Zdravím, při nákupu letenek u Wizz airu za cenu Discount clubu musí být minimálně jede člen skupiny v klubu předpokládám. Nejde to náhodou tak, že by mi někjaký známý, který je v klubu nakoupil letenky (ikdyž on sám nepoletí)? Díky .

Discount club Wizzair

Založil(a) ve fóru Letecké společnosti

@Ridder      Aspoň se omluvila, poděkovala. A na Moravě se děkuje stejně jako jinde.

Ale možná jsi  usoudil, že nemáš za co děkovat vlastně. V tom případě jsi borec. A to maximální.

0 Citovat

reegaz napsal(a):

V tom případě jsi borec. A to maximální.

Díky ;-)

0 Citovat

Ked kupim dve letenky cez wdc ale nakoniec ja nepoletim (check in samozrejme spravim), poleti len druhy clen. Nebude s tym problem?

0 Citovat

Nebude nebo aspoň jsem to tak už taky udělal a nebyl.

0 Citovat

bez problemov, ja mam WDC group a takto som kupoval uz letenky pre partiu 4 ludi, kedze to vyslo lacnejsie. ja som bol piaty a neletel som:)

0 Citovat

Ahoj, když koupím společně s letenkou i club, let zruší nebo změní a já dam refund dostanu zpět i peníze za club? S tím, že chápu, že to půjde pouze pokud v mezičase další slevu neuvyuziju a členství se budu muset vzdát. 

0 Citovat

Nezruší...

0 Citovat

Nevím, jak teď, ale před pár lety jsem si koupil své první letenky s W6 včetně klubu (vyšlo to finančně nastejno), ten let skutečně zrušili a vrátili mi i peníze za členství. Tenkrát jsem to komunikoval nějak mailem a prohlásil jsem, že v dohledné době cestovat nehodlám... snad by to tedy mohlo jít i dnes.

0 Citovat

Jan Vidim napsal(a):

Ahoj, když koupím společně s letenkou i club, let zruší nebo změní a já dam refund dostanu zpět i peníze za club? S tím, že chápu, že to půjde pouze pokud v mezičase další slevu neuvyuziju a členství se budu muset vzdát. 

V kreditu vrátili celou částku i za členství +20%. Předpokládám, že refund bude celá částka. 

0 Citovat

Odpověď z Wizz. Čo bolo, to bolo... Ale možná to je variabilní, jestli slouží István nebo Leszek.

Please be informed that Wizz Discount Club independent service which gives you possibility to buy reservations with discounts for one year. Wizz Discount Club is nonrefundable.

0 Citovat

Michael napsal(a):

[citace="Jan Vidim"]

Ahoj, když koupím společně s letenkou i club, let zruší nebo změní a já dam refund dostanu zpět i peníze za club? S tím, že chápu, že to půjde pouze pokud v mezičase další slevu neuvyuziju a členství se budu muset vzdát. 

V kreditu vrátili celou částku i za členství +20%. Předpokládám, že refund bude celá částka. 

[/citace]

Tak mi nikdy peníze za WDC nevrátili, naposledy se mi koncem 2020 pochlubili, kolik jsem díky členství ušetřil euro. Ve skutečnosti mi postupně všechny letenky zrušili, takže pro mě čistý sjezd. Teď už jedu druhé kolo a asi dopadne stejně :-)

0 Citovat

Dog napsal(a):

[citace="Michael"]

[citace="Jan Vidim"]

Ahoj, když koupím společně s letenkou i club, let zruší nebo změní a já dam refund dostanu zpět i peníze za club? S tím, že chápu, že to půjde pouze pokud v mezičase další slevu neuvyuziju a členství se budu muset vzdát. 

V kreditu vrátili celou částku i za členství +20%. Předpokládám, že refund bude celá částka. 

[/citace]

Tak mi nikdy peníze za WDC nevrátili, naposledy se mi koncem 2020 pochlubili, kolik jsem díky členství ušetřil euro. Ve skutečnosti mi postupně všechny letenky zrušili, takže pro mě čistý sjezd. Teď už jedu druhé kolo a asi dopadne stejně :-)

[/citace]

No já to měl jen u jedné letenky pro 2 osoby, kde při zrušení mi tu částku vrátili. Pokud bych na to členství koupil více letenek a postupně mi všechny zrušili, tak to asi nevrací

0 Citovat

Ahoj, poradíte mi někdo, prosím?

Potřebuji přebookovat letenky s flexem, bohužel discount club mi už skončil. Jak to nejlépe udělat, aby to nestálo zbytečně moc? Koupit jednosměrnou letenku a k tomu klub? V jaké měně vyjde nejlevněji?

díky

0 Citovat

Mate niekto skusenost, ci funguje upgrade klasickeho WDC clenstva na skupinove (s doplatkom 30 Eur) a zaroven sa o dalsich novych 12 mesiacov predlzi platnost ako to spominaju v zaslanom emaile, ktory posielaju myslim mesiac pred koncom platnosti: 

"Remember, your membership will be valid for a whole new 12 month period, starting from the date of expiry of your current subscription (even if you renew before the actual expiration date)."

