Jde koupit letenka s nulovou hodnotou?  .

rumbo.fr, viajar.com - diners

Založil ve fóru Vyhledávače letenek

Dá se cena ještě nějak "zrumbovat"? - přece jenom je to point to point tak by to mohlo jít...
Já jsem zkoušel zatím jetcosty a nic..
Bavím se o nabídce z hlavní stránky DRS - AYT. dík

0 Citovat

Ahojte, najde sa niekto ochotny s kartou American Express na nakup leteniek za 14 eur? dakujem

0 Citovat

skus poslat,mozem skusit...

0 Citovat

tak Masterpass u ES uz nie je (teda aspon s NL VPN ho nevidim) a deal je naspet u Majstra.

0 Citovat

Nenajde sa tu niekto s aktivnou amex kartou na kupu 2 leteniek?
Velka vdaka za ochotu

0 Citovat

ahoj,

poradí mi někdo, jestli lze aktuálně někde ušetřit na letenkách od easyjetu? (potřebuju 2 letenky, každá pro 2 osoby)

na oplátku mohu pomoci s nákupem, mám visu debit nebo maestro, případně koupit letenky za supervolotea cenu

0 Citovat

Fellaz, mate nejake skusenosti s noproblem webcheckin u ramba, kde mi to ma samo dorucit boarding pass k letenke od FR? sluzba nutene zakupena, aby cena letenky nabrala plusovu hodnotu.

0 Citovat

Je tu ona Amex karta k dispozici k nákupu letenek? :-) PRG-SOB vychází na 47 €.

0 Citovat

Caute, nena nahodou niekto American express(AMEX) na kupu jednosmernej letenky v hodnote cca 11€.

Nakolko aktualne nefunguju spravy, tak aby sa nahodou niekto nasiel, nech mi napise na matusfbn@gmail.com

Za kazdu pomoc budem velmi povdacny.Nech sa dari :-)

0 Citovat

Jen hlásím momentálně krásné ceny na asijském snění. Kupoval jsem přískoky s ČSA a 70% off.

0 Citovat

Nějaká přesná asijská mutace? Singapurská dává cca 30% dolu, HK dokonce za vyšší než na ČSA webu.

0 Citovat

Máš jich tam 9... To proklikáš :)

edit: beru zpět, klikání se taky nedaří... Leda pokud má cali na mysli Entropay?

0 Citovat

koupeno na sg za 524,- web ČSA 1552,-

0 Citovat

A karta? Já bych prosil jen MC nebo Visu :)

0 Citovat

Visa

0 Citovat

No nevím na SG jsem se dostal na let AMS-PRG na cca 1000 Kč ale bez poplatku jenom Visa Entropay, normální Visa debit ne.

0 Citovat

Jaký je vlastně háček u té Entropay? Co jsem zběžně koukal, tak jen 5 % za dobití a následně pokud ji jednou za půl roku neproženeš hrozí 100 Kč / měs. za vedení účtu.

0 Citovat

Třeba že ji nabiješ a následně ti platba u edreams stejně neprojde (protože to za tu cenu nechtějí prodat). Bojoval jsem takhle už o 4 letenky na Balaton, první použití karty projde a pak na další nákupy na 50 pokusů projde jeden a to třeba až po 2 týdnech. Mezitím se zvýší cena letenky nebo změní kurz a peníze na kartě nestačí, musíš dát další a myslím, že tam byla i minimální dobíjená suma 10 eur. Jinak je tam těch 5% za dobití + dvojí konverze kdy ty musíš dobít třeba v eurech a následně ještě přepočet na SGD. Na některé linky je už pak třeba úspora oproti Tripsta zanedbatelná a za ty nervy to nestojí.

0 Citovat

S Entropay na snech muzes platit jen jednou za 90 dnu. Resp. drive platba neprojde.

0 Citovat

cali napsal(a):

S Entropay na snech muzes platit jen jednou za 90 dnu. Resp. drive platba neprojde.

Projde ti platba pokud smažeš aktuální kartu a vytvoříš novou s jiným číslem ve stejném entropay účtu? Jednou mi to dnes prošlo a od tý doby už jakoukoliv další vytvořenou kartu snění odmítne s tím, že už byla použita i když nebyla.

0 Citovat

Zdravim

nekdo kdo dokaze srazit cenu letenky STN-BRQ na den 14.1.2018 pro 3 osoby??Standart cena 60GBP

Kdyztak PM

Diky

0 Citovat

Caute, niekto s visa debet? predom diky za ochotu

0 Citovat

Bacha na to, že mnohdy jde tryskat s jednou kartou jen jednou za 3 měsíce...

0 Citovat

mate niekto nieco funkcne? viem o drogovej tryske s VD a portskej tryske s MCC, ale prva mi letenku za 0.04czk nepreda a druhu mam pouzitu .. amexu nemam.

0 Citovat

aká to tryska? O.o

0