Prosím zkušenější o radu: Kvůli cestování s menšími dětmi hledám přímé spojení na Madeiru,takže jedině z prahy Traveslervice, standardně všude za ca 10 tis Kč. Na matrix.itasoftware.com jsem našel že tato letenka by na stejný let/datum stála jen necelé 4 tis/os. Je reálné za ty 4 tis tu letenku skutečně někde koupit ? děkuji všem ochotným poradit. Petr .

Funchal (Madeira) z Prahy

Založil(a) ve fóru Hledám letenku

6 reakcí

Prosím zkušenější o radu:
Kvůli cestování s menšími dětmi hledám přímé spojení na Madeiru,takže jedině z prahy Traveslervice, standardně všude za ca 10 tis Kč.
Na matrix.itasoftware.com jsem našel že tato letenka by na stejný let/datum stála jen necelé 4 tis/os.
Je reálné za ty 4 tis tu letenku skutečně někde koupit ?
děkuji všem ochotným poradit.
Petr

0

Matrix ukazuje u vsetkych leteniek s Travel Service vacsinou zle ceny. Za tolko to nikde nekupis.

0 Citovat

Jinak ti jeste poradim super feature matrixu kterou nechavam prakticky permantne zapnutou (aspon po Evrope) smiley Kdyz si do advanced routing codes hodis string "~QS+" tak matrix automaticky vyradi vsechny lety, kde je alespon jeden segment operovany Travel Servisem.. smiley

0 Citovat

Děkuji za reakce i feature na matrixu.
A cenami ČSA na matrixu je stejné jako s Travel Servicem nebo je tam ČSA "použitelné"?
Děkuji Petr

0 Citovat

Diky.
Ano, share csa/travel je mi znam. spis jsem se na aktualnost cen CSA na matrixu ptal proto, jestli ma cenu hledat nejaky FD pres CSA. jsme z ostravy takze treba nejaky 3X nebo 1X PRG-OSR nebo opacne pro nas neni nepouzitelny .. ale netusim jestli je u csa FD vubec realny... diky Petr

0 Citovat

Děkuji za info. Tak musím vzít ten Travel Service .. grrrr.. smiley

0 Citovat

Právě jsem narazil od SmartWings přímé letenky z Prahy do Funchalu za necelé 4000 od 16. září do 26. září 2016. Bohužel se mi jiné termíny nepodařilo dohledat.
http://www.skyscanner.cz/doprava/lety/prg/fnc/160916/160926/cena-letu-od-praha-do-madeira-v-zari-2016.html?adults=1&children=0&infants=0&cabinclass=economy&rtn=1&preferdirects=false&outboundaltsenabled=false&inboundaltsenabled=false&includeOnePlusStops=true&browsePrice=3942&age=0

0
6 reakcí