Jde koupit letenka s nulovou hodnotou?  .

rumbo.fr, viajar.com - diners

Založil ve fóru Vyhledávače letenek

Nevíte někdo, zda sleva z mastercard platí i na hotely při bookingu přes rumbo.fr?

0 Citovat

som skusal, nic take sa tam nezjavilo

0 Citovat

Aktuálně se dají koupit letenky na Ryanair jednosměrné od €2,14 a zpáteční od €2,74
Termíny hlavně v květnu (ale i červnu) z Prahy do Brém, Londýna (STN), Bruselu (CRL) a z Brna do Londýna (STN), Eindhovenu.
S přestupem se dá najít i MAN, DUB, RYG, BCN, MAD, CPH, BUD, TRF, WAW, GOT...

Do 3 eur je jen pár termínů, ale spousta termínů je např. do 10 eur.
(Brno - Londýn 19/05/2015 - 03/06/2015 €6,50)
(Praha - Brémy 19/05/2015 - 21/05/2015 €2,84)

Kdo by neměl Diners kartu, můžu mu letenky koupit.

0 Citovat

Ahoj, můžu někoho s Dinersem poprosit o booknutí pro dva lidi PRG<->LHR od Ryanairu? Info bych poslal přes SZ nebo mailem. Moc díky

Tak vyřešeno, díky moc.

0 Citovat

poslal som ti SZ, ak to este stale plati smiley

0 Citovat

Rádo se stalo.

0 Citovat

Ahoj Soundmane,
jsem tady nový, proto se omlouvám za případný irelevantní, nebo hloupý dotaz smiley Kdyžtak mě prosím oprav nebo pouč. smiley

Bylo by možné booknout s dinersem let:

Zpáteční pro 2 lidi RyanAirem:

22.4.2015 Brno → London (Stansted)
25.4.2015 London (Stansted) → Brno

Byla by tam nějaká sleva?

0 Citovat

co ja pozeram nieco vyse 10 euro/osoba/jednosmerny let sa da zhodit smiley tiez mam diners keby bolo treba.

0 Citovat

Antone, to je moc pěkné. smiley Pojďme do toho smiley Jinak nemůžu psát Pm, jsem nově registrovany a nepovoli mi to.

0 Citovat

2 zpatecni letenky se daji koupit za 29 euro. Jestli mas rb, fio, zuno nebo mbank, napis sem mail, muzu to koupit obratem.

0 Citovat

poslal som ti SZ s kontakom na email a skype smiley

0 Citovat

hello, doesn't work this time for me, but I suppose soundman73 might help:)

0 Citovat

Aktuální akce http://cestujlevne.com/majove-letenky-z ... em-718-kc/ se dá na rumbo koupit za €0,18, což je cca 5 korun smiley

0 Citovat

To je otázka vždycky... nicméně jsem za tuhle cenu koupil už 4 kusy a za euro a pár centů několik dalších.

0 Citovat

Tak s Maestro a slevovým kódem na rumbo.es za €0,12 smiley
Ale je potřeba přidat pojištění, jinak vyjde mínus.

0 Citovat

Ahoj, je tu ještě někdo, kdo by nám pomocí nějáké karty zlevnil cenu letenek u ryanair? Jednalo by se o 4 letenky x 2 osoby, aktuální cena 4000 na osobu. Prosím o kontaktní mail do zprávy nebo sem na forum, děkuji

0 Citovat

Kdyby chtěl někdo trumfnout mých 12 centů, tak za 4 centy je zpáteční do Brém smiley

0 Citovat

Radši bych potřeboval srazit one way let Ryanem 10.10. BOD - OPO . Jenže nemám ani dinersku ani maestro a voucher one way nebere smiley smiley

0 Citovat

Opět zrumbované Brémy z Prahy, 30.6. tam a 2.7. nebo 4.7. zpět.

Cena €4,70 za jednoho, €5,12 za dva, €6,90 za tři, €8,72 za čtyři atd.


Byl jsem tam teď od úterý do čtvrtka a je to moc hezké město.
Z letiště jste tramvají v samém centru za 10 minut.
A každý den tam létá taky třeba Beluga z Toulouse... Dneska zalétávali nějaký nový Airbus, když jsem čekal na let do Prahy, a 2x si s ním dali touch and go.

Spousta dalčích termínů v červnu je za cca 630 korun, takže je Rumbo neukáže...
Ale ukáže třeba:
6.6. - 9.6. €5,14
9.6. - 11.6. €5,14
27.6. - 30.6. €5,14
15.8. - 18.8. €11,88

0 Citovat

Ide nejako zrumbovat aj multicity letenky? Chcel by som pozriet PRG-HEL, RIX-PRG s air baltic, no ceny za jednosmerne su uplne ine ako za spiatocne, a taketo multicity sa mi tam nedari vyhladat...

0 Citovat

Vidí ještě někdo Brémy za pár eček?

0 Citovat

inak to rumbo uz funguje len na Dinersky ? povodne to islo na MC Debit smiley ... co se dejeeee ? smiley

0 Citovat

A jak mne poucil kolega rumi jinde, na rumbo.es jsou s maestrem i ty za 630 korun za €3,50 smiley

0 Citovat

zdravím, málem jsem pohřbil malagu do kytek a teď na rumbo.fr je za 115 e PŘES VIAJAR. Nemám diners, jen kartu visa. Co dělat ? Děkuji za INFO!!!

0 Citovat

Zdravim. Shanim letenku na konkretni termin z Amstru do Prahy. Pres tyto servery mi to cenu shodi max o 20ecek na nejakych 80 za jednosmernou. Chapu to teda dobre, ze tyhle servery shodi vzdy fixni castku (treba prave tech 20ecek) a ne procenta z ceny letenek?
Diky za info

0