Zdravím, při nákupu letenek u Wizz airu za cenu Discount clubu musí být minimálně jede člen skupiny v klubu předpokládám. Nejde to náhodou tak, že by mi někjaký známý, který je v klubu nakoupil letenky (ikdyž on sám nepoletí)? Díky .

Discount club Wizzair

Založil(a) ve fóru Letecké společnosti

To lze velmi lehce ověřit. Najednou to nejde.

0 Citovat

Ahoj, pred mesiacom mi vypršalo členstvo vo WDC a dnes mi mailom Wizzair ponúkol zľavu na 10 € platnú len pre dnes. Ponúkli niekomu z vás opakovane takúto zľavu? Nechcem narýchlo kupovať letenku za 10€, len aby som dostal zľavu. Kúpiť členstvo vo WDC bez súčasnej kúpi letenky sa asi nedá. Alebo poznáte nejaký spôsob, ako kúpiť členstvo bez kúpenia letenky?

0 Citovat

neodpovim ti na co se ptas... jen se chci zeptat... to jako fakt resis 10euro? 10euro?!?

0 Citovat

Nedá.

0 Citovat

JOx, ďakujem.

Eda Novak, 10€ sem, 10€ tam, ono sa to načíta a za rok je to celkom pekný peniaz. A potom, načo platiť viac ako treba?

0 Citovat

Já členství obnovil v prosinci a od té doby už mi došel podruhé, možná dokonce potřetí email o 10€ akci.

0 Citovat

Taky mi dnes nebo včera došel. Členství ale mám ještě do května.

0 Citovat

Ahoj, za měsíc mi končí členství ve WDC a dnes mi přišel mail s odkazem na prodloužení členství. Po kliknutí na odkaz mě to hodí na úvodní stránku wizzair a nikde tam možnost prodloužení členství nevidím... To si musím koupit další letenky, abych v rámci rezervace členství prodloužil? Nejde členství prodloužit samostatně? Děkuji :) 

0 Citovat

Ne.

0 Citovat

Proč kupovat členství bez letenky? Vždyť si zkracuješ členské období pro zakoupení letenek.

0 Citovat

Nehledě na to, že to ani nejde.

0 Citovat

Audit: Protože některé slevové akce jsou dostupné pro členy WDC dříve, než pro nečleny :) 

0 Citovat

Ahoj, mám členství v Discount Clubu, zároveň už koupenou letenku (Viden - Rhodos) a když chci nyní přidat k letence zavazadlo, tak mi to píše 31 EUR, žádná sleva se nezobrazuje. Přitom bych měl mít nárok na 5 EUR slevu na zavazadlo. Nevíte, jak na to? Přihlášený jsem samozřejmě...

0 Citovat

nie je nahodou zlava platna len pri kupe bagaze spolu s letenkou?

0 Citovat

tonic napsal(a):

nie je nahodou zlava platna len pri kupe bagaze spolu s letenkou?

 

myslim, ze ano. 

0 Citovat

Ahoj.Netýká se to přímo  disc.cl-WIZZ-ale když se ted koupí letenka-pak to bude zrušeno-platí stále 120 procent,nebo už  jen do kreditu,či vrácení peněz? Disc.mám-ale v tomto případě to myslím,žádnou roli nehraje,že..?

Děkuji za odpověď.

0 Citovat

120% dostanes, kdyz to koupis cele za hotovost (nevyuzijes wizz kredity k nakupu). 

0 Citovat

Děkuji za odpověď.Takže ta akce -120 procent plus.. je zatím časově neomezená-předpokládám.

Nebo jako to poznám při rezervaci-bez toho abych četla nějak podrobněji podmínky.

Dá se to poznat tedy hned,nebo opravdu musí člověk studovat další ..a výjimky,atd..?

0 Citovat

nevím co je akce -120% plus ale funguje to takto:

Pokud koupíš za peníze a společnost letenku zruší/výrazně posune můžeš dostat 120% ceny na wizz  účet v kreditech. Ty jsou platné 2 roky.

Pokud koupíš za kredit a společnost letenku zruší/výrazně posune, dostaneš pouze 100% ceny v kreditech. Ty jsou platné 2 roky.

Pokud chceš refund v penězích dostaneš vždy jen 100%. Refundovat jdou jen letenky koupené za peníze.

Členství ovlivňuje pouze cenu letenky(+některých služeb) při nákupu.

 

0 Citovat

Ivo napsal(a):

[citace="tonic"]

nie je nahodou zlava platna len pri kupe bagaze spolu s letenkou?

 

myslim, ze ano. 

[/citace]

 Nejspia to tak bude, ale v podminkach to nemuzu najit. Kdyby se nekomu chtelo to hledat a poslat mi sem citaci z podminek, budu vdecny. Jinak jim napisu, ale to bude asi bez odezvy stejne

0 Citovat

tiez som pozeral podmienky, ale nenasiel som to .. ale mas tam tieto klauzuly tak sa kludne na to mozu vyhovorit :D

 

Membership in the Club does not guarantee availability of special Club fares on all routes and at all times (e.g.: domestic routes, flights operated for a special event, etc).

4.3. Benefits can be changed with prior notice to You.

4.4. We reserve the right to change, enhance or reduce benefits at any time. We may also impose requirements or restrictions on the use of benefits. 

0 Citovat

@jakob -dík-za přehlednou odpověď.Nicméně stejně nechápu,kdyby tuto akci zrušily-jestli se to dovím-ještě před nákupem letenek.Běží to tuším někdy od letošního léta,nebo dřív snad..?

To posunutí časové z jejich strany-je zhruba 1-3hodiny?

A poslední dotaz :  pokuď posunou,třeba jen odlet zpět/tam zůstane stejný /-můžu zrušit jen tuto letenku zpět,protože vlastně kupuju 2.samostatné letenky-je to tak?

0 Citovat

@husa Přiznávám, že jsi na tom o trochu líp než mikir, ale i tak jsi pro mě další adept na přeskakování kvůli písemné formě.

https://www.pravopisne.cz/2018/0...spojovnik/

0 Citovat

@ridder .  Omlouvám se za tolik nepatřičně použitých spojovníku. A zároveň děkuji za odpověď. Aby jsi měl z této odpovědi přínos minimálně jako já z tvé,tak taky pošlu odkaz. Jinak líp, než mikir na tom určitě nejsem.Dokonce ani lépe. :) 

https://www.pravopisne.cz/    Hned nahoře se píše :  Potřebujete lépe procvičit svůj pravopis?   

Slovo líp......spíše tedy používat jen v mluvené formě, než písemné. 

Za to by ti taky byla srážka bodů při tvé možné nominaci na olympiádu v českém jazyce.A to by byla škoda.

Cestování zdar a olympiádě v ČJ zvlášť.

 

 

0 Citovat

To samozřejmě vím, ale jelikož jsem z Moravy, tak takhle mluvím i píšu. Pokud to teda není pracovní email. Pointa byla v tom, že se to po tobě nedalo číst. Viz například jak psal jakob s -120% atd. 

Mezery (a to i doslova) tam máš pořád, ale tak nějak hádám, že toto je tvoje maximum. Každopádně teď už se to dá i číst. 

0