rumbo.fr, viajar.com - diners

Napsal David Eiselt 2015-02-27T08:35:39+01:00 ve fóru Vyhledávače letenek

Nevím, zda jste zaregistrovali sobotní platnost EU směrnice o zákazu účtování poplatků při platbě platební kartou. Schválně jsem dnes zkoušel tryskat přes některé své oblíbené garážovky a u těch německých to funguje bez výjimky a u letenek se cena nemění bez ohledu na platební metodu a je stejná jako byla v pátek u nejlevnější platební možnosti. U těch některých dalších EU co jsem zkoušel jsou ještě rozdíly.

To by znamenalo smrt mnoha OTA závislých na meta search... Budu sledovat, příjemná novinka :)

tak já hledal přes momondo.de několik letenek, a tam rozdíl v ceně byl (kupováno včera na travelstart, travelgenio a opodo). i když, měli to jako slevu na vybranou kartu a ne jako poplatek.

Myslím, že většina už na to zareagovala, aby se s připravovanou legislativou srovnala.

Dřív účtovali příplatky za platbu kartou. Teď dávají slevu - to omezeno není.

Např. edreams zobrazuje ty svoje tabulky, kde většina druhů karet má slevu 0, ale nějaký typ je zvýhodněný (podle metasearch a dalších nástrojů).

Btw. nevíte někdo o nějaké službě na vygenerování VISA Debit/Prepaid?

Tak tam bude asi hlavní to, že když se budou vracet peníze od OTA, tak se vrátí v plné výši a nemůžou dělat problémy s vrácením poplatku za platbu kartou.

Jen k Pelikánovi to asi nějak nedošlo...

pelikan1.jpg

Nějaké tipy na Sofie-Burgas/Varna? Myslím, že dost lidí nakoupilo na léto 10€ z Blavy a tento přípoj se může hodit. Zatím jsem se dostal na něco okolo 520kc, ale zkušenější to určitě zvládnou lépe. 

Dobrý den,

kupuji si teď letenku a ráda bych využila slevy (veliké), kterou bych měla při placení kartou Mastercard Viabuy nebo Visa Entropay. Nebo ještě přes Banku N26. 

Neměli byste někdo něco z toho k dispozici prosím a nevadilo by vám mi s koupí letenek pomoct? :) 

Moc děkuju!!!

Rovno napíš kde je zľava na tie karty ;)

Není to tak jednoduché, nákup s těmito kartami jde jen jednou za 3 měsíce nebo jen jednou vůbec. Donedávna šlo emulovat Viabuy s obyč Revolutkou, bohužel už nejde. 

N26 je pre mňa nóvum

Hledala jsem přes různé servery: rumbo.es, opodo.es, jetcost.es,... všude byla sleva na jinou kartu a vždycky na nějakou, kterou já nemám :D. (pro představu: s kartou bych platila do 20EUR, bez ní třeba 60 - i tak je 60EUR málo, ale vzhledem k tomu, že si to jako studující platím sama, by se ta sleva hodila)

Práve, že na to N26 som ani ja nevidel, to tu má skoro každý takže vkľude napíš

Dobře, děkuju, já teď akorát dohledávám, na jaký z těch stránek to bylo přes N26, tak potom napíšu

Pre ostatných je to viajar.com na to N26, tiež píšu že iba každé 3 mesiace.

Byl by také někdo ochotný mi poskytnout N26 na koupi letenek pro 4 lidi přes Viajar? Případně SZ

Ahoj. Pomohl by mi  někdo s AMEX?  Jedná se o částku deset euro.

Díky moc

Vyhledávání

Přihlášení

Ještě nemáš účet? Zaregistruj se!