplatky za 220 Euro... Např: Odlet - 21.4.2015 návrat 9. 5. 2015 .

Gambie

Založila ve fóru Tipy na levné letenky

4 reakce

Ahoj všichni...
Vueling opět udělal akcičku na Gambii... Zpáteční letenka z Barcelony se dá pořídit se všemi poplatky za 220 Euro... smiley
Před týdnem jsem se odtamtud vrátila a všem velice doporučuji... paráda...!!! smiley
Např: Odlet - 21.4.2015 návrat 9. 5. 2015

0

Ahoj, tak to by si mohla rozpisat ako tam bolo ak si najdes trocha casu smiley Ako je to z vizami, bezpecnost a dalsie informacie smiley Ty si letela tiez s VUelingom?... Dufam ze sa mi tiez podari niekedy sa tam pozriet smiley

0 Citovat

Určitě mám v plánu o tom něco napsat.... smileyTam jsme letěli s Ryanairem do Bruselu odtamtud do Manchesteru a pak Thomas Cook do Banjulu, jelikož původní letenky od Gambia bird padly, díky tomu, že týden před odletem nám přišel mail, že ukončili činnost.. smiley Hrozná 30-ti hodinová cesta - už nikdy více!!! Zpátky jsme letěli s Vuelingem cca 15 hod na cestě a totální pohoda... Vízum neřešte, po příletu dostaneš automaticky na letišti vízum na 28 dní... smiley Rozhodně všem doporučuji, dle mého velice bezpečná země na procestování, za celých 14 dní se nám nestalo ani jednou, že bychom se cítili ohrožení a to jsme cestovali i za tmy.. smiley

0 Citovat

a plavili ste sa po gambii medzi hrochmi? hoď sem link, až niečo napíšeš

0 Citovat

Po vodě jsme se neplavili, objížděli jsme ji kolem dokola jejich bus taxi (doprava místních) smiley . Nezapomenutelný zážitek smiley

0
4 reakce