Zdravím, pánové a dámy sháním letenky pro 3 + dítě/11 let/ na datum od 1.4 2015 - 7.4.2015 doba cca +- 3 dny, odlet možný bratislava, rakousko nebo polsko. Destinace Malaga nebo Gibraltar. Odlet na poslední chvíli. Děkuji za info. Adalv .

Letenka Bratislava, Vídeň, Polsko - Malaga, Gibraltar

Založil(a) ve fóru Hledám letenku

8 reakcí

Zdravím, pánové a dámy sháním letenky pro 3 + dítě/11 let/ na datum od 1.4 2015 - 7.4.2015 doba cca +- 3 dny, odlet možný bratislava, rakousko nebo polsko. Destinace Malaga nebo Gibraltar. Odlet na poslední chvíli. Děkuji za info. Adalv

0

Do Malagy asi nejlepe z Bratislavy (treba 3.4. - 10.4. vidim za 3600/os a mist dost), jinak jeste vim o Ryanu z Vratislavy a z Mnichova to leta myslim Norweigan, ale pokud jste nekde z trojuhelniku Polsko / Polsko / Rakousko (Morava) tak je ta Bratislava nejrozumnejsi reseni.. Z Prahy se pak da letet "spindirou" (Travel Servis) okolo 7500,-, ale bohuzel to nelita kazdy den v tydnu..

Gibraltar asi nema cenove velky vyznam smiley

0 Citovat

Dobrý večer, omlouvám se měl jsem toto téma vložit do - hledám letenky. Na rynairu jsou z Bratislavy od 3.4. za 2560/ ks a odlet 10.4 za 1560/ ks. Prosím napište/ poraďte. Jsem blíže Moravě. Děkuji za info. Adalv

0 Citovat

Dobrý večer, na rumbo.fr jsem narazil na letenky za 133E, ale nakonec 153E vše odlet bratislava - malaga. Jak je to možné? Poraďte co s tím. Děkuji Vlada

0 Citovat

Dobry den,

obavam se ze lepsi cenu na tenhle tyden uz sehnat nejde - ted jsem koukal a uz na ten termin vidim take cenu 4000 / osoba.. Z Nemecka asi zadna atraktivni nabidka bohuzel neni (jestli to mate blizko na Moravu tak urcite nebudete chtit ridit pres cele Nemecko - odlety jsou bohuzel vetsinou z mest vzdalenych CR), to same Polsko - vidim tam akorat jeden zajimavy termin k Krakova (7-11.4.) za 3800 - zbytek za rozumne penize je bohuzel vzdycky minimalne s jednim prestupem, coz zdrazuje diky zavazadlum finalni cenu.. Koupil bych si tu Bratislavu..

Co se tyce toho rumbo.fr tak tam Vam neporadim, protoze mi tenhle trik neprijde moc (financne) zajimavy, takze jsem ho ani nepouzil smiley

0 Citovat

Zdravím, termín byl změněn na 15.6.2015 odlet z bratislavy a zpět 22.6.2015 z Malagy. Na ryanair cena teď 95Eu/ os. Počkat nebo koupit? Dík za info Adalv

0 Citovat

A cena? Děkuji za info

0 Citovat

na Rumbo je cena 152,5 Eu na osobu oboustranně. Co Vy nato? Díky

0 Citovat

co my nato? ty musis vediet ci ti ta cena vyhovuje - resp. teda tvojmu rozpoctu... neni to zadna akcni letenka ale zaroven ta cena neni nijak premrstena nakolko to je termin ktory konkretne potrebujes .. pripadne si pozri terminy v radiuse +-3 dni ci to neni levnejsi a ked ne a je ta CENA PRO TEBE OK tak to kup

0
8 reakcí