Zdravím, chci se zeptat, zda wizzair kontroluje kabinová zavazadla, jestli člověk platil za to větší či nikoliv a nesnaží se je oklamat? přijde mi docela nehorázné, že za standardní kabinové zavazadlo ještě musím platit  .

Wizzair-Cabin bag-zkušenosti

Založil ve fóru Letecké společnosti

V Katowicích je to fakt masakr. Minule se bordovalo ze dvou gate, jeden priority a druhý nonpriority. Prakticky každého donutili dát batoh do klece i za cenu zpoždění letadla.

0 Citovat

Holt každé letiště si může postavit byznys na něčem trochu jiném. 🤣

0 Citovat

KTW je take prisne na alkohol, par podezrelych pasazeru ani neodletelo ...

0 Citovat

Tak ještě za tepla. KTW s Wizz opravdu brutální. Na gate rozdělení na priority a no priority s 2 gate. Non priority všechny zavazadla na měření (do klece) a všechny ostatní další předměty do stejného zavazadla. Odchycení 3 cestující a doplatek. 80% cestujících mělo koupeno priority, takže měli čas odzkoušet u non priority zavazadla. Prošli jsme zkušeně v kombinaci lounch a duty free. 😃

0 Citovat

Stačí, že se vleze do klece nebo měří i batohy přesně na cm?

0 Citovat

Všechny příručáky se musí vlézt do klece, cestující nesmí mít u sebe nic i taška přes rameno musí být vložena do příručáku.

0 Citovat

Taska na rameni, kabelka, se da pod bundu a je to.

3 Citovat

Audit napsal(a):

Prošli jsme zkušeně v kombinaci lounch a duty free. 😃

a čo také je to lounch, vojín Kefalín?

4 Citovat

To je oběd v salonku, neasi. 😆

0 Citovat

K té tašce přes rameno, která se musí vejít do příručáku: vozím s sebou velkou igelitku, a když mě požádají, abych si brašničku s doklady, léky, mobilem  atd. narval do příručního zavazadla, obé umístím do té igelitky a zatím jsem se s tím vždy do klece vešel. Mají pak sice trochu protažený obličej, ale to je tak všechno, co proti tomu mohou dělat 

0 Citovat

To Mandre - pod mikinou jsem měl na zádech water backpack😃. Tašku přes rameno odhalili podle pásku, který zahlédli a musel do příručního. Tu jsem nejprve volně položil na batoh do klece, ale to nestačilo a musela se vlézt do příručáku🙄. Prostě zábava na gate😁.

0 Citovat

A do toho camelbagu sis napustil chlast v salonku nebo co?

1 Citovat

Audit napsal(a):

To Mandre - pod mikinou jsem měl na zádech water backpack😃. Tašku přes rameno odhalili podle pásku, který zahlédli a musel do příručního. Tu jsem nejprve volně položil na batoh do klece, ale to nestačilo a musela se vlézt do příručáku🙄. Prostě zábava na gate😁.

clovek to musi predem vyzkouset, aby to bylo nenapadne.

0 Citovat

je to tak v Katowicich neproklouzne ani mys! Odmitnuti vpusteni na palubu kvuli alkoholu a striktni vymahani velikosti zavazadel je pro toto letiste typicke 🤬

0 Citovat

Pokračování AHU/MLE opět Wizz. Na gate žádná klec, paradoxně nás odbavoval handling od Etihad😃. Pearl Lounge i přes varování o nepodávání alkoholických nápojů během Ramadánu, byly k dispozici - víno, vodka, whiska, pivo, gin, rum. Další výběr zpoplatněný.


img-20240316-101756.jpg
img-20240316-093830.jpg

0 Citovat

To tam je zrejme normalni, nas pred tremi tydny taky jak checkoval, tak i odbavovak v gatu personal Etihad AUH-VIE.

0