Mam uz skusenost s upgradom ineho WDC clenstva na inom konte (nie pocas toho posledneho mesiaca, teda bez zaslaneho emailu) a platnost sa o novych 12 mesiacov samozrejme nepredlzila, tak ako je aj v podmienkach na webe:

Počas platnosti štandardného členstva si ho môžete kedykoľvek rozšíriť na skupinové. Stačí zaplatiť prípadný cenový rozdiel v poplatkoch za členstvo.  Zvýšenie úrovne členstva však nepredlžuje dobu platnosti vášho členstva.


snimka-obrazovky-2023-08-08-o-18-17-04.png

0 Citovat

17.1. jsem kupoval letenky do Moldavska s členstvím pro 2 osoby. Linka do Moldavska však byla zrušena, tudíž vrátili kredity. 7. února jsem kupoval další letenky s členstvím pro 5 osob. Na webu Wizzair píšou že mi členství skončí 17.1.2024. Tudíž ne, neprodlouží se.

0 Citovat

Ano takto to fungovalo aj mne na inom WDC, ked sme upgradoval clenstvo na skupinove cca. 2 mesiace po zakupeni WDC standard, ale ja sa pytam, na zaklade prilozeneho emailu, ktory zasielaju 1 mesiac pred vyprsanim platnosti WDC, ci to fakt takto funguje ako akasi specialna upgrade ponuka pred koncom platnosti.

0 Citovat

Wizz v tom mailu podle mě nechce říct, že se ti při upgradu na skupinové členství prodlouží platnost. Jsou to zkrátka dvě informace, který jsou v tom mailu tak trochu smíchaný dohromady, takže to může být matoucí.

0 Citovat

Máte někdo zkušenosti s tím, že máte členství u Wizzair se správným jménem ale u letenky je jméno bez jednoho písmena? Kdyby se nejednalo o vlastníka členství, tak změna jména na letence by byla možná, ale změna jména na letence u vlastníka členství nejde, vyplňuje se automaticky.

0 Citovat

Napiš jim přes formulář na webu.

0 Citovat

Ahoj, chci se podělit se svou zkušeností rezervace letenky s využitím Discount Club Wizzair.

Poletím ve dvou v červnu do Kosova a zpátky z Albánie, obojí s Wizzairem, proto jsem si rovnou k rezervaci zakoupil i Discount Club, který garantuje slevu 10€ na letenku a 5€ na zapsané zavazadlo. 

Jelikož poletím na víc dní, vzal jsem si i zapsané zavazadlo, které na letu do Kosova vycházelo na 15€. Hned poté jsem šel bookovat zpáteční let z Albánie, u kterého ale vycházelo zavazadlo na 27€. Říkal jsem si, že se asi holt cena zavazadel u různých letů liší - letenku jsem koupil a neřešil.

Když jsem si ale pro kontrolu vyhledal asi 5 minut po zaplacení stejný let znovu, zavazadlo najednou stojí 15€ s Discount Clubem a 20€ bez. Je možné, že přes algoritmy poznali, že budu bookovat zpáteční let, a proto uměle zvedli cenu zavazadla? Chápal bych, že se cena zavazadla s blížící dobou odletu mění, ale tohle mi opravdu hlava nebere. Přijde mi, že mě takto Wizzair záměrně ojebal o 12€.

Stalo se někdy někomu něco podobného? Je opravdu lepší zpáteční let (pokud není v rámci jedné rezervace) kupovat až s větším časovým odstupem? Toto by mě opravdu nenapadlo, a to už toho mám nalítáno hodně.

0 Citovat

Já jsem si jen jednou k několika letenkám dokupovala Wizz Priority (ten příruční kufřík), ale až následně, kdy už jsem letenky měla koupené. A ta cena za to Priority u nich lítala nahoru a dolů i v řádu minut, když jsem na to různě náhodně koukala, takže jsem s tím blbla dost dlouho, než jsem se trefila na dokoupení do nízké ceny (někdy se dokonce ta cena zvýšila i v průběhu mezi objednáním a zaplacením).

0 Citovat

Ano. Kdyz jsme kupovali sedacky, tak dokonce to, co byly v appce volne, tak na webu ne a obracene.🤦‍♀️ Nebo se zobrazily dalsi volne az po zakoupeni sedacek. Ja myslim, ze je to zamer, cim dyl do toho koukas, a vybiras, tak te smeruji tam, kam potrebuji…. Je lebsi to zavrit a jit na jine zarizeni nebo nevhat si casovy odstup.

0