Jde koupit letenka s nulovou hodnotou?  .

rumbo.fr, viajar.com - diners

Založil ve fóru Vyhledávače letenek

Nevím, zda jste zaregistrovali sobotní platnost EU směrnice o zákazu účtování poplatků při platbě platební kartou. Schválně jsem dnes zkoušel tryskat přes některé své oblíbené garážovky a u těch německých to funguje bez výjimky a u letenek se cena nemění bez ohledu na platební metodu a je stejná jako byla v pátek u nejlevnější platební možnosti. U těch některých dalších EU co jsem zkoušel jsou ještě rozdíly.

0 Citovat

To by znamenalo smrt mnoha OTA závislých na meta search... Budu sledovat, příjemná novinka :)

0 Citovat

tak já hledal přes momondo.de několik letenek, a tam rozdíl v ceně byl (kupováno včera na travelstart, travelgenio a opodo). i když, měli to jako slevu na vybranou kartu a ne jako poplatek.

0 Citovat

Myslím, že většina už na to zareagovala, aby se s připravovanou legislativou srovnala.

Dřív účtovali příplatky za platbu kartou. Teď dávají slevu - to omezeno není.

Např. edreams zobrazuje ty svoje tabulky, kde většina druhů karet má slevu 0, ale nějaký typ je zvýhodněný (podle metasearch a dalších nástrojů).

Btw. nevíte někdo o nějaké službě na vygenerování VISA Debit/Prepaid?

0 Citovat

Tak tam bude asi hlavní to, že když se budou vracet peníze od OTA, tak se vrátí v plné výši a nemůžou dělat problémy s vrácením poplatku za platbu kartou.

0 Citovat

Jen k Pelikánovi to asi nějak nedošlo...


pelikan1.jpg

0 Citovat

Nějaké tipy na Sofie-Burgas/Varna? Myslím, že dost lidí nakoupilo na léto 10€ z Blavy a tento přípoj se může hodit. Zatím jsem se dostal na něco okolo 520kc, ale zkušenější to určitě zvládnou lépe. 

0 Citovat

Dobrý den,

kupuji si teď letenku a ráda bych využila slevy (veliké), kterou bych měla při placení kartou Mastercard Viabuy nebo Visa Entropay. Nebo ještě přes Banku N26. 

Neměli byste někdo něco z toho k dispozici prosím a nevadilo by vám mi s koupí letenek pomoct? :) 

Moc děkuju!!!

0 Citovat

Rovno napíš kde je zľava na tie karty ;)

0 Citovat

Není to tak jednoduché, nákup s těmito kartami jde jen jednou za 3 měsíce nebo jen jednou vůbec. Donedávna šlo emulovat Viabuy s obyč Revolutkou, bohužel už nejde. 

0 Citovat

N26 je pre mňa nóvum

0 Citovat

Hledala jsem přes různé servery: rumbo.es, opodo.es, jetcost.es,... všude byla sleva na jinou kartu a vždycky na nějakou, kterou já nemám :D. (pro představu: s kartou bych platila do 20EUR, bez ní třeba 60 - i tak je 60EUR málo, ale vzhledem k tomu, že si to jako studující platím sama, by se ta sleva hodila)

0 Citovat

Práve, že na to N26 som ani ja nevidel, to tu má skoro každý takže vkľude napíš

0 Citovat

Dobře, děkuju, já teď akorát dohledávám, na jaký z těch stránek to bylo přes N26, tak potom napíšu

0 Citovat

Pre ostatných je to viajar.com na to N26, tiež píšu že iba každé 3 mesiace.

0 Citovat

Byl by také někdo ochotný mi poskytnout N26 na koupi letenek pro 4 lidi přes Viajar? Případně SZ

0 Citovat

Ahoj. Pomohl by mi  někdo s AMEX?  Jedná se o částku deset euro.

Díky moc


0 Citovat

Zdravím cestovatelia, nemá náhodou ešte niekto kartu dinners ?

Ďakujem za prípadnú správu/komentár 😉

0 Citovat

v ČR, na Slovensku i v Polsku to Diners už zabalil, takže všechny tyto karty jsou zrušené.

některé země ještě zůstávají, ale jelikož je diners kreditka, nabízí je pouze rezidentům s příjmem v dané zemi (zkoušel jsem AT,DE).

Dále Chorvatsko, Slovinsko, Bulharsko, Španělsko.. ale myslím že to bude stejné = jen pro rezidenty.

Samozřejmě kdybyste někdo přišli na způsob, jak Diners získat, určitě bych chtěl :D

0 Citovat

Goro, díky za potvrdenie, ja len či náhodou na niekoho niekde niekto nezabudol a má ju stále aktívnu 😀😀

0 Citovat

Nejaký tip kde aktuálne kúpiť co najlacnejšie letenky Ryanairu? Vďaka  :)

0 Citovat

Trip.com, francouzská verze s €.

Nejlíp tam FR vycházel jako různé multicity (-20€). Ale nově se musí počítat i s FR verifikací.

0 Citovat

Cali nedá tip na nějakou trysku? 😉

0 Citovat

Tak 2 týdny nazpět pomáhala tryska pro klokany  přes německý časopis pro teenagery😀 Se správnou kartou skoro 70% off. 

2 Citovat

cali: použil jsi to? taky jsem to našel, ale po mně to chtělo MC Prepaid, a přestože jich pár mám, systém všechny rozpoznal jako debit (s poplatkem, tj. dražší než u FR).

Pro w6 semtam pěkná sleva přes drákulovu trysku (v poslední minutě).

0